Zimní fusak do kočárku?

lidija1234
23. bře 2022

Ahoj maminky,máte ještě zimní fusak ? Malý bude mít půl roku a man hoodne teplý zimní fusak a vůbec nevím jak ho oblékat. Dneska bylo venku vedro tak jsem mu dala jenom body s dlouhým rukávem,tepláky, ponožky a cepku ale i tak jsem musela fusak rozepnout a hodně mu ho zatáhnout dolů. Není lepší spíš mimcu přidat ještě mikcu a místo fuskau zakrýt jenom dekou? Jak teď oblékáte vaše děti ? Mám strach aby mu nebyla zima🤷

biciklissie
23. bře 2022

Syn má teď přesně šest měsíců. Měli jsme tu dnes hodně teplo. Až 15 stupnu, předtím deset. Měl to, co má doma (pyzamkovy overalek), na to miminku a na nožičky přes to jsem raději jeste dala ponožky. Čepičku střední tloušťky. Do kočárku deku na dvě vrstvy a kryt kočárku. A bylo to akorát, klidně tu čepičku mohl mít i slabší. Ono se má ještě ochladit, ale kdyby ne, tak už zimní fusak a plyšový overalek nevrátím.

makovice88
23. bře 2022

@lidija1234 Ja dnes zimni fusak dala, teplomer ukazoval 13 stupnu. Mel to co nosi doma (body a teplaky s ponozkami), teplou mikinku a cepici. Spal pres 2 hodiny, takze vedro mu nebylo. Bude mit 5 mesicu.

hojda
23. bře 2022

fusak little angel s outlastem byl na toto super (termuregulací - není horko ani zima).

ancess
23. bře 2022

Malá má 6 měsíců a týden. Dnes už měla jen jarní fusak Emitex, tenkou čepičku, body, polodupacky. V tom fusaku měla víceméně jen nožky, jinak se vyhrivala na sluníčku. Pod kočárem pro jistotu stále vozím deku a teplou mikinu.

pampeliska1313
23. bře 2022

Ještě ho mám v kočárku. Syn (9m)má body s dlouhým rukavem, někdy i s krátkým, tlustčí bundu, puncosky, kalhoty a cepicku. Zpocenej teď není. Osobně mám problém oblikat dítě a uhodnout kdy je oblečení okay, protože sama mám tu termoregulaci trochu pomotanou :D takže fakt jen usuzuju z toho jestli je zpocenej, občas mu sahnu na krk zezadu. Když je teplo, fusak proste zapnu do půlky, nebo je rozeplej, třeba dneska jak bylo fakt teplo, tak jsem ho nechala volne.)

pe_tu_ss_ka
24. bře 2022

Ráno při cestě do školky se starším má body, legínky, svetr, ponožky, čepici a takový ten oblekovy fusak z h&m a v kočárku je prikryta dekou a tím nánožníkem od kočárku. Odpoledne když jdeme vyzvednout, tak už poslední 2 dny měla jen body, leginy, svetr a ponožky s čepicí. Deku jsem nedávala bylo fakt vedro. Dávám vždy o vrstvu víc, než mám sama. Jinak má 5,5 měsíce.

jjasmina
24. bře 2022

@lidija1234 ráno klidně dát, odpoledne už ne.

ondul
24. bře 2022

Uz ma jenom spodek na sezeni, aby neprochladl odspoda, ale svrchu ma jen slozenou deku.

izzylka
24. bře 2022

Ráno fusak a odpoledne už jen takhle, a stejně ji bylo horko 🙈😂 malá má 11 týdnů 🙂

lidija1234
autor
24. bře 2022

@izzylka asi to takhle taky dám malý mě přijde vždy spoceny když mi dám i mikcu. Chodíme ven hlavně odpoledne a včera mě to ukazovalo 19 stupňů takže fakt teploučko

veronicka89
25. bře 2022

Fusak sundam az bude okolo 20 a to jeste uvidim 🙂 pokud je teplo jenom na nem sedi ...na vlne je mozne sedet i v lete 🙂

veronicka89
25. bře 2022

@lidija1234 ono jde o to z ceho ten fusak je a co ma dite na sobe ...

Pokud prevladaji umele materialy dite se poti

veronicka89
25. bře 2022

Na obrazku je obleceny na zimni stadion na hokeji takze zima ...

chlapecektehu
25. bře 2022

@lidija1234 já mám 3 měsíčního chlapečka. V kočárku mám podzimní fleecový fusak a jemu dávám body s dlouhým rukávem a tepláčky plus mikinu a čepici

j.kriv
25. bře 2022

Malá má sedm měsíců, fusak už jsem dala pryč, teď přes den i bez deky, má jen body a tepláky, příp.tenkou mikinu. ale my spíme v noci bez výjimky každý den s otevřeným oknem, je zvyklá