• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkoušel někdo prát hračky od Lamaze?

18. září 2015 
Ahoj maminky,

potřebovala bych vyčistit jednu hračku od Lamaze, a nevím jestli ji mohu celou namačit. Je v ní takový ten šuštivý materiál a pískátko.

Neprala jste je některá?

díky
d.
4. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrastítka peru normálně v pračce, a vyprala jsem i tu jejich chobotnici a pořád píská :slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Normálně hračky peru v pračce na 30st,krátký program.... :wink: ...bála bych se vyprat hrací hračky...i když vyprala jsem jednou i hrací,po vyprání nehrála,ale pak z ničeho nic zase začala hrát...:grinning:
4. čer 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hojda @hojda :grinning: já osobně zatím ještě neprala - ale kamarádka ano - pejska, mám i v albu, je tam i její příspěvek tuším, a v pohodě :slight_smile: pejsek dál štěká, šustí apod.
4. čer 2012 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, měli jsme Světlušku a Dráčka a obojí jsem vyprala normálně v pračce, bez problémů. :wink:
4. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prala jsem slona, psa, chrastítka a všechny i nadále "fungují", slon akorát přestal pískat za mokra, ale po vyschnutí zase ok.
4. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prala jsem tučňáka a soba, obojí v pohodě, jen tučňák pískal asi den "přidušeně" :grinning: , ale pak se vzpamatoval, toho jsem prala už několikrát, malá se bez něj nehne....dávám rychlý program na 20min., tekutý prášek a pohoda :wink:
4. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
prala a peru všechny hračky od Lamaze je to ok. Všechny pískajií a šustí jak mají. Jen teda nedoporučuju je dávat do sušičky, to už zas tak dobře ty plastové části nezvládájí :grinning:
4. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peru hracky na kratkou 40.a vsechny jsou ok:slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opici, zirafu, vilu Kerry a princeznu Sofii normalne peru.
4. čer 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj normal do pracky je to ok :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prala sem vše po prvním synovy než sme to dala druhému hod to do pračky a ničeho se neboj já prala jak losa tak páva tak chobotnici atd.prostě vše a v pohodě
4. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamaze je myslím dost kvalitní hračka aby se dala vyprat ( kromě asi těch s hracími strojky) ... to šustící se určitě nepokazí a pískátko taky ne .... a pokud v tomhle zklame už i Lamaze pak bych to normálně reklamovala :grinning:
5. čer 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a prali jste uz i ty vibračni???
3. kvě 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fain, tak jdu taky prát:slight_smile:
3. kvě 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja som prala v pracke normalne na 40ke (hodinovy program-persil gel+avivaz softlan) Lamaze (aj ine hracky) vibracniho tygrika Bonifaca, zirafku Aminu, chrastici naramky a ponozky, vsetecnu chobotnicu, otocnu zahradku a dokonca aj slonika hraci kapela (vybrala som baterky, a potom ususila na radiatore). Vsetko sa krasne vypralo a nadalej funguje ako predtym. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@weroniquenikit
22. pro 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tady jsem našla tipy, jak čistit a prát hračky (http://www.imamka.cz/jak-cistit-a-prat-detske-hracky-112.html).
3. čer 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
peru všechno i s hracím strojkem, který před tím vyndám, pak hračku zašiju a po uschnutí strojek zase vrátím... v lamaze hračkách měním i baterky, taky to jde.. vrnící nebo pískací hračce pračka neublíží, jen prát na ruční praní na málo otáček
3. čer 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby práve periem hračky,dala som aj osušku pre istotu,na hodinový program 40 stupnov.ale ako to buchoceee a to ešte nežmýka. dúfam,že budú celé a funkčne
18. zář 2015 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek