Zkoušel někdo prát hračky od Lamaze?

hojda
4. čer 2012

Ahoj maminky,

potřebovala bych vyčistit jednu hračku od Lamaze, a nevím jestli ji mohu celou namačit. Je v ní takový ten šuštivý materiál a pískátko.

Neprala jste je některá?

díky
d.

cernalu
4. čer 2012

chrastítka peru normálně v pračce, a vyprala jsem i tu jejich chobotnici a pořád píská 🙂

rozarka65
4. čer 2012

Normálně hračky peru v pračce na 30st,krátký program.... 😉 ...bála bych se vyprat hrací hračky...i když vyprala jsem jednou i hrací,po vyprání nehrála,ale pak z ničeho nic zase začala hrát...😀

renat2
4. čer 2012

Hojda @hojda 😀 já osobně zatím ještě neprala - ale kamarádka ano - pejska, mám i v albu, je tam i její příspěvek tuším, a v pohodě 🙂 pejsek dál štěká, šustí apod.

lenajsek
4. čer 2012

Ahoj, měli jsme Světlušku a Dráčka a obojí jsem vyprala normálně v pračce, bez problémů. 😉

e.vik
4. čer 2012

Prala jsem slona, psa, chrastítka a všechny i nadále "fungují", slon akorát přestal pískat za mokra, ale po vyschnutí zase ok.

anehap
4. čer 2012

Prala jsem tučňáka a soba, obojí v pohodě, jen tučňák pískal asi den "přidušeně" 😀 , ale pak se vzpamatoval, toho jsem prala už několikrát, malá se bez něj nehne....dávám rychlý program na 20min., tekutý prášek a pohoda 😉

bamboolik
4. čer 2012

prala a peru všechny hračky od Lamaze je to ok. Všechny pískajií a šustí jak mají. Jen teda nedoporučuju je dávat do sušičky, to už zas tak dobře ty plastové části nezvládájí 😀

leedak
4. čer 2012

peru hracky na kratkou 40.a vsechny jsou ok🙂

kachen
4. čer 2012

Opici, zirafu, vilu Kerry a princeznu Sofii normalne peru.

denousek
4. čer 2012

jj normal do pracky je to ok 🙂

lukza
4. čer 2012

prala sem vše po prvním synovy než sme to dala druhému hod to do pračky a ničeho se neboj já prala jak losa tak páva tak chobotnici atd.prostě vše a v pohodě

ange_de_la_morte
5. čer 2012

Lamaze je myslím dost kvalitní hračka aby se dala vyprat ( kromě asi těch s hracími strojky) ... to šustící se určitě nepokazí a pískátko taky ne .... a pokud v tomhle zklame už i Lamaze pak bych to normálně reklamovala 😀

weroniquenikit
3. kvě 2013

holky a prali jste uz i ty vibračni???

petrusew
3. kvě 2013

fain, tak jdu taky prát🙂

sunny1sis
22. pro 2013

Ahoj holky, ja som prala v pracke normalne na 40ke (hodinovy program-persil gel+avivaz softlan) Lamaze (aj ine hracky) vibracniho tygrika Bonifaca, zirafku Aminu, chrastici naramky a ponozky, vsetecnu chobotnicu, otocnu zahradku a dokonca aj slonika hraci kapela (vybrala som baterky, a potom ususila na radiatore). Vsetko sa krasne vypralo a nadalej funguje ako predtym. 😀 😀 😀 😀
@weroniquenikit

petra950
3. čer 2014

Ahoj, tady jsem našla tipy, jak čistit a prát hračky (http://www.imamka.cz/jak-cistit-a-prat-detske-h...).

mina_
3. čer 2014

peru všechno i s hracím strojkem, který před tím vyndám, pak hračku zašiju a po uschnutí strojek zase vrátím... v lamaze hračkách měním i baterky, taky to jde.. vrnící nebo pískací hračce pračka neublíží, jen prát na ruční praní na málo otáček

adulkam
18. zář 2015

Baby práve periem hračky,dala som aj osušku pre istotu,na hodinový program 40 stupnov.ale ako to buchoceee a to ešte nežmýka. dúfam,že budú celé a funkčne