Změna času. Jak to řešit s dítětem?

ria80
25. říj 2007

Maminky,co mate mala miminka,jak budete resit posun casu?Ja ted chodim Michalku myt v sest a pak jde spat,usina kolem sedne.Urcite ji neudrzim o hodinu dyl vzhuru,to by kricela a k nicemu by to nebylo.Takze ji budu asi myt uz v pet a bude spat taky o hodinu driv,a pak taky samozrejme o hodinu driv vstavat.( ☹ ) Jak jste to resily nebo budete resit vy?

bublinkajasminka
29. říj 2008

no my sme posúvali od minulej stredy po 20 minútkach a v sobotu už išla haji o21 teda na nový čas o 20-tej ako chodievala predtým

elize
29. říj 2008

ja neviem cim to je, ale odkedy sa posunul cas nas drobec chodi spat rovnako (terajsi 19:00, predtym 20:00) no za to rano spi aj do 8:30 (predtym buntosil uz o 6:00) 😀 mozno je to tym, ze je v zimny cas narodeny 😀 Mne to takto maximalne vyhovuje 😀

xsuzzi
30. říj 2008

holky já bych se chtěla zeptat 🙂
od té doby co je posunutej čas to má malej nějaký rozházený,kolem půl 8 jsme papaly-starýho času a kolem půl 9 spinkal,ráno se probouzel v 6 o půl 7.....teď se budí čtyři dny v 5 novýho času,tudíž má rozhozený úplně jídlo a od té doby to vychází na + 1 jídlo navíc,když vstává teď dřív,ale,abych mu to zase urovnala a najeli jsme na starej režim tak neměla bych mu dávat naposled najíst kolem půl 7 v 7,aby to měl jako podle starýho času na 8 jak byl zvyklej??Chápete mě doufám 😅 díky za odpo 😵

krista
10. bře 2009

onlika • 1d • Včera ve 22:18
Ahojte. Tak ma napadlo, ze sa blizi zmena casu a rozmyslam, ako to bude s rezimom, ked teraz uz mame aspon vecer ustaleny rezim. Potom vlastne bude den o hodinu posunuty. Riesili ste to nejak, alebo si drobcek zvykne sam?

shaula • 2d • Včera ve 22:23
Tak my jsme zatím zažili jen jednu změnu času (pozdimní), tehdy jsme to nijak neřešili, oni kluci stejně neměli ještě žádný režim. Akorát několik dní poté byli dost protivní, což je prý normální při změně času, jak jsem se doslechla. Na tuhle změnu se docela těším, protože teď mi vstávají v šest, tak mě pak snad nechají vyspat do sedmi🙂))

dnada • 1d • Včera ve 22:39
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tato téma už tu je 😉 Jinak ja to na podzim neřešila,byl malej,ted uvidim,jak to bude

alishia
10. bře 2009

ja se take tesim ze misto v 5 budu vstavat v 6🙂 uz ted z te predtavy mam lepsi pocit🙂

onlika
10. bře 2009

rano ma to az tak netrapi, skor mi ide o vecer, kedze som si maleho uz naucila chodit spat o osmej, tak ked sa zmeni cas, bude vlastne uz 9

mikulka
11. bře 2009

Hm, tak my chodíme spát kolem 22.30 i 23 a tím posunem by to bylo skoro o půlnoci, tak to je blbý. Nevím, asi budu posunovat o trošku, aby se to yvrovnalo.

onlika
11. bře 2009

mikulka: my sme to mali zo zaciatku tiez tak, ani nevies aka som rada, ze sa naucil chodit spat o osmej 🙂. Teda asi vies 😉. Ja som tiez tak rozmyslala, ze uvidim, ako to bude a postupne mu to budem posuvat, okupem ho skor a ked tak mu budem rozpravat rozpravku 🙂

gabca1
29. bře 2009

Holky, jak budete posunovat? Malá chodí spát ve 20hodin no a teď, abych jí dávala až ve 21h... Dřív asi neusne. A to se mi moc nechce... 😖

martimarti
29. bře 2009

Gabco, myslím, že to budeme nějakých pár dní vydržet, ti naši prckové si pořád jedou podle svého "starého" režimu. Já to budu postupně po cca 15 min upravovat, abych se dostala na "nový" čas ☹ .

mousunek
29. bře 2009

U nas posun casu nikterak nepusobi, prcek se posunul i s nim. Budi se pravidelne v 7hodin a i kdyz je cas posunuty vzbudil se na sedmou jako by mel posunuty cas i u sebe 🙂

slunicko552
29. bře 2009

mousek to je šikovný 😵 Já to budu taky posunovat tak 10-15min.nic jiného mi nezbyde 😒

mousunek
29. bře 2009

slunicko552 - no je mu necely pulrok, kdo vi jak to bude vnimat v roce a pozdeji... Je fakt, ze s nim zatim nejsou zadneš problemy ani se spanim v noci, ale jak rikam muze to byt vseho do casu

tomaslavka3
29. bře 2009

na nas posun casu nejak zle neposobi ,budem sa snazit vecer ich dat o nieco neskor spat,aby zaspali a to sa zo dna na den vyrovna.Poobede som ich nedala spinkat a vecer by teda mali zaspinkat.

eppik.m
29. bře 2009

ahojky, u nás jako každý jiný večer beze změny ...

davulinek
29. bře 2009

Ahojte holky,tak muzu rict,ze nas nejak posun casu nepoznamenal,sel mi spat ve stejnou hodinu,jak pred posunem.No jen,co jsem udelala,jsem ho rano o hodinu driv vzbudila 😖,vsaval za dnesniho casu v 7,coz by bylo vcera v 6,jinak spava do tech 7,a kdybych maleho nechala spinkat dneska teoreticky do 7-vlastne do 8,tak by to mel pekne rozhazene,pac ma denni rezim.Ale vsechno je ok!Tak zatim

febris
29. bře 2009

ahoj holky, zrovna na to nadavam... mame zabehnutej rezim 2 tydny a ted do toho pitomej posun. Verim ze se to zas brzo srovna, ale stejne me to stve

miskastehlikova
29. bře 2009

Ahojky holky,
tak u nás změny nic moc.Vstávání místo v 6:30 bylo v 6...a koupala jsem v 18 jako vždy a mála ještě spinká!Takže sice byla ráno dřív vzhůru,ale teďka dospává...tak jsem zvědavá jak to bude další dny vypadat

evikuu
29. bře 2009

Taky nás posun nepoznamenal stejně vstala jako vždy takže vlastně o hodinu dřív a šla spát jako vždy takže taky o hoďku dřív-je to zajímavé..

dnada
29. bře 2009

tak ráno to bylo dobrý,spali sme jako vždy,ale teď je ještě vzhůru,lumpík ..na podzim to vůbec nezaznamenal 😅

pastuska
29. bře 2009

No keďže môj malý vôbec nechcel spať posledný týždeň poobede, tak som ho večer dávala už skôr - medzi pol siedmou a siedmou spať. Inak až o pol ôsmej chodieval spinkať. A teraz sa to pekne samé posunulo...asi sa pripravoval už sám popredku 😀

sylvka
29. bře 2009

ahojky,jak tady na všech tématech čtu jak vám ty dětičky choděj spát v 6-7 hodin večer,tak koukám,u nás byla okolo 3-4 měsíce krize,kdy neusnul dřív jak v jednu v noci a pak se to upravilo na krásných 9-9,30 večer.no ale k tématu-dnes usnul v deset takže pohoda.

mami.sk
29. bře 2009

ja som sa dost obavala ako na Terezku zaposobi posun casu ale nakoniec to dopadlo celkom dobre 😉
posledne dni zacala vstavat okolo 6 rano tak som bola zvedava co bude dnes a ona sa zobudila o 5.30 uz podla noveho casu 😉 neviem si predstavit ze podla stareho casu bolo len 4.30 😝 brrrr 😝
a dnes skoro cely den prespala, asi ten dazd urobil svoje 😀

many
30. bře 2009

tak u nás změna času neudělala žádný problém 😉 jako by se neměnil 😉

habibi78
31. bře 2009

no nás posun času totálne rozhádzal.... teda malú.... 😠

shaula
31. bře 2009

Myslela jsem si, že to bude v pohodě, že budou maximálně kluci posunutí o hodinu, kterou postupně vrátíme zpět. Ale totálně je to rozhodilo, včera mi přes den nechtěli spát, místo v deset usnuli až v jednu, pak nespali odpoledne, byli protivní... Snad se to brzy zlepší.

slunicko552
31. bře 2009

Tak já jsem to chtěla posouvat po 15min.jak jsme psala,ale prcek se posunul sám.Za dva dny chtěl jít spát o hodinu dříve a tak to už zůstalo 🙂

smardik
31. bře 2009

u nás taky posun času neudělal žádný problém, spí stejně jako předítím

cessy
31. bře 2009

my sme ani nepostrehli neaku zmenu casu 😉

claudinka
1. dub 2009

mne tym posunom casu rano dlhsie spiiii, takze diky diky posun casu hihi
namiesto o siestej vstava medzi siedmou-osmou a to pritom vecer chodi spat rovnako ako predtym 😵 😵