Změna "tónu" hlasu u kojence. Stalo se vám to?

barushka
19. dub 2009

AHojte, chtěla jsem se zeptat, jestli se vám někomu stalo, že mimi začalo mít z ničeho nic jakoby hrubší hlas - hrubší tón pláče, kňourání a všech projevů....u našeho 4 měsíčního mimi mě to celkem překvapilo. Rostou nám ted dva zuby, tak uvažuju, jestli to může bý tím a nebo jestli nemůže být třeba nachlazený na průduškách...ale jinak nechrčí, v nosíku jen sem tam nějaká kozule...nesetkal se s tím někdo?

beruska2x
19. dub 2009

ty jo to mate brzo zuby 😀 😲 jinak nas malej zase pisti jak kolibrik, proste zkousej co hlasivky a halas dovedou, je to normalni 😉

dnada
19. dub 2009

ahojky barushko - můj mrňous už změnil hlas asi 4x a kolem půl roka zkoušel co jeho hlas vydrží,ječel a chrčel a bručel a chvíli potichu chvíli tak nahlas že mě boleli uši 😀 Fakt je to normální... dneska malej přímo zpívá 🙂 všechno protahuje a když jen tak povídá potichu tak má jiný hlas než když křičí 😉

roana
19. dub 2009

no jo, naše malá taky změnila hlas, a já se divila, co se to s ní děje. Tak to je normální, asi...

miskastehlikova
19. dub 2009

Ahoj barushko,vy už máte zoubky?...tak to jste teda rarytky🙂
Moje malá mění hlas taky,někdy piští,ale oslední dobou má hrubej hlas jako chlap.Hlavně když pláče(řve)
Určitě je to normální!!!

mousunek
19. dub 2009

barushka - my meli taky zoubky brzy jeden na konci tretiho a druhy zacatkem ctvrteho mesice, ale to s hlaskem nema urcite co delat, holt ditko roste a vyviji se vyvijeji se mu i hlasivnky a meni se z uplne miminkovskych 🙂

barushka
autor
20. dub 2009

S těma zoubkama je to sranda no...jinak jsem malému dala včera na chvíli na krk obklad a dneska je to lepší, takže to budou asi nachlazené hlasivky....mně totiž pak ještě napadlo, že mu každý večer dávám probiotické kapky, které mám v ledničce a že se tím mohly klidně nachladit...dneska dám ještě na chvíli obkládek a snad to bude dobré...jinak máme doma čtyřměsíční mutující miminko 🙂