Zmena zivota po narodeni dietatka

Ahojte, zaciatkom prazdnin cakame narodenie nasho chlapceka. Viem, ze nam to zmeni zivot, avsak jak moc a na jak dlouho? Mam totiz pocit, ze po narodeni budem dieta cele dni len kojit a prebalovat a nebude cas vobec na nic ine. Boli sme zvyknuti si zajst von na jedlo a popritom nakupit, bude toto mozne aj potom? Pripadne odkedy? A nejaky poldenny ci celodenny vylet, na ako dlho na ne mozme zabudnut? Podelte sa prosim o svoje skusenosti, nech mam predstavu... a pripadne aj co pouzivate na prenos dietatka: autosedacku, kocik, nositko atd..?
garalela
18. kvě 2018
A k těm změnám určitě patří ještě stravování, kvůli kojení jsem jen na starém pečivu,mrkví,rýží, kuřeti,rybě bez pořádného ochuceni a to já si třeba rada dávala věcí s cibulí a luštěniny a česnek
bonavoxa
18. kvě 2018
@garalela My na bezalergenni. Jdu do obchodu a 90% z toho nemůžu. Je to nápor. Se k tomu všemu ani nenajíst.
A k ostatním změnám u mě patří i telesné. Pár mesiců/ let prostě nemám šanci vypadat tak jak bych chtěla. Porodem to u mě neskončilo, protože si nesu z tehotenstvi onemocnění štítné žlázy.

Začni psát odpověď...

Odešli