Zmenšovač do postýlky

hanka3054
4. lis 2018

Holky poradte mi.Mam 4mesicniho chlapecka a spinka v hnizdecku a vyhovuje mu.spi celou noc a budi se jen 1az2krat na kojeni.Ale hnizdecko uz mu zacina byt male a tak řeším co ted.existuje neco co bych dala do postylky aby se tam cítil jako ve hnizdecku? Nebo 3xistuje velke hnizdo?poradte,dekuji

lucifux
4. lis 2018

Ahoj, přemýšlím nad tím jestli by dobře neposloužil mantinel z polštářků. Zkus se podívat na net. Zkušenost s tím tedy nemám, my měli jen obyčejný mantinel a stačil.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanka3054
autor
4. lis 2018

@poah mam strach aby kdyz ted spi na tesno aby v te postylce neplaval a sam sebe svymi pohyby nerusil.dekuji za radu

kafr
4. lis 2018

Já přemýšlela, že ušiju dlouhou žížalu, která zůstane na později jako hračka, ale nakonec jsem to nestihla a mala spí bez i hnízda v pohodě.... Možná k Ježíškovi.

hanka3054
autor
4. lis 2018

@lucifux uvazovala jsem o tech polstarcich.muj prvni syn nic nemel a spani ma hrozne tak bych nerada mela dalšího nespavce

meronym
4. lis 2018

@hanka3054 Ja jsem do postylky umistila kojici polstar. Prostor se zmensil a maly spal krasne.

gruyerre
4. lis 2018

@hanka3054 Mám hnízdo, které se dá dole rozvázat, když už se miminku nevejdou nožičky. Dají se sehnat různé velikosti hnízdeček. Syn se mi do něj v 9ti měsících stále vejde (zatím je u nožiček zavázané).

mi35
4. lis 2018

Koupila jsem dceři polštář-hada.

michalcakova
4. lis 2018

Jedna známá si nechala dělat hnízdečko pro roční holčičku tak určitě by se dalo sehnat větší ☺

helulela
4. lis 2018

Hnízda se dají sehnat i větší... my používáme malé hnízdo dole rozvázané, jak píše @hanka3054