Zoubky ve 2 měsících?

anny87
11. kvě 2019

Holky je to možné aby rostly zuby u 2 měsíčního mimca?? Mala má ve předu na daních 2 malé bílé tečky. Napadli mě zuby...

dora13
11. kvě 2019

Uplne vyloucene to neni, ale taky to muzou byt tukove bulky, ty se casto se zuby pletou. Uvidis za par dnu, jestli to jsou zuby, tak polezou ven🙂

kepu
11. kvě 2019

@anny87 já si myslím že když už jsou vidět bílé tečky tak zuby by už dávno cinkaly... 😊

fyii
11. kvě 2019

@anny87 jo mozny to je, my si odnesly uz jeden z porodnice

anny87
autor
11. kvě 2019

Doufám že to jsou ty tukové bulky. Ještě jsme se nezbavily prdiku a zoubky k tomu.... ??? Ta má holka nemá klid

ve_run_ka
11. kvě 2019

Já myslím, že to možné je. Nám začaly nějak kolem 3 měsíce trvalo to do 5 než se to prořezalo😪

kolonie08
11. kvě 2019

@fyii taky se mi malý narodil se zoubkem 😁takže bych řekla ze to klidně muže byt.

anny87
autor
11. kvě 2019

Když to projedu prstem tak nic necítím. Za jak dlouho by to bylo cítit?

dominikaanovakova
11. kvě 2019

Možné to je ale já si taky pletla zuby s těmi "tečkami" od druhého do 7 měsíce. Zuby zaručeně poznáš 😊

lnk84
11. kvě 2019

@anny87 syn měl první zub ve třech měsících, ale obvykle bývá daseň nejdřív otekla..

merope
12. kvě 2019

Hele, já taky koukala, že "už mu rostou zoubky", tak jsem byla pediatrou vyvedena z omylu, že toto fakt zoubky nejsou 🙂.

lumace
28. lis 2019

Trocha oživení..Je nám teď 2,5 měsíce a máme dole první zoubek, vedle se hned klube druhý.Koukala jsem jako blázen,cinkala lžičkou a je to tam.Treti dítko a pořád může být člověk překvapený.

ah1234
28. lis 2019

skus cinknut lyzickou a zistis ci je to zub 🙂

merope
28. lis 2019

Tak ono se zuby je to tak, že se prořezávají postupně - takže můžou zlobit klidně pár měsíců. Malý jednu dobu šíleně slintal, tak jsem myslela, že horní zuby a už je pomalu i začínám cítit, že to tam je tvrdší, kouše do všeho, ale venku pořád nejsou. Ty spodní taky jsem myslela, že už jo a pediatrička, že ještě ne - a za asi měsíc jsem ho pak ucítila rukou jako fakt tvrdou špičku pod dásní, ale ještě skoro týden, než byl cítit lžičkou.