Zubní pasta pro 2 leté dítě. Jakou jste kupovali?

lena27
9. únor 2009

jakou jste kupovali pastu pro malé dítě?

bejana
9. únor 2009

Weledu nebo Elmex 😉

timbouctou
9. únor 2009

my máme elmex, kupovali jsme takovou sadu i s kartáčkem. Malýmu moc chutná 😀

garfieldmail1
9. únor 2009

My máme taky Elmex, ale jen lechce potřísním kartáček, malý to ještě neumí vyplivnout, tak ať toho fluoridu moc nesní... 🤐

lena27
autor
10. únor 2009

já mu právě taky chci koupit jen abych mu trochu potřela kartáček. samotný teď vůbec nechce, chce jen ten můj.

helenkaa
10. únor 2009

Elmex 😉

zanetka82
10. únor 2009

Elmex 😉

marfushenka
10. únor 2009

My máme weledu.

vojtisek2007
10. únor 2009

elmex, kartáček MAM 🙂

kudrlenkaa
11. únor 2009

Vademecum , kartáček MAM 😉

j.a.n.u.s.
11. únor 2009

Elmex 😉 ...jen potrit, zadna kulicka velikosti hrasku 😀

kacka.va
11. únor 2009

podle naší zubařky pastu s fluoridem až od 3 let

lena27
autor
11. únor 2009

kacka.va: ale pasty pro děti se rozdělují pro děti do 3 let a ty starší

sylviiik
11. únor 2009

Ahoj 🙂

Taky Elmex. Dokonce mi kladla zubařka na srdce, že až nám vylezou stoličky, ať mu je 2x týdně 😲 vyčistím na noc tím Elmex gelem a nevyplachujeme (což stejně neumí) a už ať nic nejí.
To si teda musím ještě rozmyslet...

Jinak fluoridové tablety mi absolutně nedoporučila.

sylviiik
11. únor 2009

Ještě jsem našla tuhle diskuzi.. http://www.vasedeti.cz/poradny.php?dotaz=5965&p...

kacka79
11. únor 2009

my používáme elmex a spokojenost, doporučil nám jí zubař

aponchie
11. únor 2009

elmex je super a nemame zadne kazy diky nemu 😎

peta.cz
11. únor 2009

Nejdřív weledu gel - neobsahuje fluorid a má v sobě nějaké bylinky (i na dobré trávení 😀 ),takže to nevadí, že jí polykal a pak se naučil plivat, tak jsme pořídili elmex, kartáček od colgate smiles.
Ten elmex gel by se neměl polykat, je to opravdu účinná prevence proti zubním kazům, já jsem ho sama používala když jsem měla po porodu problémy se zubama, ale lékárnice mi zdůrazňovala, ať to fakt nepolykám, že to má v sobě nějaký chemikálie co nejsou zdravý. Pro děti je vhodný až od 6 let, ale když už rozumí tomu, že to nemá polknout, tak se může dát i dřív - lékárnice říkala, že s tím mazala 4 leté dceři jednou týdně zuby...

lenka1982
11. únor 2009

Elmex a velká spokojenost. 🙂

lena27
autor
11. únor 2009

jak jsem vyčetla tak elmex gel je pro děti od 6let a pak ještě existuje elmex zubní pasta od prvních zoubků do šesti let.

aponchie
11. únor 2009

elmex gelee pouzivame pravidelne co umime plivat,ale nahodne poziti neni nic dramatickeho to spis u deti co by to jedli vylozele a navic se to pouziva velmi narazove na par dni a pauza 😎

vojtisek2007
12. únor 2009

API - tak o tom elmex gelu jsem vůbec nevěděla - my máme pastu od 0 do 6ti let - s myškou - ten gel se dá koupit normálně v obchodě nebo se musí do lékárny - že bych ho zkusila já - mám teď se zubama velký problémy

kacka.va
12. únor 2009

lena: no jenže Elmex gel je např. až od šesti.

sylviiik
12. únor 2009

Vojti, dá se koupit v lékárně, vo obchodě jsem ho zatím neviděla, ale třeba v DM bych to zkusila...

lada82
12. únor 2009

holky, taky Elmex, a tablety nam Dr. take nedoporucil

lennis
12. únor 2009

taky jsme měli elmex, teď máme dětský signal 2-6let, tablety nám doporučila dětská Dr. Zymafluor.

bertica.h
12. únor 2009

naša Viktorka od prvých zubkov má len elmex pastu,ked sme boli pred týžnom na preventívke,zubárka povedala,že zubky má ukážkové..spýtala sa akú pastu používa,ja že elmex a povedala,že to je fakt najlepšia..ktovie..

Inak aj ja používam Elmex gel,pastu aj ustnu vodu.škoda že toje tak drahé 😅

ina.b
12. únor 2009

Náš zubař také doporučil pro malou Elmex, není na škodu, když ji i spolkne.

aponchie
12. únor 2009

vojtisku:elmex gelee koupis jen v lekarne pac v obchode jsem ho nevidela jeste,kupuju jen pastu pro malou a pro nas nebo pro me meridol zase na citlive zuby krvacive dasne apod 😝 ja jsem stastna,ze mame zdrave zoubecky bez kazu a umi si sama a rada cistit a neboji se zubare naucila se elmex vyplivovat paradne pac on neni sladkej jak perlicka a jine barevne sladke pasty ,ktere svadi deti jist..coz je pravda pac palivku nesnedi ,ale nepali zase tolik aby jim to vylozene nechutnalo..jeste sem koupila od Oral B nejakou pastu s princeznama za 90kc 😲 😲 peknej humus a navic je jen v nekterych pastach obsah nejake latky uz nevim ten nazev,ktery prave chrani pred kazem a muzu rict ,ze ten elmex je fakt vhodny i pro 2lete dite ne,ze by ho nesmelo polykat a jine hruzostrasne historky sem se na to ptala a rikala,ze se takovym fofrem nauci plivat a mela pravdu takze zadne straseni a klidne i ten gelee je mozno uzivat zvlast pri zvysenem riziko,ze nejaky zoubek vypada,ze bude na plombu nebo se jeste nevi to nam doporucila uzivat tyden malickaty kousek na kartacek a dotycny zub tim cistit pac nevedela jestli to je mineralizace na zubu nebo kaz a nakonec nevrtala a ja musim rict,ze znam lidi co pouzivaji elmex a tuk tuk nemaji zadne kazy pac ta pasta je fakt top 😎

vojtisek2007
12. únor 2009

API - moje obě dvě děti mají Elmex pastu - od prvních zoubků do 6ti let - ikdyž tomu staršímu je už 10 😀 , kupujeme jí pořád , ten gel jsem chtěla pro sebe, po posledním těhu mám se zubama fakt peklo....Starší zatím taky ještě nikdy neměl kaz, malej u zubaře ještě nebyl 🤐 je to takovej "mamánek" a nevím jak bych dokázala, aby tam otevřel pusu, nesnáší cizí lidi a doktory už vůbec nemusí...stačí když jdeme na preventivku a jsme v čekárně...peklo. Jo a plivat nám teda nejde vůbec 😠

aponchie
13. únor 2009

no jasne me taky doporucila davat ten gelee pro sebe a jeste corsodyl voda na vyplachy a namaceni mezizubniho kartacku a masirovani dasni pac mi krute tecou dasne mam je zarudle a boli to navic v miste kde mam zrovna dva umele zoubky vedle sebe tak je to tam nachylne jak hrom ted v tehu a navic uz mi to cistila ultrazvukem coz je teda fakt peklo bolestive,ale pomohlo to a vysrala sem se na to jak sem mela radost,ze uz to neboli a flakala to a ted vcera opet bolest jak hrom krvaceni nonstop a hlavne dalsi zub(dasen)chycena 😲 takze valim pro corsodyl a ten gel a musim se znova objednat uz abych porodila pac ty zuby to je des

btw to asi ani nevadi,ze ma tu pastu do 6let ten 10letej,ale postupne by mel prejit pac je tam vic tch latek a asi to potrebuje vic koncentrovane uz co?ja nevim optam se treba jak pujdu priste..ale s tim2letym bych fakt mazala k zubari pac ve 2letech je nejvyssi cas,ja malou taham od pul roku to nam dala ten prst na cisteni pak v roce mela 15zubu tak ji zalozila kartu a chodi co pul roku anebo kdyz jdu ja nebo manza tak s nama jeste navic extra to ji kukne jen zkontroluje jak cisti a jdeme a to je fakt diky tomu suveren pac nemuzeme ani pipnout kdyz je v ordinaci a musime delat,ze to neboli,ale ja ji rikam,ze kdyz si bude cistit poradne 2xdenne a bude chodit k Mudr nebude mit tak skarede zuby jak jedna holcicka u ni ve skolce ta ma snad 6kazu vykotlane zuby vepredu zlute hnede medove skarede no hnus tak se lekne a kde si cistit zuby radsi sama 😀