Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zuby u dětí - kolik jich je v roce?

vejule1
4. říj 2019

Ahoj chci se jen zeptat mam malou 10 mesicni dcerku a stale ma jen dva zoubky moje prvno dcera mela uz v roce cca 8 zubů. Tak se jen ptam jestli s tim mate nekdo stusenost
Diky 🙂🤗

kuttu
4. říj 2019

@vejule1 Já měla 1.zub v 11.mesicich...kazse dite je jiné,nesrovnavej...mala je úplně v pořádku

pajos12
4. říj 2019

@vejule1 Nam bude 29.10 rok a nema ani jeden zub😂

badyr
4. říj 2019

@vejule1 syn měl první zub v 8 měsících bio (6 korigovaně), aktuálně bude synovi 20 měsíců, má 12 zubů, už třetí měsíc se mu klubou špičáky. Dvě kamarádky, jeden kluk mladší o měsíc, druhý o 4 měsíce a mají kompletně zuby. Každé dítě to na jinak, kamarádky umí zubech u kluků nevěděly, my víme o každém a pěkně dlouho, teď už v noci 2 měsíce špatně spí 😪

kess01
4. říj 2019

@vejule1 každé dítě je jiné, mé dceři první zoubek vylezl v 10,5mesici a v roce jich měla 7, horní jedničky a jedna dvojka dole ji lezly najednou. Teď ji je 16m a už dva měsíce čekám kdy se rozhodnou růst stoličky 😀

jojs
4. říj 2019

@vejule1 syn mel prvni zub v 9ti mesicich, dcera ve ctyrek, krasny zoubky oba.
Jen synovy prvni zub vypad az v sedmi letech. Takze to ma trochu zpozdeny i ted 🙂

jitule_hrachule
4. říj 2019

Ahoj moji dva kluci měli zuby taky různě starší první zub v 8 měsících, mladší ve 3 měsících .. kojení byl fakt zážitek. Segry kluci měli jeden ve 2 měsících a začali mu padat už ve školce, druhý měl zuby až kolem 7 měsíce a ještě v osmi letech měl všechny mléčné zuby. Jsem zvědavá kdy to začne u nás, vrstevníkům pětiletého už se zoubky kývou, je to taky individuální.

svntvt
4. říj 2019

Dceri dlouho nic nerostlo a pak ji vyrostly dva skoro zaraz 😁 vubec neres, manzel si vzdy ze me delal srandu a rikal Videlas nekdy decko bez zubu? Ne? Tak vidis.... 😂😂

zuzita15
4. říj 2019

@vejule1 dceri vyrostl prvni zub v 11m (9.5m korigovane), za 14dni dalsi dva a ted ve skoro 14m (cca rok a kousek korigovane) jich ma osm, slo to pak rychle 🙂 zubar mi rikal, ze vsechny jeho deti mely zuby az po roce

leilinka1234
4. říj 2019

Dceři bude 10m já pár dní a má jen jedničky dole ;) a jsem v klidu, zuby budou 🙂

pavelkamat
4. říj 2019

První zub jsme našli 2 dny před 1. narozeninami.

krasna_neznama86
4. říj 2019

Manzel mel prvni zub ve 13 mesicich, ja prvni zub asi v 6 mesicich, syn mel prvni zub v 10 mesicich...

plea
4. říj 2019

Naše dvojčatá boli veľmi dlho bezzubky, zúbky rástli pomaly a neskor, ako u ich rovesníkov. No a potom prišlo také hardcore leto po ich druhých narodeninách, keď v priebehu pár týždňov sa jednej prerezalo 5 a druhej 6 zubov 😀

stepulinkagumidek
25. lis 2019

Já už taky plašim dcerce byl teď 5.11. jeden rok a stále má jen dvě spodní jedničky, všude čtu že už by měla mít i ty horní a nikde nic, chlap mi taky říká, že bezzubý dítko neviděl. Tak snad nám vyrostou, předpokládám že najednou 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli