Aký je váš názor na tehotenskú módu? Oplatí sa kupovať v zahraničí?

marticka21
11. čer 2009

Ahojky tehulky, jak ste na tom s modou?? ja si nemozem pomoct ale moda ktora je tu dostupna sa mi vobec nepaci...a je dost predrazena....ake mate s tym skusenosti? neoplati sa nakupovat v zahranici?

celine
11. čer 2009

marticka-popozeraj sa po normalnych ne-tehu veciach. Teraz sa da zohnat vela tunik aj v beznych obchodoch, Ja som si kupila specialne tehulkovske iba nohavice a vsetko ostatne mam za facku z obycajnych obchodov. A asi ti temu zamknu, lebo tu uz taka je 😉

wacinka
11. čer 2009

ahoj maticka, já jsem na tom tak, že jsme vděčná, že mám maminku dámskou a pánskou krejčovou a ta mi šije co chci... jsem na tom stejně protože ta těhu moda co je se mi většinou taky nelíbí a nebo cena je tak přemrštěná, že je to šílené 😉

marticka21
autor
11. čer 2009

Ze vraj v zahranici a maju krasne veci a celkom lacne, viem ze aj tu zozenies nieco ale sa nahladas 😠 vyuzivate i nieco take ako aukro ci ebay?

prasiatko30
11. čer 2009

zbehni do zary do h&m a podobnych - ja podobne ako celine kupujem normalne netehu veci ktore sa budu moct nosit aj po porode a dokonca aj dva - tri roky po nom, teraz je taky velky vyber siat a triciek a podobne ze naozaj nepotrebujes platit horibilne sumy za speci tehu oblecenie. pokial si moc nepribrala ze je to fakt brucho a prsia tak ja si obliekam normalne tricka len kupujem L a aby boli dlhsie a presli aj cez brucho, sukne dokonca nosim tie co som nosila aj ked som nebola tehu len trochu stiahnem popod brucho, saty - tie co nie su strihnute cez pas ale popod prsia tiez mozes najst kopec. takze vobec si nelam hlavu nad tehu vecami - akurat mozno jedny dvoje nohavic a je to.

prasiatko30
11. čer 2009

a tiez suhlasim s celine ze by si mala popozerat po koniku lebo uz tu taka tema niekde bola hod to do vyhladavaca

monika131
11. čer 2009

ja tiež nakupujem v normálnych nie tehu obchodoch. V tehu obchode som si kúpila iba jedny rifle a aj to som potom oľutovala.
Ale je veľa obchodov, v ktorých majú vyhradené oddelenie pre tehotné a veci sú tam aj o 50% lacnejšie ako v tehu obchodoch. 😀

zuzitka
11. čer 2009

ja som si prdvčerom kúpila tehu sukňu v second-hande v BA za 11 euro 😉

a kupujem si trebars v Tescu blúzky a tielka, ktoré sú strihnuté pod prsiami, takže vyzerajú ako tehu 🙂
aj šaty mám z Tesca 😉

kuk
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

barbarka
11. čer 2009

ja som si kupila dvoje gate- akoze netehu ale vhodne v tehu, v teranove dlhe lanove s gumou v pase - 15e, a v new yorkeri tristvrtaky elasticke 10e, + jedny saticky vhodne k elastakom strihnute pod prsiami v gate za 3e, mozno som poradila 🙂

deina
12. čer 2009

V New Yorkeri maju krasne letne saty - nie su tehotenske, ale maju vyborny strih (pod prsiami strihane, siroka sukna), zmesti sa do nich aj velke brusko. 😉

kacka11
12. čer 2009

ahojda holky..já bych taky chtěla už řešit,co na sebe,ale mě furt nějak nechce bříško vyrůst.. ☹ normálně vám závidím.. 🙂

parvitas
12. čer 2009

kacka, neboooj, este sa dockas 😉

ja som nohavice riesila v tehotenskych obchodoch, ale zvycajne mi nesedel ten strih (napr. complicite ma na niektorych nohaviciach len vsitu gumu vpredu, u niektorych sukromnych krajcirok je to len guma v pase - proste brutus) - tak som si v tom pripadala ako vo vreci stiahnutom gumkou... a gate na traky som nosievala aj za mladi na strednej a pamatam sa, ako ma rozculovalo to zapinanie a rozopinanie a hladanie traku a pod.
ale nedavno som objavila, ze aj v klasickych azijskych obchodoch mavaju tehotenske rifle obycajny strih - len nad riflovym pasom je bavleny pas, v ktorom je hore guma aj s gombikom, takze si to mozem regulovat. a zvycajne stoja o tisicku menej (v korunach!) ako v tehotenskych obchodoch.
a napr. obycajne tricka sa daju kupit aj v Lifeline, aj v tescu, teranove a pod. a saty takisto...
teraz je dobra moda - nie je problem najst tricka alebo bluzky strihnute pod prsiami. viem, ze v tehotenskych obchodoch je ten predny diel trochu dlhsi, ale ked si kupim obycajne dlhsie tricko v normalnom obchode, az taky rozdiel to nie je...

konja
12. čer 2009

Tak já si koupila jedny těhu rifle v CaA a pak další na Mimibazaru. Těhotenské věci se skoro ani nevyplácí kupovat nové, nosíte je tak krátce,že to nejde zničit. Tam jsem si koupila další rifle a dvoje riflové tříčtvrtáky, protože jsem byla těhu naléto. Pak jsem ještě nosila sukni co je v pase na gumu a spoustu tunik, které jsem kupovala v normál obchodech. Když jsem porodila tak jsem vše zase na MMB prodala 😉

odrobinka
12. čer 2009

Skúste na www.maderna.sk, ... krásne brušká, budúca mamička...

kwetinnka
12. čer 2009

kacka nebol sa nic, mne bruswko vyskocilo zo dna na den skoro..az v 24 tt,do vtedy som nosila svoje rifle...a tiez uz som si chcela nieco kupit,len to nebolo este na co natiahnut 😀

parvitas
12. čer 2009

konja: ja som uz napr. jedny tehu rifle predrala na vnutornej strane stehien 😅

kacka11
12. čer 2009

jo???tak to jsem ráda...jen mě mrzelo,že když jsem byla třeba na tý plodovce a holky tam měly tak velký břicha a já nic... ☹ tak už se na to taky těším...

deina
12. čer 2009

Ja som tiez jedny rifle totalne vynosila, tehotenske, teraz pri druhom su nepouzitelne, vydrate, dokonca derave. 😅

zuzitka
12. čer 2009

v bratislave

sedmokraska.sk

ma-ma.sk

jmisa
12. čer 2009

Já mám akorát kalhoty dlouhý a krátký spešl pro těhule. Jinak trika jsem kupovala normální v obchodech úzká akorát dlouhá, aby mi z nich nelezl pupek. V těch těhu věcech jsem byla vždy jak pytli, nesedělo mi to, narostlo mi jen břicho.

jasminet
12. čer 2009

ja som zbytocne vyhodila prachy za kopec tehu nohavic - pacili sa mi, v obchode mi sadli a doma som uz z nich bola nestastna.
jedine, co naozaj nosim su uplne prve nohavice ktore som si kupila, druhe nosim na doma ako teplaky a jedny 3/4 na chalupu, v teple a na grilovacku...ostatne 2-3 ks som nosila tak tyzden a lezia mi teraz v skrini. 😒 (roztiahli sa nosenim hlavne na zadku a ani po oprati sa nevratili spat - tiez mi narastlo len brusko)
ale zas som usetrila na trickach 😀 to som si nekupila ani jedno, nosim tie, co som mala doma pred tehu (strihnute pod prsiami, alebo dlhe a teraz mi krasne brusko zakryju).
jo a kupila som si riflove saty, v tescu, za asi 35€ - tie su super... ale inac, ked sa povie dieta a tehotenstvo, tak € len tak naskakuju...

kim_rossi_stuard
15. čer 2009

ahojte baby 🙂
ja som veru zhrozena ze ake veci sa tu u nas na Slovensku deju, ked za teh.nohavice pytaju 60eur? a top za 35?
to akoze bezne maminy na to maju peniaze, ci maju ostavat doma kde su tehotne? 😖
alebo si kupia jeden top a jedny nohavice a nosia to 6 mesiacov? 😔
je to smutne, ja som v zahranici a tu som si kupila nohavice 35 eur, plus kacia ze 20% dole, ziadny specialny den len tak 😎 cize za 28 a to v znackovom obchode, nie je podstatne v akom!
A to ja patrim k tym vadsim babam, co uz ked boli netehu boli "big girls" a teraz predpokladam ze to bude este "viac" 😀 cize logicky nemam sancu nosit obycajne veci, cize netehu, ale len tehu a dost velke 😅
ako to riesite???

lenka03
22. čer 2009

Ahojte, pridavam sa k tym tehotnym v netehotenskych veciach.
Babo cakame v auguste a letny vyber bedracov a tunik v netehu obchodoch je naozaj super 🙂 Kupila som si len dvoje tehojeans a jedni jeanssaty este v marci, saty su na nezaplatenie ale v rifliach mi je uz na bruchu pod tym bavlnenym pasom teplo.

liki205
23. čer 2009

Neviete mi popradiť ,kde by som zohnala tehotenské riflové kraťasy na traky v Blave?

macilaci
23. čer 2009

ahojte, tak ja mám dobrú skúsenosť a terranovou, teraz letia také široké gumené pásy a nohavice vyzerajú ako pre tehotné. a potom nakupujem v sekáčoch - veci ako H&M , mark spencer, C&A a pod. sú u nás v sekáči za 2-3 Eurá, tak isto aj nejaké topy. a tričká normálne z obchodu ale také dlhšie a volné. v obchodoch pre tehu sú neskutočné ceny, len neviem prečo. ☹

hathor86
23. čer 2009

Ahojtw, nevim jak na Slovensku, ale tady je to vsechno taky neskutecne drahe... kalhoty stoji od 1000 nahoru apod. objevila jsem tady v Prostejove perfektni sekac pro tehulky, a v Olomouci vim taky o jednom, takze asi pojedu na nakupy do Ol. nebo v Krteckovi... jinak, pekne veci se daji koupit i na internetu...

smajli
23. čer 2009

no fakt tie ceny su hrozne,v tehu obchodoch na nas zarabaju...,dve tricka mi od nich stacia...
zvysok som kupila v H&M..tam su aj ceny lepsie /take ako pre ine veci a tiez je tam tehu moda... v KE v optime

lenka03
23. čer 2009

Liki, ak ti mozem poradit tak sa teho obchodomn v blave vyhni a v neteho zas teho kratasy na traky asi nezozenies. Ak mas auticko alebo dobrych kamosov tak skoc do Madarska do Mosonmagyarovaru, tam v centre na tej velkej krizovatke pred Tescom je taky maly babashop. Nie je tam toho vela ale veci su velmi pekne a ceny OK (jeans sa tam daju aj za 20 euro). Ja som si tam jedni vybrala a su super, take s pruznym bavlnenym pasom na bruchu, ziadnna ziaden vak s gumickou nad bruskom. Dobre drzia, nesmykaju sa, v chladnom pocasi prijemne hriali, pas sa da aj sklopit pod brusko a hlavne netlacia (mam jedni s tym vakom a gumickou nad bruchom ale toie som mala asi iba 2x oblecene, ak gumicku neutiahnes tak gate padaju ak utiahnes tak aby v stoji nepadali tak zas ked sedis tak gumicka tlaci ...)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru