Business dress code v tehotenstve, kde kúpim v Prahe?

estate
23. zář 2013

Ahoj holky, prosim mohli by ste mi poradit, kde kupim v Prahe pripadne na internete tehotenske oblecenie vhodne do prace, kde mame prisny dress code (kostym, saty, sako atd.)? Zaroven budem potrebovat kupit elegantny kabat na zimu aby sa do neho zmestilo i brucho. Prosim poradte pripadne napiste tipy ako ste to zvladli vy. Mam z toho trosku obavy. Bola som sa pozriet v H&Mku, C&A atd. ale vyber ziadny, mali tam len bavlnene tehotenske tricka, leginy a kalhoty a ale vsetko sportove nic elegantne, co by som mohla nosit do prace. Ten isty problem aj na internetovych bazaroch MMB atd. az zacinam mat pocit, ze tehotne do prace nechodia.
Prosim a nedavajte mi rady, ze si mam kupit leginy a dlhe tricko, v tom do prace chodit nemozem.

monasek84
23. zář 2013
xmarg04
23. zář 2013

@estate Ja mám dobrou zkušenost s Nextem, takze www.nextdirect.com (do kamennych obchodu se toho moc nedovazi) a jeste ve Stradivariu (Arkady) driv meli...

denif
23. zář 2013

@estate v Isabella Oliver maji krasne saty, par sacek...jsou trosku drazsi, ale super kvalita, akorat nevim, kolik je delivery do cr. ja bydlim v cizine takze u nas je to v poho 🙂
http://www.isabellaoliver.com/uk

pak jeste Asos ty asi take dorucuji do ciziny, obcas maji hezky veci...sukni pencil, kabaty, tak treba neco najdes 🙂 neni to lehky pak se strojit do prace 🙂
http://www.asos.com/Women/Maternity/Cat/pgecate...

martina_z
23. zář 2013

@estate Kdybys mela vylet do Prahy, tak docela obstojne veci prodavaji ve specializovanem obchode kousek od Karlova namesti, jak je Divadlo Minor. Myslim ze ulice se jmenuje Navratilova. Kazdopadne souhlasim, ze ty dziny a tricka jsou horor, navic casto v hnusnych barvach, kterym se hodne eufemicky rika "prirodni tony", tj. po lidi bez spetky fantazie.

camelinka
23. zář 2013
cermi77
24. zář 2013

Asos.com, těhotenská Zara měla taky pěkné elegantní kousky, Jackpot, Benetton..

estate
autor
10. lis 2013

holky dakujem za rady. Saty a sukne do prace som vyriesila objednavkou na happymum a cez ASOS. Dnes sa mi podarilo kupit celkom pekne rifle na vikend v H&Mku na Chodove. Inak obecne tam mali dost otrasne veci.
V Zare na Prikopech asi uz tehotenske oblecenie nemaju ☹ ak si dobre pamatam, tak byvalo vedle pokladen a na prizemi.
Holky kde presne ste videli tehotenske oblecenie v Esprite a Benettone?
Este potrebujem vyriesit kabat do prace. Zatial mam v zalohe jeden z Asosu ale je to dost velka palka, tak sa mi do toho moc nechce. Skusala som si dnes v tom H&Mku i bundu resp. taky ten presivany bundo-kabat po kolena. Stal CZK 1299 ale otrasna kvalita, tak som ho tam nechala ☹

zarucha
23. lis 2013

@estate Já v pátek koupila naprosto parádní kabát v Mangu na Arkádách. Jsem teprv ve čtvrtým měsíci a zatím jsou mi moje věci, ale kabáty nosívám delší a vypasované a tuším, že za měsíc mě už budou přes prsa a bříško mačkat, o pásku v pase ani nemluvě - ten je mi těsný už teď. V tom Mangu mají bezvadnej kabát se zapínáním na dvoje zlaté propínací knoflíky/druky, mají ho tam ve čtyřech barvách, červená, černá, šeda, a navy blue - ten jsem si koupila já. Kabát je do áčka, rozšiřuje se směrem dolů skoro jako pelerína a délka je do půlky stejen, stojáček se zlatou přezkou a vypadá moc dobře. Navíc díky tomu dvojímu zapínání je tam veliká rezerva, moc se mi líbí a je slušivej. Taky potřebuju do práce office oblečení, žádný džíny a péřové vesty, to by fakt neprošlo :D Jinak nakupuju na asosu, www.seraphine.com (britské těhotenské oblečení, hodně ho nosila vévodkyně z Cambridge) a www.greatplains.co.uk

estate
autor
23. lis 2013

@zarucha zrovna vcera som bola na Arkadach ale len v Zare. Ziadny vhodny kabat som nenasla, len same uzke strihy. Ale skusim zajtra znova to Mango. Som tiez v 4.mesiaci, zatial nosim stare veci, ale uz citim, ze ma tlacia na bruchu.
Inak sa musim este podelit o skusenosti z vecami z happymum, kupila som si 3 saty z toho 2 som vratila, material hrozna umelina, saty nemali podsivku, takze ze tu cenu cca 1700 CZK (cena za jedny saty) mi prisli predrazene. Z ASOSU som si objednavala veci cca zaciatkom tohto mesiaca, zatial mi ziadny balik neprisiel ☹ tak im asi napisem email, mozno sa po ceste stratil.
Skusim este tie 2 odkazy, co si poslala 🙂

zarucha
23. lis 2013

@estate to s tím happymum mi bylo jasný už podle fotek, že je to šunt za zbytečný prachy, navíc všechno polyester.... Navíc pro mě nevhodné střihy, mám hodně velká prsa (i netěhotná 70F k docela normální postavě, teď už 85G, přičemž jsem přibrala sotva dvě kila) a ty střihy prostě nejsou nic pro mě, raději teď mám volnější, anebo princes střih zúžený pod prsy a splývavý dole. Moje odkazy určitě zkus, zejména Seraphine je ověřená, pokaždé jsem byla spokojená maximálně a skvělý střih i materiál. tady to většina lidí vůbec nezná, ale v Británii je to hit.

estate
autor
24. lis 2013

@zarucha nedalo mi to a este vcera som sla do Arkad pozriet ten kabat a rovno som ho aj kupila 🙂. Ten navy modry bol najkrajsi, takze strasne moc dakujem za tip. Prijemny material, dobra cena a skvely strih, myslim, ze sa do neho zmestim az do konca zimy. Z tych 2 odkazov som si uz vybrala nejake saty na Seraphine, dufam, ze ma nesklamu, tak ako saty z happymum.
Tiez mam problem so strihom siat, hornu cast tela mam vacsiu ako dolnu tj. velky chrbat a maly zadek a stihle nohy, takze sa mi najviac osvedcil strih stiat do A. Kalhoty nenosim vobec, vypadam v tom otrasne a maloktore mi sadnu, pretoze ich bud zapnem na bruchu ale na zadku a stehnach su mi volne alebo naopak 🙂

zarucha
24. lis 2013

@estate skvělé, mám radost. Říkala jsem ti, že ten kabát je boží, poměr cena výkon myslím boží a je tam dost velká rezerva pro nás na celou zimu :D Jsem ráda, že jsi dobře pořídila 🙂

zarucha
24. lis 2013

a taky nosím jenom šaty 🙂 Ty Seraphine mě zatím nezklamaly ani jednou, tak doufám, že i ty budeš mít stejně dobrou zkušenost, jako s mým první tipem z Manga 🙂

zarucha
11. led 2014

@estate ahoj, psaly jsme si v listopadu ohledně těhotenského office oblečení, jak se ti daří na prahu šestého měsíce šaty kombinovat? Kabátek předpokládám pořád dobře slouží, tak jako mně, co další oblečení?

kvietorka
30. led 2014

@zarucha ahoj zrovna minuly tyzden som na teba myslela, ze ti musim podakovat za ten tip na kabatek. Je super a myslim, ze vydrzi az do konce zimy 🙂 Kupila som si nakoniec 2 saty zo Seraphine (fakt super kvalita a dokonca som vychytala i slevy) a 3 z ASOSu, k tomu dam barevny svetrik na knofliky (zatim i dopnu knofliky) a mam na kazdy den iny model do prace 🙂)...snad mi to vydzi az do konce brezna, zaciatku dubna, ked budem v praci koncit.
Jak se dari tobe? vsimla som si, ze budes rodit o tyzden driv, ja mam termin 26.5.

kvietorka
30. led 2014

@zarucha inak aby si sa nedivila, ze ti pise cizi osoba 🙂)) zmenila som si prihlasovaci nick, ten povodny "estate" bol registrovany na slovenskom konikovi a stavalo sa mi, ze mi obcas nezobrazoval vsechny prispevky na ceskom konikovi...

zarucha
30. led 2014

@kvietorka ahoj, no to mám radost, že kabátek slouží, ostatně já taky pořád chodím v kombinaci kabátek Mango, šaty Seraphine (říkala jsem, sázka na jistotu, já mám od nich šaty troje (taky slevy - fialové, vínové a červené) plus dva svetříky, a taky naprosto spokojená)...v práci končím podobně jako ty, když všechno dobře půjde, zatím mám nahoře šest kilo, takže se to dá, ale všechno je v bříšku, těhotenské oblečení je tedy potřeba - kabátek už zapínám na tu první řadu knoflíků 🙂 Kdepak, musíme si pomáhat, někdy mám i tady na koníkovi pocit, že těhotné ženy snad vůbec nechodí do práce a nepotřebují žádné office oblečení 🙂

zarucha
30. led 2014

@kvietorka a daří se mi snad dobře, sice se teď nemůžu už dva týdny vyhrabat z nějakého kašle, ale doufám, že to brzo přejde a miminku se dobře daří - je to holčička, tak se moc těším.

kvietorka
30. led 2014

no ja mam zatim +4kg, takze stale nosim svoji puvodni konfekcni velikost akurat to bricho 🙂))
jj taky mam pocit, ze tady moc tehotne zeny nepracuji nebo chodi do prace v leginach a dlouhych svetrech...tak snad sme niekomu dalsiemu poradili, kto resil stejny problem..
Inak my taky cekame holcicku, takze som sa uz pomaly zacala realizovat v nakupoch vybavicky, akurat mi vadi, ze na holky je skoro vsechno v ruzovej, aspon teda co som zatial videla v Nextu na Chodove...ja by som jej rada kupila i nieco fialove, zlte, hraskovo-zelene ☹
PS. nebudes nahodou rodit v Podoli?

kisa01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrariha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru