Jak vybrat velikost kojící podprsenky?

mysinka
28. led 2008

...nechtěla bych se dočkat toho, že si pořídím kojící podprďu a ani jí neužiju... 😅 o kolik se vám tak zvětšila prsa, když jste začaly kojit? A jaká podprsenka je lepší...s kosticemi, nebo bez? 😉

ilijanka
5. kvě 2008

ahojte, ja môžem odporúčať podprsenky Anita- sú fakt dobré, majú tam všelijaké vzory- obyčajné aj luxusnejšie, sú z rýchloschnúcich materiálov, bavlnená sa mi neosvedčila, lebo dlho schne a prsia sú potom v mokrom, kostice by som určite neodporúčala- stláčajú prsia a potom tam môže vzniknúť retencia mlieka a to bolí jak ďas 😖 , mne povedala predavačka v obchode,že si treba kúpiť o niečo menšiu veľkosť čo sa týka obvodu pod prsiami ako je v tehotenstve a o niečo väčšiu čo sa týka obvodu prsníkov- teda veľkosti košíkov. Adresa je www.anita.sk

janis8
5. kvě 2008

Ja som mala pred tehotenstvom tiez mensiu velkost, tak A75 - 85.. Teraz som na zaciatku 9mesiaca a uz su mi ledva dobre.. Aka velkost by mi mohla sadnut po porode pocas obdobia dojcenia?

Ja najradsej nosim podprsenky s kosticami, ale aj tie sportove su celkom fajn.. Inac nedali by sa vyuzit ako kojenecke podprsenky aj tie obycajne, ale co maju zapinanie vpredu? Zda sa mi to celkom prakticke..

pupicek22
5. kvě 2008

Najlepsie je dt si zmerat a napasovat. 😉

lienockaa
6. kvě 2008

ahojte..no..ja som mala pred tehotenstvom 70C, na konci tehotenstva 75D..keby som si bola vtedy kupila podprsenky, tak ako to odporucaju /8-9 mesiac/, tak ich rovno mozem vyhodit..prsia sa mi este zvacsili po porode a mam teda 75E.. 😝 zaroven mozem potvrdit kvalitu podprseniek anita, su fakt naj, sice drahsie, ale vyborne sedia, drzia prsia a uzasny je aj ten system zapinania kosikov..mam aj jednu menej kvalitnu cisto bavlnenu, ale to sa neda ani porovnat..

rovnako, ako ilijanka, neodporucam kostice..

kalo
6. kvě 2008

nejlepší je, koupit si kojící podprdu až po porodu...Jak se po porodu ty prsa "nalijí", tak to v těhu nejde odhadnout. Já měla jednu /o číslo větší/ koupenou do porodnice a pak jsem si další koupila až po porodu...A taky jsem je potřebovala jen první měsíc...pak jsem si nakoupila obyč.bavlněné, co byly pohodlné hlavně na spaní /s těma podprsenkovýma vložkama/

stvura
8. kvě 2008

Ahoj ...s podprsenkou Anita vyslovene suhlasim, stoja sice nad tisicku, ale sa oplatia. Lacnejsia veryia je okolo 400 Sk v Quelle podprda / kupila som si ju na nosenie pocas tehotenstva a je fajn. Urcite vsak po porode poriesim nieco vacsie, lebo momentalne sa mi zvacsili prsia o cislo v obvode a tiez v kosicku.
Kostice by som asi nevydrzala, obdivujem vsetky baby co ich nosia...{pri velkych prsiach je to ale asi nutnost, ja som mala "len dvojky"}

theresa
31. črc 2008

Ahoj holky, tak jsem koupila podprsenku od firmy Anita, konkrétně tuto: http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/podprsenka-... a vůbec mi nesedí, vzala jsem si tu nejmenší velikost a vleza bych se do ní asi dvakrát a tvar je taky hodně divný, takový kulatý košíčky, který mi ty prsa dělají opravdu divný, potřebuji košíčky dál od sebe, normálně nosím tuto podprsenku: http://www.romantico.cz/sielei-podprsenka-1358-.... Nemohla by jste mi některá poradit kojící podprsenku s kosticí podobné té co normálně nosím? Jsem z toho opravdu už nešťastná.

maso
8. srp 2008

Ahojky, v obchode Butterfly shop na Mytnej v Bratislave ponukam podprsenky na kojenie - do konca augusta je zlava na vsetok tovar 30%. 😉

pipka
8. srp 2008

maso a maju aj s kosticami? Ci len klasicke trojuholnikove? 😕

maso
8. srp 2008

aj s kosticami 🙂

dididi30
8. srp 2008

ahojte ja kojim, obvod mam taky isty ako pred tehu aurat kosiky mam o cislo vacsie, niektore maju aj o dva tri

marrrka
8. srp 2008

maso mas aj tehu podprdky na male prsia? ja mam kosik asi c.1, len obvod mam uz asi 85, moje 80-tky mi zacinaju byt tesne

maso
8. srp 2008

mam tu jeden druh Acka kosiky, ale mne pridu ako Bcka, treba to asi vyskusat ...

marrrka
8. srp 2008

neni ta podprda niekde na webe?

dididi30
8. srp 2008

marrka ja mam teraz jednotky, obvod 75 takze 85 nemoze byt problem...dokonca mam jednu s kosticami...

maso
8. srp 2008

je to znacka Canpol Babies (na stranke Butterfly bude asi az buduci tyzden) - skus pobehat po internete

binki
8. srp 2008

dobre jsou i od Triumphu - bezešvé sportovní, jsou z příjemného materiálu a neškrtí

meleri
8. srp 2008

tak to taky tedkom řeším....já mám normálně 75 b a nebo trošku mín, ale tedkom jsem o tom úplně ztratila přehled..asi to koupím těsně před porodem....

jelimanovaprincezna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru