Jaké nosíte plavky v těhotenství?

kikina9
25. čer 2012

Jsem na začátku 5.měsíce a řeším otázku, v jakých plavkách vyrazit k vodě? Kupujete si speciální těhotenské plavky, nebo vystačíte s bikinama? Já jsem zkoušela svoje bikiny z minulého roku, a jsou mi bohužel malé☹ Takže plavky musím koupit v každém případě. Líbí se mi tyto z Litexu http://www.litex.cz/inshop/tehotenske-obleceni/...[id-71411].html , můžete mi napsat vaše zkušenosti s těmito, nebo i jinýma těhotenskýma plavkama?

ebsian
25. čer 2012

Normální netěhotenské tankiny, do nich se krásně vejde bříško i pozděj, než jen 4. měsíc co teď jsem 🙂

romcovaklarka
25. čer 2012

@kikina9 Bohužel nemám zkušenost, jen názor - jestli ty těhotenské mají ochranu proti UV, tak bych o nich asi vážně uvažovala, přece jen pupík se nemá moc vystrkovat na sluníčko. A vypadají pěkně 🙂

jessika
25. čer 2012

Já mám přesně ty z odkazu, ale nedoporučovala bych je na příliš velká prsa. Když je mám na sobě dlouho, tak mě z nich bolí hlava, protože mi tu tíhu nese krk. Ale já mám 80F 🙂

kikina9
autor
25. čer 2012

@jessika Tak já moc velká prsa nemám, mám 80C - takový střed 😀 A jinak sedí pěkně? A nesjíždí z bříška?
Vrchní díl je jakoby rozstřihlý, nerozhrnuje se to moc?

kikina9
autor
25. čer 2012

@ebsian Já měla taky netěhotenské tankiny, už z předminulého roku, myslela jsem, že s nimi vystačím i letos v těhotenství. Bohužel včera jsem zjistila, že se mi na plavkách udělaly 2 díry a plavky už jsou celkově nějaké styřelé ☹

kikina9
autor
25. čer 2012

@romcovaklarka Děkuji za názor, ochranu proti UV záření mají 🙂

jessika
25. čer 2012

@kikina9 No, jasně, trochu se rozevírají a asi budou čím dál víc 😀 Ale to nevadí, kalhotky jsou až nad pupík, tak nevykukuje.

pulsatilka
25. čer 2012

ja som si kupila obyc tankiny z tesca... 😉 len namiesto 34 som si kupila 42 😀 😀 😀 uz so v 7 mesiaci

garfie
25. čer 2012

já dostala těhotenský vcelku z Benettonu, ale vůbec mi nesedly-nosím je až teď, po porodu 🙂 Jinak jsem nosila normální bikiny, myslím, že když se nebudeš válet přímo na slunci, tak to neva. Nebo si venku přehodit nějaké triko nebo šátek....

tymothy
25. čer 2012

@kikina9 Nosila jsem normální bikiny. A slouží mi dodneška. 😉
Těhotenské plavky bych si asi nekoupila, bylo by mi líto těch peněz pro pár měsíců občasného nošení. Netěhotenské dvoudílné ti poslouží taky dobře.

ange_de_la_morte
26. čer 2012

@kikina9: teď si mně ispirovala 🙂 ty plavky sou fakt pěkné, mi se teda víc líbí ty tyrkysové květované ale celkově jsou asi super, myslím že využiju slevu co mám na tenhle obchod a objednám 🙂 a pokud je pak nevyužiju i po těhu tak věnuji segre ( není těhu ale má ,,pár,, kilo navíc a nosi tílkové plavky) 🙂

mitote
26. čer 2012

tak ja teda planuji u more pouzit moje klasicke dvoudilne plavky, stejne jsem vzdycky zalezla pod slunecnikem nebo ve vode...a kdyz se namazu kvalitnim kremem SPF 50

lucccy
26. čer 2012

@kikina9 nosila jsem normální bikiny (nechtělo se mi investovat do oblečení, které by sloužilo jen na pár měsíců a pak by leželo v šuplíku) a pupík pravidelně mazala krémem s of 30 😉

pejtho
26. čer 2012

Mě byly v těhotenství moje plavky taky malé, ale těhotenské jsem nekupovala. Pak by mi zbytečně ležely v šuplíku. Koupila jsem si bikiny s o číslo větší podprsenkou a ty jsem využívala celé těhotenství a pak ještě když jsem kojila-to by jste asi těhotenské nenosila, ale s většíma prsama, by jste se do svých starých asi taky nevešla 🙂

Jinak jsme teď byli u moře v Řecku, mazala jsem se na ostrém sluníčku klasickým obyč krémem SPF 30, na sluníčku jsem se nijak nesmažila a všechno v pořádku!

majka1976
26. čer 2012

Já si koupila klasické tankini u vietnamce za 350,- Kč, jen větší velikost a jsem max spokojená. Po tom, co mi ukázaly 2 kolegyně fleky na obličeji, které jim vylezly po opalování v těhotenství a už nikdy nezmizely, se venku stejně opalovat nebudu a na krytý bazén jsou ty tankini super. Taky jsem slyšela názor, že když se opaluje břicho, tak se pak přenáší děti - nevím, co na tom je, ale riskovat to nebudu, nechci ani fleky, ani přenášet 🙂

yorii
24. čer 2016

Já jsem si koupila sportovní podprsenku s kraťásky z podobného materiálu, jako mají plavky. Jako plavky se to dá použít a vím, že to využiji i tehdy, až porodím. 🙂

ivatko0406
24. čer 2016

Nosila jsem obyc bikini - jen o cislo vetsi. Pupik jsem opalovala vlastne jen pri koupani, jinak jsem byla spise ve stinu. A neprenasela jsem ani s opalenym pupikem, rodila jsem 2 dny pred TP.

hrozenka
6. črc 2016

Já nosila ze začátku těhotenství celé a pak jsem přešla na bikiny.Ty tankiny mi nesedly a velký bříško se pod něj vejde🙂

hrozenka
7. črc 2016

Některé modely od litexu vypadají super🙂Vybrala bych si.

cukricek123
7. črc 2016

Jelikož jsem na začátku tak jsem si jen koupila větší klasické dvojdílné. S velkým pupikem budu chodit přes zimu takže to nějak nemusím řešit. Ale jinak bych volila taky dvojdílné. Opalovat se stejně neopaluju.

hrozenka
7. črc 2016

@cukricek123 tak to máš vychytané.Podívala jses na ten odkaz na litexu?To přeji pohodové těhotenství😉

cukricek123
7. črc 2016

@hrozenka jojo jsou tam pěkné plavky 🙂 a děkuji 🙂

hrozenka
7. črc 2016

Že jo.Já přemýšlím o těch co mají šnurku kolem krku.Jsou hned na uvodní stránce🙂Nemáš zač🙂Taky jsem nosila ty bikiny v těhu.Máš kalhotky od plavek bokovky a nebo klasické?

cukricek123
7. črc 2016

@hrozenka tak za krk bych si nekupovala.. bude tě hrozně bolet za krkem z těch velkých prsou (pokud tedy velké máš). A hlavně tolik neudrží. Doporučuji klasické ramínkové. A kalhotky mám asi klasické. Jsou po stranách trošičku širší než jsem měla. Přece jen je nepohodlné jak to úzké řeže do boků. 🙂

hrozenka
7. črc 2016

@cukricek123 Ten přispěvek je pro tebe.Zapoměla jsem klepnout na odpovez.

hrozenka
7. črc 2016

@cukricek123 Ano,mám velké prsa a manžel je nadšen😉Děkuji,je videt,že máš s tímto typem zkušenosti🙂

hrozenka
7. črc 2016

@ange_de_la_morte Které se ti líbily?

hrozenka
7. črc 2016

@jessika Já je chtěla,ale dám na tebe.Taky už mi tady nebyly doporučeny.

kajka156
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru