Jakou podprsenku používáte na kojení?

isousek
21. dub 2015

Ahoj holky zajimalo by me jakou podprsenku pouzivate nebo jste pouzivali na kojeni?Nekdo pise ze pouzival kojici nekdo ze nosil sportovni tak by me zajimalo co vam je nejpohodlnejsi🙂

andelka
21. dub 2015

Na doma sportovní,na ven kojící.

gosa22
21. dub 2015

mám větší prsa a určitě jen kojicí...mám z M and Spencer a paráda...měkké a přesto drží, pouze s kosticí bez výztuh a i noc se dá 😉

loupacek
27. dub 2015

Jedině kojící. Mám větší prsa a když jsem teda sportovala a měla sportovní, tak prsa připláclá. Mně to moc příjemné nebylo.
Mám doma teď dvě kojící Hot Milk. Sice dražší, ale sedí perfektně a taky krásně vypadá. A jsou obě bez kostic.

petronnela
19. srp 2015

ahoj vsichni. nemam rada klasicke podprsenky a vyber mezi kojicima je dost mizerny teda. vzdycky sem nosila jen takovy ty sportovni topiky, vzadu vykrojeny. existuje nejaka takova varianta i jako kojici podprda??? zaatim jsem na zadnou takovou nenarazila :( a nesnasim, kdyz ma nekdo podprdu a lezou mu raminka ze sportovnich tilek, takze to rozhodne takhle asni na sobe nechci 😀

amazonka.k
19. srp 2015

Koupila jsem si kojo podprdu a leží mi doma, pořád je mi nejpříjemnější tato : http://www.tchibo.cz/sportovni-podprsenka-seaml... Mají jí často, je levná a strašně pohodlná 🙂

petronnela
19. srp 2015

@amazonka.k mno, to ma porad ty pitomy raminka v radce......

amazonka.k
19. srp 2015

@petronnela Já vím, ale nevadí mi to, stáhnu ramínko, vystrčím prso a je to 😀

amazonka.k
19. srp 2015

@petronnela Ale když si do googlu zadáte sportovní kojící podprsenka, najde Vám jich to mraky 🙂

petronnela
19. srp 2015

@amazonka.k to sem udelala (nejsem uplne blba), ale ty vykrojeny o kterych pisu, to teda nenachazi...... 🙂

amazonka.k
19. srp 2015

@petronnela Něco takového ? Je vzadu vykrojená : http://www.medela.cz/produkty/podprsenka-kojici...

amazonka.k
19. srp 2015

@petronnela Tady jí někdo prodává a je to tam vidět : http://www.sbazar.cz/phoebe.m/detail/10879356-k...

petronnela
19. srp 2015

@amazonka.k ano, neco takoveho, ale tohle je zrovna teda dost oskliva podprda 🙂

jarai
19. srp 2015

uvažuji objednat kojící podprsenky od bonprixu 3 kusy za 597 Kč, máte s nima zkušenost?

kazy
19. srp 2015

Preferuji určitě kojící, je to pohodlné, pro mě diskrétnější, udrží to moje větší prsa. Měla jsem nějaké levnější z HM, nebo i odjinud za hezkou cenu třeba prodávané po dvou usech najednou, ale ty se nikdy neosvědčily. Důležité je dle mého si je někde osobně zkusit, a šetřit na obvodu s centimetry, aby dobře padla a vzadu nezačala brzo vyjíždět nahoru, to zajistí jen přesný obvod
Body Silk Seamless Latte, mají v mnoha odstínech, v černé barvě jsem unosila na třech dětech ve dne v noci a ta fakt teda vydržela!
http://bravadodesigns.cz/cz-detail-300938-tehot...
Co ocenuji jsou takové vycpávky, které se dají vyndat ale já je nosila v podprdě, a zamaskují tampony (jednorázové i látkové) na kojení a jelikož jsem bývala mlíkárna a leckdy nevyměnila včas ten kojící tampon, tak bych byla durch, ale tyhle tenké vycpávky dokázali to mlíko perfektně "udržet", přestože to není jejich prvotní účel. Je bez kostic.
S kosticí jsem objevila tuto, byla jsem v Bílé Taře ve Vodičkově a tam paní supr poradí a nakonec mi nejvíc sedla tato od Anity, kam si ale dávám ty vycpávky z té původní, aby kojící polštářky nebyly vidět. Ale jinak drží krásně, mám prsa jak "dvacítka"🙂
http://www.obchodrodinka.cz/detail/2991636/koji...

blahova_andrea
19. srp 2015

já ty sportovní úplně obyčejné. jsou nejpohodlnější i nejlevnější 😀

eva267
19. srp 2015

Mám velká prsa a kojící podprsenku jedině Anita.

blahova_andrea
19. srp 2015

@petronnela no já nevím...mě přijde teda pohodlí přednější než krása. aspoň v tomto 😅 a co kdybys nosila dál ty stejné, co nosíš do teď a prostě jen prso vytahovala spodem? 😉 nebo dočasně nenos ta vykrajovaná sportovní tílka a přizpůsob tričko podprdě 😀

wewerka80
19. srp 2015

I já mám od M and S a perfektní. Včera jsem tam byla na nákupu a měli v akci dvě za 199,- Kč 😉

zo_ja
19. srp 2015

Já třeba kostice v těh a při kojení vůbec nesnesu. Za mě: širší ramínka široký ten pás pod prsama, na 3 očka, pak to tak celý dobře drží, když se dobře vybere velikost. Mám za to, že mám stejnou jako @kazy, akorát prosím Tě @kazy mám krémovou, praní na 30° a jak mi ji batole jednou umazalo nevímčím, nějaká čokoláda či co, tak to nejde a nejde vyprat, už jsem to namáčela, dlouhý praní, všecko... a pořád je tam hloupej flek. Nějaký tip jak se toho zbavit a nepoškodit?

kazy
19. srp 2015

@zo_ja No kdyby to bylo čerstvý, poradila bych zasypat jedlou sodou.Ta mi vytáhla i krev!ale když už je to praný, nevím nevím, zda to pomůže...jako na malý flek bych se nebála ani vanische nebo arielu na skvrny, ale už jsem viděla že to do nějakého trika vykouslo díru, takže určitě nenechat zaschnout🙂 sluníčko taky nepomohlo?to už je ted taky rada trochu pozdě,ale někdy sluníčko vybělí i mrkev a jiné fleky na plenách...🙂

evulina77
19. srp 2015

@zo_ja žlučový mýdlo z DM, hodně to pomáhá i na starší skvrny

kazy
19. srp 2015

@evulina77 pravda pravda,na to jsem si nevzpomněla!🙂

ivca87
19. srp 2015

U mě vede značka Anita. Jsou opravdu kvalitní, pohodlné a pěkné. 😉