Kam se v Praze vydat za těhotenskou módou?

terak
24. čer 2010

Ahoj, neporadíte mi, kam se vydat v Praze za těhotenskou módou? Hledám nějaké elegantnější stylové šaty. Díky moc

editah222
28. čer 2010

Anna a Victorie, HM, Next. Ve všech jde najit něco super a extra 🙂

ygreen
28. čer 2010

HaM, ale jen někde, určitě v Letňanech a Chodově. Já si v HaM nakoupila nejen těhu hadry na teď - obzvlášt v nynější kolekci je hodně oblečení volnějšího a delšího. Jinak i CaA - dají se tam najít super kousky. Já má jeansy a černé plátěné šaty.

melouna
28. čer 2010

já souhlasím, taky jsem nakupovala v HaM, na první pohled je to takové nic moc, ale jakmile si to člověk v klidu projde,tak se krásně obleče a i za hezké penízky... Byla jsem spokojená .o)

estrellita
30. čer 2010

H&M (Václavák), C&A, Tveret, Puntanela Fashion (ta je v Kotvě) - mají tam pěkné sukně a šaty, Mama´s world - u Vodičkovy ulice, ale moc tam toho nemají, ANNA & VIKTORIE Maternity Line v Černé Růži (ceny tam budou asi hodně mastné), Zara má pár kousků těhotenského.

varticek
21. srp 2010

Ahoj. Mám kupón na 1000Kč do Mama´s world a oni neposielajú poštou, tak ho nemám ako využiť. Ak by niekto mal záujem, tak mi napíšte IP, dohodli by sme sa na nejakej pre obe strany výhodnej cene 🙂

andy80
21. srp 2010

C&A

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru