Kde koupím hezké těhotenské oblečení? Praha

jajino
19. bře 2013

ahoj holky..chci se poradit kde se dá koupit hezké těhu oblečení za rozumnou cenu???z internetu nechci raděj si to skusím..poradte prosím..nejlíp v Praze... 🙂 děkuji

arrowka
19. bře 2013

Asi ti nepomůžu, protože jsem toho názoru, že hezké těhotenské oblečení je předražené a to za rozumnou cenu je strašné. 🙂 A výběr v kamenných obchodech nula nula nic, bohužel i v Praze. Já jsem si nakonec objednala těhotenské oblečení z Anglie. Ale jestli nechceš nic kupovat na internetu, tak se dá vystačit s těhotenskými džínami (koupila jsem pěkné v C&A, i když jsem si je musela nechat upravit) a vršky můžeš pořešit normálně, stačí zvolit vhodný střih.
A tobě vychází převážná část těhotenství na léto, tak to je vůbec výhoda na nákupy, stačí ti volné šaty a dlouhá trička nebo halenky. 🙂

wwwejka
19. bře 2013

ahoj, já kupovala tady na koníkovi... sice si nevyzkoušíš, ale holky rády přeměří a je to za hodně rozumnou cenu na těch pár měsíců 😉

xpila
19. bře 2013

@jajino C&A a H&M, oba mají kolekce těhotenského oblečení.

mafeska
19. bře 2013

Já nakupovala na internetu, těhu oblečení v kamenných obchodech se mi nelíbilo a přišlo mi předražené. Hodně jsem měřila (taky jsem se obávala nákupů přes net) a sedlo vše parádně.

garfie
19. bře 2013

@jajino Hlavne nekupuj nic zbytecne brzy, ale fakt az to bude treba, protoze nikdy nevis, jak moc se ti postava zmeni. A krome kalhot vlastne nic specialniho nepotrebujes, koupis si jen vetsi velikost nebo lepsi strih 🙂

lucifereeek
19. bře 2013

já kupovala jen kalhoty a to v C&A - jinak jsem se vlezla do všeho, teda i do těch kalhot, ale ty těhu kalhoty jsou pohodlnější 🙂

elisa_day
19. bře 2013

@jajino Já si koupila akorát těku kalhoty, které jsem nosila asi od pátého měsíce až teď do konce, kupovala jsem je v Malvíku v Hostivicích asi za 700,-, ale moc velký výběr tam myslím nemají, měla jsem štěstí, že mi zrovna tyhle padly do oka a i mi sedly...

jajino
autor
20. bře 2013

holky děkuji..taky jsem se dívala v CA na kalhoty..myslím že to budu řešit jen těma kalhotama a něco na léto,trika mám i volnější a když tak něco dokoupím o pár čísel většího...jak se tak dívám na sebe tak za mněsíc se už do svích kalhot nevlezu 🙂,a možná risknu něco i na netu..ale díky všem za rady 😀

hav81
20. bře 2013

Já měla věci od své sestry a pak jsem koupila i na internetu.Pani mi v pohodě poslala míry a kalhoty mi seděli.Jak tedka tak i v prvnim těhotenství jsem měla stejnou velikost těhotenských kalhot,jako normální kalhoty.Jinak taky doporučuji C&A nebo H&M.Třeba si kalhoty v krámě oměř a pak koukni na internet,seženeš je tam za lepší ceny. 😉

veruska007
20. bře 2013

Mám kalhoty z C&A a H&M. Ostatní oblečení mám netěhotenské, stačí širší, ideálně přestřižené pod prsama. Jedno na parádu mám z Aukra. Sukně, šaty, trička i kraťasy mám netěhotenské, občas se dají sehnat s pružným pasem 😉, šaty jakékoli se širokou sukní, přestřižené pod prsama. Pak to vypadá těhotensky 😉. Za zlomek ceny a můžeš to pak ještě unosit.

andrejda
21. bře 2013

@jajino Narazila jsem na Facebooku na krásné těhu šatičky Victoria Grace - jsou z elastického úpletu a dá se v nich kojit, dokonce se prý nechají nosit díky vázačce i normálně (teda netěhu... 🙂)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=17454068...

jfd81
21. bře 2013

@jajino Než ti to přijde poštou, tak ti to bude malý 😀 Jo, v H´nM těhotenský rifle za 40 EURI a máš je na měsíc, když hodně... Já si koupila dvoje XXL těhotenský punčocháče (v HM po 25!!!) a pak tak různě trika XLka a nebo XXLka ve výprodejích, Modrý, bílý, černý triko po 3 EURI, k tomu jedna Těhu mikina a hotovo!!! Stejně to máš na měsíc... Ještě od Vietnaců gatě, takový hadrový, lehunký, skoro bez gumy...

jfd81
21. bře 2013

@andrejda ne té fialové se bude ublinknutí po odgrgnutí moc hezky vyjímat 🙂 A raminka kojící podprdy a povisnutý faldy v tom upnutym modýlku tě zaručeně zbaví posledních pocitů ženskosti 😉 Kašli na teorii, uvidíš sama.

jfd81
21. bře 2013

@andrejda A moc kojici mi to teda nepřipadá. Buď tě to bude řezat pod tou nekojící kozou nebo to budeš mít za chvilku vytahaný a nenositelný.

jfd81
21. bře 2013

@andrejda 1390?!?!?!? Kup si šaty od Ťamana a za ten litr co ušetříš si kup něco hezkýho pro radost po porodu

andrejda
21. bře 2013

@jfd81 zdá se, že pisatelka je podle vyjadřování vážně dáma! zjevně těhotenství strávila v teplácích a mikině od manžela... 🙂

verciiik
21. bře 2013

@andrejda tyjo, ani nevíš, jak ráda bych těhotenství strávila v teplákách a mikině od manžela 😀 bohužel musím chodit do práce a tam mi to neprojde 🙂

radka8888
21. bře 2013

ahojda, ja jsem kalhoty mela svoje - mam same do boku a nosila jsem je cele tehotenstvi, koupila jsem si na internetu tricka tehotenska - a pak jsem si koupila kabat a naky halenky v HM. Podle me neni nutny vypadat uplne priserne, kdyz clovek chodi mezi lidi. A vzhledem k cenam vseho ostatniho se to skoro ztratilo. Takze, abych to shrnula asi kazdymu se zmeni postava jinak, takze kupuj to az to budes potrebovat.

jajino
autor
22. bře 2013

@radka8888 jo jo..přesně to so myslím i já..taky nechci v teplákách a XXL mikině strávit celý těhu 🙂 ,musím chodit i do práce,k lékaři,na nákup..na kafčo..tak chci vypadat k světu i když o pár velikostí větších... 😖,probrala jsem šatník..triček na léto mám dost..v Taku jsem koupila dnes tričtvrtáky o velkost větší jak mám ted s pružným pasem..na sukně a šaty já vůbec nejsem..tak léto bude v kratasech a trikách... 😉 ..no aby se neřeklo mám tam dvoje šaty kdybi náhodou...

jajino
autor
22. bře 2013

@andrejda joo jsou hezký...ale já fakt šaty nějak nemusím..jsem spíš na sportovní věci..maximálně sportovní elegance..ale moooc dík..

jfd81
14. dub 2013

@jajino
@andrejda
Tak sri no... Já teda nevim jak vy, ale já asi od 5 měsíce (kdy byl pupek eště celekm malej) chodila jak pokakaná kachna, znáte to, jak typická těhu chůze (doufám, že jsem se příliš nedotkla útlocitnejch čitatelek), bylo léto, lilo ze mě jako z koňa a posledni po čem bych toužila bylo snažit se vypadat repre a svou očividnou fyzickou bolest a nepohodlí maskovat nějakejma drahejma hadrama... Nevim, Nebejt vietnamců 60% národa v čem chodit a některý ty jejich věci jsou kvalitnější než celej benetton... Do práce jsem taky chodila, ale měla jsem tu výhodu, že tam spíš než o image šlo o výsledky a nikdo se nepozastavoval nad tim, že tam sedim v teplákách od vietnamce s nohama hore na vysunutejch šuplikách od psacího stolu. Neopak mi nosili čajičky a celkově byli milí. Peníze, co jsem neutratila za oblečení na jeden měsíc jsem utrácela za hračky a věci pro miminko a měla jsem z nich opravdu hodně velikou radost.

jajino
autor
15. dub 2013

@jfd81 jo svím spůsobem máš pravdu..ty věci jsou dost drahý ale zatím jsem sehnala od kámošky legíny a tuniku dala mi to za pár kaček a džíny mi taky půjčila budu si muset jen koupit pár triček větší velikosti a třistvrtáky na léto..zatím nosím svoje věci ale pupík začíná růst tak to dlouho už nevydrží.... 🙂

bebinka_cz
24. kvě 2013

Nebojte se nakupovat přes eshop, pokud zboží nevyhovuje např. velikostně, zdarma ho vyměníme za jiné, nebo vrátíme peníze.

hanna_dh9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanna_dh9
22. srp 2013

@jfd81 to není žádná pravda já v nich kojím skoro každý den a pod jak ty si to nazvala ,, nekojící kozou ´´ mě opravdu neřeže a o tom že budou vytahaný neni ani řeč pořád krásně držej tvar

kukuluna1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
olisa
25. srp 2013

Já chodím do prodejny Ráj dětí u Kohouta - Dukelských Hrdinů 23, Praha 7, Vseprotehotne.cz - Jaselská 21, Praha 6, Obchod Bena - v OC Šestka

mischa25
27. srp 2013

Ahojky Holčiny.. prosím vás moc.. nemuzu na sebe sehnat tehot.kalhoty ,ktery by mi byli vsetky mi sou velke ☹ ... takze vas prsosim kde bych mohla sehnat nake male cislo ... mam velikost 34 coz 36 mi je velika ☹ ...dekuju za rady predem.. 🙂

limpopocz
30. srp 2013

V našem e-shopu naleznete moderní a levné těhotenské oblečení 🙂

eratex
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru