Kde koupit pěkný zimní těhotenský kabát/bundu?

emmanessa
30. zář 2017

Hezký den,

můžete mi poradit, kde sehnat slušivý zimní těhotenský kabát či bundu? Ráda bych ho využila i po porodu, pokud bude dražší.

Vím o Bonprix, Happymum, Top mama...Vkládejte prosím odkazy.

Díky za tipy 🙂

caboonek
1. říj 2017

Já mám obě zimní děti ( prosinec, leden ) a v obou případech jsem si kupovala kabát a bundu o číslo větší, kabát o dvě čísla a nosím dodnes. Není potřeba mít nutně těhotenský, ve většině případů je jen dražší.

dc2015
1. říj 2017

Syn je taky prosincový, nosila jsem bundu vypůjčenou od švagrové... Ne těhotenskou, ale prostě velikou... Taky bych šla touto cestou, těhotenství rychle uteče a výdajů je pak dost a dost... I za oblečení, velikost se pak hodně mění... Stahuje se pánev, mění velikost prsou... Lepší investovat do hadříků po porodu 🙂

jade85
1. říj 2017

Holky, připojuju se, termín mám 4.3., takže na největší zimu budu mít největší břicho. Nejméně do půlky ledna budu chodit do práce, takže nějaká větší velikost to moc neřeší, musím vypadat dobře 🙂 napadlo mě, že těhotenský kabát by se pak dal využít jako nosící?

dagmar_hribek
1. říj 2017

Mám softshellovou od alpine pro.ma dvě vsadky jak tehotenskou tak na nošení dětí v satku.po porodu budu nosit jako prvniho syna tak ji vyuziju stala mi 1700 ale v té době byla ve slevě ted stojí kolem třech tiscích.ted jeste dokoupim tehu a nosici mikinu z bonprix prý jsou dost teplé tak mě to na zimu takhle stačí.některé tehu bundy maj vsadky ze se dají nosit i po porodu po vyndani vsadky.jen cenově jsou dražší nez kdyby sis koupila obyc jen větší.tak záleží jen na tobě do čeho investujes.ja softshell bundu neměla takže kdyz jsem ji viděla rozhodně unosim i po tom az nosit nebudu.bonprix je cenově s těma bundama asi nejlevneji.pokud chceš ušetřit stačí bunda o číslo větší a máš to vyřešené hned.

tortojs
1. říj 2017

Taky mám Alpine Pro Straita. Je super. Doporučuji 🙂

pucmelinka
1. říj 2017

Ja kupovala tehotenskou v bonprix,malej mel tp koncem dubna,narodil se uz zacatkem...zipy pro rostouci brisko jsem vubec nerozepla (mela jsem svou velikost),ale mela jsem celkove maly bricho...

marketaryzi
1. říj 2017

Já jsem měla zimní bundu z HM.

emmanessa
autor
1. říj 2017

Děkuju za tipy. Já hledám spíš nějakou společenštější nebo kabát. Když si koupím o dvě čísla větší, tak už bych ji po porodu neunosila, teda doufám, že se vrátím na svou původní velikost 🙂 Je těžké něco takového najít, aby člověk nevypadal jak velryba 🙂 Přijde mi, že je hrozně malý výběr pro těhotné.

dc2015
1. říj 2017

@emmanessa Jj, je, ono je lepší fakt koupit nějakou v bazárku. Nebo doufat, že případné další těhotenství vyjde zas na zimu :D

scruffy
1. říj 2017

Taky budu chodit až do konce roku do práce, u prvního těhotenství jsem byla doma, takže jsem měla bundu o číslo větší a stejně jsem nikam moc nechodila. Takže teď chci něco trochu reprezentativního, kabát si budu kupovat někde na bazárku, vyjdou do 1000, budu ho nosit pár měsíců a pak zase prodám.

emmanessa
autor
1. říj 2017

Já nemůžu žádný hezký najít ani na bazárku.

michaela6599
1. říj 2017

Koukala bych po obchodech na normální kabát/bundu myslím si že je zbytečně drahé celkové to těhu oblečení.Staci si koupit o číslo dvě větší a vyjde to levneji.Mne se i málo co líbí to těhu.Nechala bych to taky až to bude aktuální taky jsem se na to připravovalo co kde budu kupovat a nakonec jsem nosila vše i kabát na zimu to co jsem měla.Neměla jsem velké břicho.

ginnyweasley
2. říj 2017

Neporadím s konkrétním tipem na obchod, ale mám takový zavazovací županovitý lehce kabát, bez knoflíků, nosila jsem ho už jako netěhotná a myslím, že bude fungovat i v těhotenství. Tenhle typ kabátů se dá docela běžně koupit, letos jsem je viděla v orsay.
https://i.pinimg.com/564x/30/cf/03/30cf03e9ce0a...

kattec
3. říj 2017

Zimní bundu pro těhotné jsem si objednala z HM za cca 1500 Kč. Koukni na jejich internetové stránky. Oblečení pro těhu mají ale jenom ve vybraných prodejnách HM 🙂

just_majka
28. říj 2017

Ahoooj! Přidávám se do diskuze, termín mám na konci března a přestože je mi furt blbě a zvracím, bříško se mi pěkně kulatí 🙂 Svoje staré mikiny a bundy postupně odkládám, jak mě začínají pnout přes bříško, tak už taky koukám, co bych si pořídila, abych nezmrzla. Ze starého už skoro nic nesnesu 😀

Potřebuji něco univerzálního, chodím v tom do práce/města/divadla, ale taky každý den ven s pejskama (tlapičky a bláto každou chvíli všude) občas do lesa a tak. Moje nejoblíbenější bunda je černý kabátek Hannah,co už mám aspoň pět let, jenže už právě škrtí ☹

@kattec Koukala jsem na ně, jak jsi byla spokojená? Je dost teplá?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru