Kde koupit těhotenské oblečení v Ostravě, Olomouci?

simir1
9. říj 2010

Ahoj,
poprosím vás o tipy, kde koupit slušivé těhotenské oblečení v Ostravě, případně v Olomouci. Jsem v 16tt, oběhla jsem CA a H&M a nic moc, všechno černé,šedé, jakoby těhu nechodily v barvách. Sháním kalhoty, nakonec jsem koupila džíny v CA, ale nelíbí se mi, aspoň sednou střihem. Materiál vypadá jako před 10 lety...díky

jijitka
9. říj 2010

@simir1 - to je fakt, že co prodávají v CA je většinou dost hrůza. Pár docela hezkých věcí jsem viděla v Mimistylu v Zábřehu. Nabídku mají i na e-shopu (www.mimistyl.cz)

simir1
autor
9. říj 2010

@jijitka díky za tip. vím, že hodně kupujou přes net, ale zrovna u kalhot nemám odvahu, raději chci zkoušet. nemáte někdo zkušenost, jak moc vysoký má být ten úplet na kalhotech? v CA je dost nízký, myslím, že až poskočí břicho, budu ho mít tak v půlce pupku.

jijitka
9. říj 2010

@simir1 - v Zábřehu je prodejna, můžeš předběžně kouknout na netu a zajet se tam podívat. Jinak já měla taky kalhoty z CA, úplet tam byl dost vysoký, ale problém byl, že jsem je koupila trochu volnější přes boky, nakonec mi narostlo jen břicho, takže ten lem neměl šanci je na mě udržet. Při každém ohnutí mi sjely do půlky prd..., takže jedině tak s kšandama 😀 😀 (Ne ty jsem opravdu nenosila 😅 )

simir1
autor
9. říj 2010

Aha, no já je právě koupila o číslo větší, takže mi zatím padají, myslím, že mi naroste i zadek a boky...zatím nosím původní kalhoty s gumičkou přes knoflík, pod svetrem se to schová.někde jsem se to tady dočetla.ale už se mi v tom nepoholně sedí.tak teď ani nevím,jakou si vyberu velikost ☹

jijitka
9. říj 2010

@simir1 no, s tím jsem právě taky počítala a bohudík pro mě, ale bohužel pro kalhoty 😅 nenarostlo nic.

mcm
18. říj 2010

@simir1 ahoj, v OV majú fajn kalhoty /spoloč., športové aj rifle/ v H&M v shopink parku a potom v dvojcatka.cz na poštovní ul. v centre.

evulinkab
20. črc 2013

Ahoj holky, poradíte, kde v Olomouci seženu těhotenské oblečení??..Byla jsem v HMku v Moritzovi, ale tam mi řekli, že nevedou těhu oblečení...

skvrne2
20. črc 2013

Ahojky, nevím co vše sháníte, ale od pondělí má být akce v Lidlu http://www.akcniletaky.com/letak-lidl--tyden-se..., celkem mi to přijde pěkné :o) Bohužel když jsem já byla těhotná nic takového tam nemívali a já jsem to sháněla za draho..... Hezký den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru