Kde nakoupit těhotenské oblečení? Praha

pday
18. říj 2007

Ahoj holky, snazila jsem se zde najit toto tema, ale nepovedlo se... Chtela bych vas poprosit o radu, kde v Praze a v okoli (pripadne i jinde) nakoupit pekne tehotenske kalhoty, pokud mozno za rozumnou cenu. Brisko se mi uz pomalu do soucasnych kalhot nechce vejit a ja stale nemohu nic sehnat. Predem mockrat dekuju...

daluri
18. říj 2007

Ahojky, já sice nejsem z Prahy, tudíž obchod Ti poradit nemůžu. ALe můžeš zkusit internet.obchody, navíc i známé katalogy jako Quelle a Neckermann, prodávají těhu modu. Tak držím palce, ať koupíš něco hezkého.. 😉

terezkaaa
18. říj 2007

Třeba v C§A v paláci Flora

zuzik03
18. říj 2007

Ahoj, doporučuji H&M v Letňanech (skvělé na halenky a trička) anebo specializovaný Tveret (v dětské pasáži Minor - odtamtud mám 3 kalhoty, které permanentně střídám, jsou hrozně pohodlné). Já se teď chystám ještě do Bebefieldu v Bille, podle internetových stránek mají docela hezké věci.

jjaanca
18. říj 2007

Zkus tohle:wéwéwé.rialto.bejby.cz/department.php?departmentId:53|Tehotenske-Umstand
Prodávají v obchodě Robinson v Sázavské ul. blízko nám. Míru. Já tam ještě nebyla, ale chystám se tam.
Jinak taky doporučuji C&A, ale pouze pokud si větší než já. Já mám 160cm a 50kg a velikost 34 je mi tam velká. ☹

evcafrank
18. říj 2007

koukni na wéwéwé.lave.cz, mají i kamený obchod a jsou ochotní splnit každé přání 😉

kacka.va
18. říj 2007

jééé, to je dobré téma, to taky teď řeším. Ale nákup přes internet pro mě není řešení, protože i tak mi je u každých kalhot jiná velikost a záleží na střihu. a hlavně všude mají velikosti 36, 38, 40, maximálně 42 a do toho se jaksi nevejdu, ani kdybych sebevíc chtěla ☹(

mobina
18. říj 2007

kacka.va tak to máš asi jen smůlu. Já když scháněla, tak jsem narážela jen na velikosti 44 a výš. Zkus třeba to CaA na Václaváku. Já měla zase problém, že mi byly džíny krátké. Nakonec jsem sehnala v již zmiňovaných Letňanech v HaM. Měli super výběr 😉 Přes net si taky moc netroufnu, kvůli délce a střihu.

kacka.va
18. říj 2007

budu muset vyzkoušet. já když už mi něco je, tak je mi to taky krátký

lendy1
18. říj 2007

kacka, zkus C & A, tam mají i větší velikosti a v Yourbody také-jejich L pro mě bylo jako XL. A internetový prodej předci není problém-objednáš, doma vyzkoušíš a když ti to nebude tak šup zpátky a vrátí ti peníze.
A za levno se dá pořídit těhu móda i na Mimibazaru.

mobina
18. říj 2007

Ještě bych dodala, že v těch Letňanech dostávají zboží každou středu 😉

pday
autor
18. říj 2007

Holky, mockrat dekuju za tolik tipu... Nekde si ted uz urcite hezke kalhoty vyberu 🙂

kacka.va
18. říj 2007

lendy, no já mám u nás na vesnici problém s poštou a hlavně bych toho asi víc naposílala zpátky než si nechala 🙂

mausi
19. říj 2007

Ahojky, ja jsem se doslechla, ze Vero Moda/Only taky zacali s vyrobou tehotenskeho obleceni. Pry se jmenuje Mama Licious. Ja jsem to jeste osobne nevidela, ale slysela jsem, ze je to smrncovni. 😉

kurka
1. pro 2008

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s prodlouzenymi velikostmi. Mam 180cm a krasne dlouhe nohy. Navic potrebuji i vetsi velikost sice pri sve vysce vazim 68kg, ale potrebuji vel. 40 uz ted . A bohuzel v normalnich obchodech moc vetsich jako 42 NEMAJI.

marticumacek
14. pro 2008

Hmmm,zatím jsem na netu našla těhu rifle nad 1000 kč.A i ty velikosti...?Největší 44?Už před těhu jsem mívala 40-42.No já fakt nevím v čem budu chodit.Napadá mě jen nakoupit obří tepláky v obchodě pro baculky a v těch to vydržet celých 9 měsíců.. 😖 To se mi vůbec nelíbí.Vždy jsem chtěla být i v těhu pěkně upravená.Stačily by mi 2 pěkné rifle,které bych střídala a k nim plno triček.Naštěstí se mi líbí styl,kdy je bříško obtáhlé.Moc nemusím takové ty nařasené áčka.S mým hrudníkem bych i tak vypadala jako almara 😀

marticumacek
14. pro 2008

I normálně si kupuju rifle za rozumnou cenu,tzn.nejdražší za 800 kč.A kupovat jen na těhu ještě dražší??!!To fakt ne.Nejspíš kuknu do sekáčků...nevím,jestli má smysl riskovat nákup přes bazárky na netu.I když vím,že se dá zboží vrátit...Ale komu by se chtělo věčně balit a posílat balíky a pak čekat na peníze. 😝

sisstin
14. pro 2008

marticumacek: já nakoupila jedinou těhu věc..kalhoty..v jednom krámku v Intersparu 😉 měli i velikost třicetčtyři..vypadaly dobře...jinak žádnou těhu věc jsem neměla..jestli jsi štíhlá..což asi jsi..tak si vystačís s topy a šatama..když budeš mít mimi v létě..já měla netěhu šaty velikost XS 😅

konja
18. pro 2008

Tak já si koupila těhu kalhoty v C§A. Mají je za nejnižší ceny co jsem kde viděla.Do 800,- Já si koupila dvoje rifle a jedny riflové tříčtvrťáky. A stačilo mě to. Měla jsem mimi na začátku srpna.Vršky jsem si kupovala v normal obchodech. Jak píše sisstin - různé topy a elastická trička. A to zas tak štíhlá nejsem a břicho jsem měla jak slon 😀 😀 😀
Marticumacek: měla jsem před těhu zhruba stejnou vel. jako ty. Buď klidná, těhu oblečení vel. 42 mě bylo OBŘÍ!!! Třeba z C§A jsem měla ryfle vel. 36 😕 Myslím, že číslování těhu věcí se kapku liší od normálního. Chce to vyzkoušet 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru