Kde se dá v Praze sehnat těhotenské oblečení?

mlocice
14. říj 2011

Ahoj vsechny,
snahim tehotenske obleceni (kamenny obchod - ne internetovy) v Praze. Prohledala jsem odkazy na webu, bohuzel dost jich byla nefunkcnich... Dneska jsem zbytecne jela do prodejny Tveret ve Vodickove, neb je z technickych duvodu uzavrena.
Mate nekdo typ na obchod s tehotenskou modou, ktery je zarucene otevreny, neni prilis daleko od centra a maji tam rozumne ceny? Diky

hasky24
14. říj 2011

v H&M je oddělení s těhotenskou modou

lilliaan
14. říj 2011

ja som s tym mala tiez problem. Ako pise Hasky24, v H&M som i ja nakupila tehotnenske rifle i nohavice do prace, a tricka som tehotnenske nemala... Klasicka elasticke 😀 Na nete su obchody s teho modou . 😉

evaviki
14. říj 2011

Mamashop - maju kamenny obchod na prahe 6
H&M
Rajdetiukohouta - tiez maju kamenne prodejny

evulatko
26. únor 2013

ahojky holky, obnovuji otazku, poradite mi prosim nejakou fajn prodejnu v Praze? Diky moc🙂

ladie
27. únor 2013

Fajn prodejnu? Každopádně kalhoty a sukně (riflové i látkové) se dají koupit v CA a HM (čím větší prodejna, tím lepší výběr). Jinak šaty, trička, tílka, svetry... jsem nosila "normální". Naštěstí dneska není IN jen superkrátká délka, při které ti lezou celé záda. Takže jsem kupovala všechno delší a bez problému.
Navíc v dnešní době těhotenstké = předražené 😝 A třeba ty trička a tílka jsou to samé jako v obyč obchodě typu CA, NY, HM... 😠

lenicka07
27. únor 2013

Taky hlasuju pro C A. Sice jsem se při pohledu na ramínka s oblečením zhrozila (přišlo mě to jako by to mělo být pro slony 🙂 ale při nalezení správné velikosti jsem byla překvapená jak byly rifle pohodlné a pěkně to sedělo. Trika jsem taky žádné speciální těhotenské nekupovala. Navíc se mi ani nechtělo kvůli těm pár měsícům za to oblečení nějak extra utrácet.

bebinka_cz
13. kvě 2013

Zakoupit můžete i u nás, máme stránky v CZ i SK 🙂 Nevíte zdali Vám bude velikost vyhovovat? Nevadí zboží zašlete zpátky a my Vám je vyměníme za jiné, nebo jinou velikost a zdarma zašleme zpět k Vám

indigirka
15. kvě 2013

V Dejvicích v Jaselské je obchod Mammina (mají i eshop), mají (vloni měli) slušný výběr kalhot a jsou tam příjemní. Těhotenská a kojicí trička a tuniky mají v Bráně k dětem v Náplavní (taky mají eshop), kalhoty měli v sekáči na Újezdě. Šaty jsem si koupila několikery v sekáčích netěhotenské, ale takového střihu, že se tam břicho vešlo, to samé sukně s širokým pružným žabičkovým lemem v pase, kupovala jsem ji na břicho a je mi dobře i teď. Jeden dobrý sekáč je ve Vladislavově a jeden myslím v Palackého (tam, mají i miminkovské oblečení). Pak jsou sekáče na Sokolovské mezi Florencí a Karlínským náměstím a na Vysočanské u metra u výlezu k nádraží. Břicho se taky vejde do některého oblečení z obchodů typu Sanu babu nebo Batavia.
V CA jsem si nekoupila nic, v HM plavky a kraťasy, největší výběr těhotenského oblečení měli v Letňanech (ale vloni měli takové střihy kalhot, které mi neseděly a ještě jsem v tom strašně vypadala, přitom kalhoty z CA po kamarádce byly super). Trička měli vpodstatě stejné jako v normálním oddělení ve vedlejší uličce, jen ty těhotenské byly o dvě stovky dražší. Taky jsem to řešila normálníma dlouhýma tričkama (akorát na poslední měsíc už mi zbyly jen dvě 🙂 )

eliska_mot
29. bře 2017

Křísím toto téma 🙂

Kde v Praze jste si koupily těhotenské kalhoty či sukně za přijatelnou cenu (kalhoty do 1000 Kč)?

dapele
29. bře 2017

Za mě rifle a kalhoty v C&A, cena se té hranici 1000 Kč dost přibližuje, ale jsou super. Mají opravdu vysoký náplet až pod prsa, takže skutečně nikde přes břicho nic netlačí a v pase mají zevnitř, takovou gumu, která se pomocí knoflíku dotahovat nebo povolovat a tudíš i jak se mění zadek a boky, tak si můžeš kalhoty mírně přizpůsobovat. Ale vršky se mi tam moc nelíbí, přijde mi všechno takové vorvaňoidní, ty nejraději kupuji přes internet, značka Jožánek.

eliska_mot
29. bře 2017

Super, díky, tam mířím zítra 😀. Já věřím, že s vršky nějak vystačím alespoň chvíli se svými nebo sekáče. Jen ne těhotenské, ale jen třeba o číslo větší, volné. Protože za tuniku dát 800 v NEXT mi přijde fakt nářez.

lajkach
29. bře 2017

Nove ma kromě H&M tehotenskou modu i Lindex, asi to chce také větší prodejnu aby tam byl vyber.Ja nakupovala hlavně pres net, Asos i Newlook velmi pekne tehotenske oblečení, obrovsky vyber pro každou příležitost i typ postavy.Tady v CR vše velikosti 44 a více bud hodně drahé nebo hnusne nebo obojí dohromady...Pokud mate radi secondhandy dají se najit tehotenske kalhoty v Secondhandhouse, většinou to hází rovnou do Plus size😊

samuelek1
29. bře 2017

Jsem maminka z Prahy 9 a mám těhotenské oblečení převážně z hm(sukně,šaty a kalhoty)pokud by si měla zájem můžeme se sejít třeba by se ti něco hodilo.Jen to mám uskladněno u rodičů na Moravě kam pojedu na Velikonoce pak to mohu dovézt.Jedná se o nové věci,velikost 38 a 40.

eliska_mot
30. bře 2017

Zatím jsem byla v Textile house na Koh-i-nooru, tam nic a neochotná prodavačka (jako kdybych tam sháněla plesové šaty, nebo co). Sekáče kolem Tyláku nic. Ale mám doporučení na Vinohradskou do sekáče. Měl by být někde blízko rozhlasu. Takže tam se teď chystám.
Přes net bych v nouzi zkusila Bon Prix. Mají tam kalhoty i pro nežirafy.
Ale radši si kalhoty vyzkouším v obchodě. I netěhotná jsem měla vždycky problém.

mku
30. bře 2017

Ja obesla vsechno mozny a jediny celkem uspokojivy bylo H&M cerny most... v c&a mi to prijdou jak velikosti na slova a pri te kvalite za sileny penize...

eliska_mot
1. dub 2017

Tak jsem byla v CaA na Václaváku a můžu vám říct, že jsem dost nespokojená. Nebyla v nabídce jediná sukně, kalhoty a jeansy jen skinny a slim, jedny rovné a žádné bootcut.
Moc dlouhé nohavice u většiny. Jsem zklamaná. Jako nouzovku jsem si koupila slim kalhoty za 800, protože nahá chodit nemůžu a netěhotenské už nesnesu.
Byla jsem též v HaM, ale prodejna přeplněná, obsluha nedostupná a těhotenské jsem nenašla.
Takže jsem si nakonec udělala radost za patnáct korun sukní s gumou v Textile House u Národní.
U NEXTu v Myslbeku nemají těhotenskou módu. Zjišťuji, jestli někde v Praze je, nebo jestli je to jen na objednání. Ale to je vždycky loterie, i když se tam oblékám už pár let.

balrozka
6. dub 2017

Dneska jsem objevila super obchůdek s těhotenskou módou v Krylovecké ulici v Hloubětíně (no, téměř Lehovec). Rozumné ceny, příjemná obsluha i výběr. Aktuálně jsem de facto metráček a i přesto jsem si vybrala luxusní (materiál, střih) kalhoty s pružným pasem a legíny. Navíc jsem tam objevila i kojící noční košilky - buď na druky nebo s dírou pro prso. 😉

eliska_mot
7. dub 2017

@balrozka Super, díky za tip.

Já jsem nakonec udělala nálet do Textile house v první den nové kolekce a koupila jsem si tři sukně za 518 Kč celkem. Měli i těhu kalhoty, bohužel velké a dlouhé, myslím že tak na 175 cm vysokou, velikost 44.

Tak už jen levné topy.

Psala jsem do Lidlu a někdy v průběhu dubna by měla být těhotenská móda.

Next těhotenské oblečení v Čechách neprodává, ale na webovkách mají celkem výběr.

Jeansy jsem objednala z bonprixu, tak jsem zvědavá, jestli mi budou 🙂

eliska_mot
7. dub 2017

13. 4. Lidl - těhotenské oblečení. Legíny, tepláky, trika, dlouhé topy, punčochy, šatičky. Vše za pár šupů.

balrozka
7. dub 2017

@eliska_mot Super!!! Taky děkuju za tip! V Lidlu jsem často, tož tam zajdu zase. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru