Kde sehnat příjemný a padnoucí těhu svetr?

danae
17. lis 2008

Prosím, poraďte mi. Já jsem dneska prošla s kamarádkou celé Paladium a akorát jsme odešly s jedním svetrem, který mi je teď akorát, takže až zas povyrostu, tak zas nemám co na sebe.

Jaký střih doporučujete? Já bych nejradši přes bříško, ale možná v tom je ten problém. Doporučujete ty svetříčky, jak se nad břiškem rozevírají? Mně přijde, že moc nezahřejou. A hlavně KAM jít? Jaká značka je osvědčená, že mají dobré těhu oblečení? Moc díky!

luckahr
17. lis 2008

danae, mně moc vyhovovaly svetříky z HM. No, v Palladiu bych si nic těhu asi taky nenašla 🙂

hrusti
17. lis 2008

danae, ja jsem si koupila super svetrik v H&M. Je nahore volnejsi a od prsou dolu je uplet, ktery se vytahuje podle toho, jak brisko roste. Jinak si v normalnich obchodech kupuji svetriky o velikost vetsi, abych se do nich vesla, jak budu růst 🙂

evulinkab
17. lis 2008

No....to je taky něco, co pořád řeším.Vzhledem k tomu, že jsem ted 8.měsíc, teda nejvyšší stupen těhotenství v zimě, tak s tím mám dost problémy.Ale nakoupila jsem si svetry v Terranově, jinak chodím do tzv.hrabáren, kde mají svetry levné a celkem pěkné.

danae
autor
17. lis 2008

Prima, moc díky.

V Paladiu HM nemá těhu sekci, musím na Příkopy, tam prý mají.

janika7
17. lis 2008

Ahoj holky, resila jsem to tento vikend. V tehu modach maji strasny veci. Byla jsem na Sestce a tam maji sileny svetry vsech barev, ale nic normalniho k noseni, krome toho, vsechno na knofliky. Svetr jsem si koupila dneska v Zare, neni tehu, ale myslim, ze mi tak aspon 2 mesice vydrzi a pak mi z nej bude mozna trosku couhat brisko. Rozhodne je ale delsi, nez treba ty super drahy svetry v Baby parku. Docela schona tehu moda je na Kladne, maji tam toho hodne a snad maji i webovky... Ja nejvic narazila, kdyz jsem chtela bundu do pul stehen. Naprosto nemozna vec, dokonce mi rekli, ze se bundy nedelaji a ze tehulim je porad teplo, tak si prej mam koupit svetr a vestu, no chapete to? Uspela jsem ve Vero mode. Zse neni tehu, ale je teplouckej a da vyhrnout. Jinak v HM na Zlicine maji docela vyber a vetsinou to neni moc probrany...

gabriel01
28. čer 2011

Ahojky dobře padnoucí a zároveň více méně strech svetry mají na stránkách http://www.klingel.cz/shop/D-msk-m-da-Chic-plet.... Kamarádka minule přinesla katalog a já jsem to dokonce našla na internetu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru