Kde sehnat zimní těhu bundu za rozumnou cenu?

alikorcakova
16. zář 2011

Ahoj všichni, mám TP v březnu 2012, takže budu muset s bříškem přečkat celou zimu. Ale když jsem začala shánět nějakou zimní bundu za rozumnou cenu, když to bude jen na jednu sezonu, tak jsem nic kloudného nenašla. Prosím o radu 😉. Díky

bertica.h
16. zář 2011

ja by som teraz ešte nekupovala,su špeci kabáty pre tehulky,ja som mala ale normálnu zimnu bundu,ale vačšie číslo..Pozri CaA

pelenka
16. zář 2011

Ahoj, asi bych nechala nákup na poslední chvíli a řešila to větší velikostí u vietnamců, vejdeš se do 500 a určo se i nějaká koukatelná na těch pár měsíců vybere. Uvidíš, jak bříško poroste, já jsem myslela, že taky budu muset nějakou šusťákovku na teď pořídit, ale normálně nosím o číslo větší, kterou jsem měla předloni než jsem zhubla🙂.

mifinka
16. zář 2011

Já taky kupovala normální bundu jen o číslo menší.. Sice jsem u prvního měla menší bříško když jsem rodila až v červenci, ale letos ji unosím hodně 🙂 nemusí být vše těhu.. třeba i halenky, trika.. stačí koupit o číslo či dvě větší..

hojda
16. zář 2011

A proč zrovna těhu? Stačí větší normální🙂, kvůli jedné zimě bych těhubundu nekupovala....

atreides
16. zář 2011

Odnosila jsem dvojčata v bundě jen o číslo větší 😉

ciernavila
16. zář 2011

Ja som kupovala na bazari Sbazar alebo mimibazar. Kupila som tehubundu supernu za dobru cenu, raz nosenu, , keby som neplanovala druhe tak ju predam dalej.

martina_z
16. zář 2011

Jelikoz rodis az v breznu, tak ma tehotenska zimni bunda / kabat sve opodstatneni. Jak ale holky rikaji, pockej s tim, az jak budes "velka", treba Ti fakt bude stacit jen o cislo vetsi, tak at zbytecne neutracis. Ja mam 2,5 mesice do porodu a porad nosim spoustu veci z predtehotenskeho obdobi. Podzimni bundu mam zatim svoji a kdyby v listopadu uderily mrazy, pujcim si brachovu, ktera je dostatecne velka.

andelka
16. zář 2011

Já jsem rodila začátkem května, teď to bude na konci března a bundu zdaleka neřeším. Minule jsem si myslela, že v té stávající vydržím tak do konce roku a řešila jsem, v čem budu chodit zbytek zimy. Nakonec jsem v mojí vydržela do března a na pár týdnů co byla ještě zima jsem si půjčila od mamky o číslo větší. Teď to udělám stejně. Jsou to normální zimní bundy od vietnamců, sportovní, rovný střih.

lucie777
16. zář 2011

Půjč si větší bundu, třeba od manžela! 🙂

majatob
16. zář 2011

ja jsem si koupila kabat, ktery mel dobry strih 😀 dve zimy slouzil jako tehotensky a ted se tesim, ze si ho konecne uziju i jako netehotensky 😀 😀 😀 pravda, investice vetsi nez do bundy od vietnamcu, ale zase ho vyuziju a vypadala jsem jak zenska i v zime 😀

mirunda
16. zář 2011

ahoj, já poprvý rodila taky na začátku března, pupek jsem měla šíleně velkej, ale opravdu obrovskej a stačila mi bunda manžela (není to žádnej hroch 😀 ) Možná že jsem ji ke konci už ani nedopla, ale stejně jsem nikam moc nechodila, všechno bylo namrzlý.. na kontroly jsme jezdili autem.. takže doporučuju počkat, jaká bude vůbec zima a jaký budeš mít bříško 😵

iluss
16. zář 2011

Já mám termín v polovině února, takže přes zimu budu mít určitě mega bříško, protože už teď mám mičudu jako hrom, no ale žádnou těhu bundu bych asi nepořizovala, na tu jednu sezonu se mi to moc nevyplatí a zdá se mi to zbytečné. Tak prostě počkám do zimy a pak až budou všude slevy, tak se poohlídnu po nějaké větší, která se bude dát unosit i potom.
S manželovou bundou bych to moc nevyřešila, protože já jsem normálně prcek hubeňour a manža je tak trošku obřisko, takže tu jeho bundu bych měla někam ke kolenům a vypadala bych fakt komicky 😀

ined77
16. zář 2011

ahoj 🙂
já jsem si koupila velkou zimní bundu u vietnamců a bylo 😉 .

bbn
16. zář 2011

Teď jsem zrovna řešila to samé a o víkendu jsem narazila na super bundu v HM, není těhu, ale dá se v pase povolit do docela obřích rozměrů, takže ji teď budu nosit v zimě s bříškem a příští rok normálně. Stojí 1500,- tak nevím, co je pro tebe rozumná cena. Já jsem z ní nadšená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru