Kde seženu těhu kalhoty velikosti 48-50?

petuna05
14. dub 2012

Dobrý den, maminky, mohla bych vás poprosit, zda by jste mi neporadily kde sehnat těhu kalhoty velikosti 48-50? mám je jen na 2 měsíce, takže se mi do nich nechce investovat hříšný prašule, aukro, bazoš a ani tu prostě nic není, asi budu chodit v pytli☹ moc vám děkuju za odpovědi a přeji krásný víkend.

veruska007
14. dub 2012

CA

kris2008
14. dub 2012

HM 799,- nebo tady na bazaru,koukni

jmisa
14. dub 2012

Měla jsem C&A a nebylo to tak drahé, měli to i ve větších velikostech. Měla jsemjak džíny s vysokým bavlněným pasem, tak i 3/4 na jaro s nízkým nápletem v pase, ty jsem pak užila ještě chvilku v létě po porodu.

A to H&M má myslím taky větší velikosti.

neu.sona
14. dub 2012

mimibazar zkusila si?

kacenka1111
14. dub 2012

Ahoj, ja sehnala v mimibazaru za 200,-, uplne super kvalita. Krasne tmavomodre s laclem...Jinak kalhoty alá dziny u tongu, ale kvalita nic moc...Jen tak na chvilku.

katty.w
14. dub 2012

V HM jsem si koupila naprosto skvělé, pohodlné džíny, nosila jsem je od 2. do 8. měsíce a po porodu se k nim opět ráda vrátím. 🙂 ...ale netuším, jaké max velikosti tam mají.
A manžestráky z HM taky super!

simonceli
14. dub 2012

benetton

miarosa
14. dub 2012

CA a benetton

crazyduck85
3. zář 2012

koukni na www.bonprix.cz taky mám vel. 48/50 a koupila jsem si je tam a jsou super 🙂)

ivcacekb
12. pro 2012

kdyby ještě někdo někdy sháněl, tak já si koupila tady Tehotenske-zbozi.cz , ochotní, velký výběr, měla jsem tuniku zdarma a mám velikost 54.

kajovaevicka
12. pro 2012

bonprix🙂

nikollita
12. pro 2012

Já jsem sháněla v CA, na mimibazaru. Ale těhu oblečení bývá často jinak číslované (větší). Tak třeba na MMB jsem si koupila těhu rifle ve vel. 46 a byly určo tak o dvě čísla větší.

korcula
12. pro 2012

na halens.cz.. josu od nextu a jsou super... teda asúpon před rokem je tam měli

maminkazelvinka
12. pro 2012

Koukni sem - je to prodejce na aukru -draží nový věci převážně bonprix tady jsou např.kalhoty těho 48. od 99kaček nejsou teda teplé,ale legíny ,či punčochy pod ně....mrkni tam na všechny aukce prodejce, mají víc velikostí a když jsem objednávala něco netěhu odtud nedávno viděla jsem tam těch těhu věcí víc.
http://aukro.cz/m63-b-p-c-pohodlne-tehotenske-k...

maudn
12. pro 2012

já jsem nakupovala a moc si chválím kalhoty www.tehotne.cz mají až 8XL,

kettynka1234
12. pro 2012

Ahojky, já můžu doporučit mrknou na Mmb. NA klasické i společenské nošení jsou perfektní od nextu a na domácí nošení zase litex ( tam odpovídá velikost xxl) . Měla jsem také koupenou velikost 48/50 a byly perfektní, pohodlné. Doporučuji 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=61260291&tab=8

vendulak
12. pro 2012

Já měla dvoje z C&A ale bohužel tam podle mě ty větší velikosti vždycky nemají :-/. A pak jedny kratší na léto od Nextu z mimibazaru 😉

usounek25
12. pro 2012

ahoj, CA nebo zásilkový obchod Bonprix, měla jsem odtud těhotenské kalhoty a nemůžu si stěžovat.

pejullka
12. pro 2012

bonprix🙂 a nebo jestli si z Prahy 48 mam doma🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru