Kde v Praze nakupujete těhotenské rifle?

kaaccka
7. dub 2012

Kde v Praze nakupujete těhotenské rifle? Zkoušela jsem dnes v HM a CA a nic mi tam nesedělo. Potřebuju rovný střih, páč mám silnější stehna... Díky za radu.

jankadudova
7. dub 2012

Ja teda mela dvoje z HM a jedny koupene pres internet. S HM jsem byla spokojena, taky nejsem zadny hubenour. Chce to obejit par shopu, protoze ne vsude maji tolik tehotenske mody 😉

kvetinkaivanka
7. dub 2012

já jsem si koupila v Mothercare,ale ve slevě (30% sleva) a taky nejsem hubeňour 😉

levata
7. dub 2012

CA, ale taky jsem nějaké sehnala v sekáči, nebo na bazaru 🙂

vonkacka
7. dub 2012

Pokud ti můžu poradit,tak si zajeď na Ruzyň do OD Šestka.V patře je tam prodejna těhu oblečení a takový výběr kalhot a střihů jsem nikde nevyděla.Jsem vysoká a v těhu jsem měla 100kg a přes to tam na mně měli asi 15druhů kalhot. Cena kolem +/- 1000kč

majinka1981
7. dub 2012

Já chodím do H&M ve Štěrboholích jak je Spar. Mají tam velký výběr. Moc ženských tam nechodí, tak to není přebraný. Mají tam krásný těhotenský kalhoty kolem 500,-

giraafje
7. dub 2012

Já mám několikery kalhoty z Tveretu, je to kousek od Karláku, ul. Navrátilova. Mají tam super střihy, kvalitní provedení, česká výroba. Cena kolem 1.000. Mají tam i pěkné halenky, tuniky, svetry, sukně, mám od nich i těhot. kabát.

xsenova
29. črc 2012

po zufalej snahe najst nieco v Prahe som nakupila online. Newlook.com ma zadarmo dopravu nad £45 cj 1500 Kc 🙂 Vsetko je u nas tak neuveritelne drahe, ze som to vzdala 😒 nenecham sa zdierat 🙂

hojda
29. črc 2012

ja v ca výprodej za 298,- akrásně strečové takže i na silnější stehna 😉

evulatko
26. únor 2013

ahojky holky, obnovuji otazku, poradite mi prosim nejakou fajn prodejnu v Praze? Diky moc🙂

elischka
26. únor 2013

já jsem si koupila 2 rifle a 1 černé společenské v Kiku.o)

bebinka_cz
13. kvě 2013

V našich obchodech naleznete spoustu krásného elegantního oblečení pro těhulky, pokud si nebudete vědět rady s velikostí, zavolejte nám, rády Vám ochotně poradíme. Samozřjmostí je i v případě špatně zvolené velikosti výměna za jinou velikost, v tomto případě náklady na přepravu hradíme my. Tak zkuste naši značku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru