Kdy může puberťák po horečce ven?

sahrazad1
2. únor 2018

Ahoj holky, jak zní úvod, kdy může pubertak po horečce ven? Jde mi o to, že dcera má od dnešního dne horečky k 39 C zatím,a to ještě není večer, a je na víkend u svého otce. Ten a paní co s ním žije prohlásili, že když v neděli nebude mít horečku, půjdou do restaurace.i s dcerou. Vře ve mě vztek, ex si plánuje dělat co chce, bez ohledu na zdraví dcery. Dříve platilo, že po horečce nejdříve 3. Den ven. Je to tak? A mužů něco udělat pro dceru, aby v případě, že poslední horečky budou zitra, aby ji nechali ještě vylezet a nabrat sil? Diky moc vsem za radu, ex me poradne s.re!

sahrazad1
autor
4. únor 2018

@ilonne ospod i rikal, ze náhradní navstevy, kdyz otec deti nechce, tak se nedavaji. A podle včerejška je nemocne opravdu nechce. Jenze ja si tak nemohu naplánovat jakykoli program, protože nemoci deti neprichazi podle schématu, ale nahodile.

sahrazad1
autor
4. únor 2018

Abyste me nechapaly jinak, deti v nemoci radeji chci, kdyz ale nebude neco jiného v planu.

sahrazad1
autor
4. únor 2018

@shine2015 rozumny nazor. Dekuji, pokusim se jeho nevidet, a videt jen prospech deti. Jen jestli to dokazu, trva to uz prilis dlouho. Ale takto by to melo byt zrejme v nasem případě!

luciebx
4. únor 2018

Teď sem chtěla psát co dcera a koukám ze je doma. Tak přeji brzké uzdravení

gabrolo
11. bře 2018

@ivular Já jsem právě myslela že od nějakých 10 let si může dítě vybrat s kým chce být a prakticky toho druhého by nemusela navštěvovat každý druhý víkend nebo třeba jen na výlety nebo že by přišla, ale na noc by mohla třeba domů, osobně s tím zkušenosti nemám, jen jsem to slyšela, ale nevím co je na tom pravdy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru