Kdy začít s nošením těhotenského oblečení?

varfa
14. srp 2007

Ráda bych se zeptala,kdy jste začly a nebo začnete s nošením těhotenského oblečení.Jsem na začátku čtvrtého měsíce a už se nevejdu do žádných kalhot.Je hloupé,abych tedy už teď začla nosit kalhoty těhotenské?

kaczka
14. srp 2007

Varfa,já sice těhule nejsem,ale některé holky nosí těhu věci i od 2 měsíce!Každý přibýrá jinak,ale jde hlavně o to,aby se těhulka cítila pohodlně a nic ji netlačilo!!

majmuna
15. srp 2007

Varva mam stejny problem...do niceho se nevejdu...zacalo to cpanim na dovolene a ted teh....lepsi nez ted nakoupit vetsi rozmer tak radsi utratim nejakou korunku rovnou za teh. gate.... 😉 Je mi to taky hloupy ale co mam delat 🙂

olivz
15. srp 2007

nelamnte si s tím hlavu holky, hlavní je přece cítit se pohodlně,tak proč si nevzít aspoň těhu kalhoty? 😉
Majmuna :souhlasím s tebou, raději koupuit těhu ,než dvakrát větší velikost,kterou pak neužiješ 😀

majmuna
15. srp 2007

Olivz rada bych zila s tou jistotou ze bych tu vetsi velikost neuzila 😀 No jsem prase nenazrany a jeste se omlouvam tim ze zadrzuju vodu a mam tezky kosti 😀

lu777
15. srp 2007

holky, kašlete na to ve kterým měsíci jste, já nosila těhu kalhoty někde od 12.tt a byla to úleva.. to samé s kalhotkami, pořád mě znervozňoval tlak na podbřišek i u těch nejjemnějších kalhotek.. pak jsem si koupila těhu kalhotky co jsou střižené pod bříškem a je to supr 😎 prodávají je v DM drogerii, asi 65 Kč za kus

kachnik
15. srp 2007

Souhlas s lu777, vůbec to není hloupé. Pokud nemáš zase tak velké bříško, tak si kup jen těhu kalhoty, kde na bocích je všita napínací látka a pokud máš už bříško větší, tak pak už si můžeš koupit těhu kalhoty s pružnou látkou až pod prsa, jinak to padá 😉 , když nemáš pupík. Já si koupila s pružnou látkou až nahoru nové a od jedné holčiny na teď ty nízké.

kacabacka
15. srp 2007

řekla bych, že od tý doby, kdy se nevejdeš do svýho původního 😨

flow111
15. srp 2007

Ja som mala tehu nohavice asi tak v juni ale rychlo sa znicili nechapem... 😕 tak som si kupila nohavice velkych rozmerov a teraz je mi fajn...inac si myslim, ze najlepsie su bud sukne alebo saty, hlavne ked je takto teplo hlavne aby boli na gumicku a velmi natlacili na brusinko... ja som pribrala 25kg takze viem ake to je ked si clovek nema co vziat ani von a ani do roboty... 😉

lenkazdenek
15. srp 2007

Já bych řekla,že je to u každé jinak,každopádně těhu kalhoty jsem začala nosit na začátku 5 měsíce

krista
15. srp 2007

Tak já už teď nosím nějaký těhotenství trička a kalhoty jsem si naštěstí koupila už při pořizování (ještě jsem těhu nebyla) o trošku větší, tak zatím to jde, ale obávám se že za chvíli se do nich taky nebudu vejít, sice jsem nepřibrala ještě nic, ale obvod a pupík už mám větší 😉

lucikpetik
15. srp 2007

ja bych to taky videla tak, ze pokud uz vas neco tlaci, tak radeji pohodlne tehu oblecky...
a dobry tip na ty gatky v DM 😉

lenkabu
15. srp 2007

Tak já mám opačný problém...klidně bych těhu kalhoty nosila, těším se na ně,ale bříško neroste 😀 😀 😀 Nelamte si s tím hlavu a klidně je noste od prvního trimestru...lepší než se mačkat v něčem nepohodlným 🙂

kachnicka01
15. srp 2007

Ahojky holky, tak ja jako uz taky uvazuju nad tehu kalhotama - nesnesu uz ted mit neco upleho na brisku.. 😒 a kalhoty - plataky nezapnu - nosim pres ne saticky a knoflik otevreny 🙂 🙂 takze se pekne zakulacuju uz ted... asi to mimi holt potrebuje 😉 jo a tricka nosim jen volne - nesnesu na sobe nic upleho (ackoliv bych ted mohla "zhodnotit" vetsi prsa - haha)Tak se drzte 😉

bihan
15. srp 2007

Podľa mňa od momentu, ako sa vo svojich vlastných už necitiš dobre - ja som si skúpila jedny nohavice asi v treťom mesiaci, ale fakt už v druhom som sa cítila v mojich nohaviciach blbo, lebo som mala nechutne nafúknuté črevá a brucho skoro ako v piatom mesiaci 😉
A čo sa týka tričiek, tak mi strašne rýchlo začalo vadiť odhalené bruško, takže to tiež tak bolo asi od konča štvrtého mesiaca...

frufrunka
15. srp 2007

Ahojky holky! Taky souhlasím s názorem, že ve chvíli, kdy vám nejsou pohodlné původní kalhoty, netřeba se stydět za těhu! Já teď v 11 tt mám jedny těhu džíny - ty pod bříško, co jsou na bocích štelovací a cítím se v nich úžasně! Do práce ještě jakž takž zapnu svoje bokovky, ale spíš to řeším úpletovou sukní a doma legínama. Sice vím, že to bříško zatím ani není tak od mimi, jako od mojí rozežranosti, ale kdy jindy to bude na co svádět, ne? 😉 Tak na to kašlu a užívám si to se vším všudy, i s těma těhu kalhotama... 🙂 Mimochodem, když přes ně mám tričko, tak si ještě nikdo nevšiml, že jsou těhu...

kachnicka01
15. srp 2007

holky a kdyz uz jsme u toho - mate nejaky tip, kde sehnat kalhoty - aby nevypadaly jako od uniformy z nadrazi 😒 byla sem mrknout v HM a tragedie... segra sehnala super v CA (to me fakt prekvapilo...) vim ze uz je tu takove tema..ale stejne.. 😉 😉 díky moc - nechci v tehu vypadat na 50 😝

frufrunka
15. srp 2007

Já jsem v HM ještě nebyla, chtěla jsem se tam podívat, ale docela jsimě odradila... 😅 Jinak jsem si kalhoty koupila právě taky v CA, měli tam spoustu šmrncovních kalhot, různé druhy džínů (snad jen jedny vypadaly otřesně - měly příšerně našitý ten pružný pás, až do rozkroku), kapsáče, pláťáky, i společenské kalhoty.... A ceny byly ještě jakž takž přijatelné (ty džíny byly ve slevě za 750, společenské za 890)... 🙂Takže CA doporučuji, jinde jsem zatím nebyla...

anavka
15. srp 2007

Ahoj holky,
myslim, že nikde neni napsáno od kdy nosit těhu věci, takže je to čistě jen na vás 🙂 Vlastně tedy spíš na vašem miminku 😀 A rozhodně si nemyslím, že by bylo je hloupé nosit, byť jste třeba na začátku, jde o pohodlí vás a mimča 😉 Já osobně tedy těhotenské oblečení nenosila vůbec, naštěstí jsem si vystačila se svým původní šatníkem a trička i kalhoty jsem si kupovala jen o pár čísel větší 😅 Nejpohodlnější kalhoty byly pro mě pláťáky s tkaničkou v pase, nosila jsem je pod bříškem a regulovala podle potřeby 😵

varfa
autor
15. srp 2007

Tak dneska jsem už vyrazila v těhu kaťátkách do práce.Mám ráda trička střižená pod prsama a pak volná,takže se ta guma našitá nad džínama(teď ohrnutá)schová.Jinak já jsem kalhoty koupila v malém obchůdku,až mě to překvapilo,měly asi desatery kalhoty a je to obchůdek pro miminka a k tomu trochu těhu módy.

zusma
15. srp 2007

Ahoj holky, já těhu kalhoty začala nosit cca ve 4-5.měsíci, už si to přesně nepamatuju.
Mám dvoje moderní a fakt pěkné 3/4 na léto a protože mimi čekám na podzim, tak jsem si objednala ještě jedny dlouhé rifle. Rifle jsou spec.těhotenský bokovky a taky moc pěkné a moderní ale musím říci,že asi jak nemám žádný pas, tak mi docela padají a když sedím, tak nejsou moc pohodlné a stejně mě tlačí do bříška. Tak jsem si chtě nechtě objednala ještě jedny dlouhé rifle s tou našitou látkou.Doufám, že ty už budou 100%OK.
Výhpda je, že ty tříčtvrtáky i bokové rifle můžu nosit i po těhotenství a tak je využiji nejenom ted.

Kdybyste některá chtěla, můžu vám dát tip,kde to na netu objednat 😉

edimon
15. srp 2007

Ahojky Zusmi..já bych měla docela zájem o ten tip 😉

zusma
15. srp 2007

Ještě jsem zapomněla napsat, že to vše mám objednané přes net. Sice jsem se bála, zda mi to bude,ale vše je ok. Objednala jsem si normálně svoji velikost, kterou jsem nosila i před tím.

V obchodech jsem se taky dívala,ale to,co jsem viděla mě naprosto odradilo. Připadá mi, že to vůbec není moderní a šijí to snad na slony. Fakt šílený modely....teda alespon u nás. Prostě jsem v obchodech nic moderního a pěkného nenašla, tak proto jsem pátrala na netu 🙂

edimon
15. srp 2007

Tak prozráď Zusmi 😉 😀

zusma
15. srp 2007

Edimon: tak já mrknu a dám si sem za chvíli odkaz 😉 Třeba se to někomu taky bude hodit.

zusma
15. srp 2007

Momééént, už jdu na to 😀

edimon
15. srp 2007

Zlatíčko 😉

zusma
15. srp 2007

Takže:
Nějaké věci mají na litex.cz v položce Těho.oblečení.

Já mám 3/4kalhoty na léto-NEJSOU sportovní a fakt se super nosí,dobrá látka a pod bříškem je guma,takže nikde netlačí a mám je nejraději.Sice žádný laciný ale nemůžu si je vynachválit:
http://www.litex.cz/inshop/tehotenske-obleceni/...[id-92259].html

A pak zbytek mam z bebefield.cz

Tam toho mají spousty a pěkný. Já mám tyto modely:

http://www.bebefield.cz/Spodnie/index.php

http://www.bebefield.cz/Spodnie/index.php

http://www.bebefield.cz/Spodnie/index.php

Ty poslední jsou pěkný ale asi bych je nedoporučila, protože padají a v sedě mě tlačí do bříška. Po porodu to snad bude ok. Uff, to jsem se zapotila 😀

sisstin
15. srp 2007

zusma: no..tyhle odkazy nejsou schopné na kopírování...ale chyba webdesignera 😅

zusma
15. srp 2007

Ted koukám, že ty první se nějak nechtějí zobrazit.Tak to zkusím jinak:
http://www.litex.cz/sportovni-obleceni-3/tehote...
ARTIKL č. 92259

pipisek
15. srp 2007

holky jdu s radou...tak jsem to na radu kamarádky praktikovala já tak do 5.měs.
kupte si v galanterii takovou gumu s dírkama na knoflíky (dává se do dětských kalhot nebo do těhu oblečení). je to normální guma asi 1cm široká a v ní jsou udělané dírky. kousek ustřihněte (asi 5cm) a navlékněte na knoflíkovou dírku od kalhot. tak si určitě o pár cenťáků zvětšíte pas u kalhot 😉 a neškrtí to!
a když už není zbytí ani s tímto, tak šup do těhotenského oblečení 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru