Kdy začít s nošením těhotenského oblečení?

varfa
14. srp 2007

Ráda bych se zeptala,kdy jste začly a nebo začnete s nošením těhotenského oblečení.Jsem na začátku čtvrtého měsíce a už se nevejdu do žádných kalhot.Je hloupé,abych tedy už teď začla nosit kalhoty těhotenské?

papaya
31. srp 2007

Lištičko já si v CA koupila takový pružný úpletový pás (nebo z čeho to je),stál asi 290,- a užila jsem ho celé těhu,pěkně kryl břicho i ledviny 🙂 Jestli nepřestavěli obchod tak by ho měli mít na Smíchově v CA úplně vzadu v rohu u kabinek 😀
jinak tepláky bylo moje nejoblíbenější těhu oblečení,ke konci jsem v nich byla i v kině,protože když jsem se měla rozhodnout mezi tím,že pojedu "slušně" ale bude mě to tlačit a nebo v teplákách..zvítězilo pohodlí 😎
Přeju všem pohodové těhu 😉

lenkabu
31. srp 2007

Ja porad resim co budu nosti pres zimu za bundu...to asi budu muset koupit nejakej hnus XXXL...a kozacky mam na podpatkach, to asi taky neprojde,co? 😅 Tady v Hradci jsou asi 2 kramky s tehu modou kde jsem jeste nebyla..veci tam ve vyloze vypadaji moc dobre,ale je to hrozne drahy. Normalne za obleceni dam klidne vic kdyz je kvalitni,ale za tehu mi to prijde zbytecny..

kfalikova
31. srp 2007

Ahoj těhulky 🙂
Konečně se mi ulevilo... měla jsem pocit, že si dělají s těmi cenami za těhu věci srandu. Asi nás bude jako hastrošů chodit víc 😎
Jinak - zítra zkusím obejít pár sekáčů a budu doufat, že se mi podaří něco urvat za slušný peníze. Tak mi držte palce!

kalo
1. zář 2007

Holky, já těhotenství šatník vyřešila nákupem pár kousků ze sekáčů. Dvoje kalhoty, pár triček o 2,3 čísla větší a nazdar. Byly to pěkné a levné věci a v tom jsem to odchodila. Žádné speciální těhotenský věci jsem nekupovala...bylo mi líto vyhodit spoustu peněz za věc, která mi poslouží cca.3 měsíce a pak mi bude ležet ve skříni 😉

miluska.woolley
1. zář 2007

Jo holky, teplaky mam taky nejradsi, ale do kancelare jsem si v nich jeste netroufla 😀 . Mne uz je skoro vsechno obleceni nepohodlne, kdyz v tom cely den sedim, takze se dneska chystam poridit si svoje prvni tehu kalhoty 🙂 .

kalo
1. zář 2007

Já si nosila džíny-strečovky, které rostly se mnou 🙂 .Ty byly super. Hlavně jak se teď nosí takové ty různé tuniky, tak to je naprosto bezva a slušivé těhu oblečení...

binki
2. zář 2007

koupila jsem si par kousků v Nextu a Marks and Spencer jen o jedno číslo větší než před těhu a nosím až od osmého měsíce a budu to moci mít i po porodu, je to super a není to těhulkovské
vyloženě pro těhule mám kalhoty z Tveretu a oblečení z "tlustých" let 🙂 a jedny kalhoty jsem si půjčila od mámy a ty mi tak do splasknutí vystačí,
jen lituju kratších triček, leží nevyužité ve skříni

myschka
2. zář 2007

to já si těhotenství fakt užila. koupila jsem si pár opravdu pěkných kousků které jsem teď na MMB prodala a pár věci jsem měla právě z MMB ono za těch pár měsíců to člověk neúnosí a někdo další v tom nadělá ještě parádu.

mobina
4. zář 2007

Holky a který Next a M a S mají těhu módu. Asi to nemají v každém ne?
Jinak jsem našla asi bezkonkurenčně nejdražší těhu hadry. V Kotvě měli džíny za 2,500 Kč 😠
Taky jsem ulovila těhu manžestr sukni za 240Kč v sekáči, ale ty kalhoty prostě na mě asi neseženu 🙄

listicka77
4. zář 2007

Byla jsem dnes v CA na Chodově a byla jsem totál znechucená. Kalhoty jsem stejně chtěla jen okouknout, ale měli velikosti jak na slony... Trika měli 2x dražší než úplně stejný střih (ale ne těhu) o patro níž... A těhotenské kalhotky, to jsem se fakt srdečně zasmála. Měli krabičku za 350,-. Jeden typ - ty obrovské přes celé břicho - byly za tu cenu 2 ks, druhý typ - nízké - 5 ks. Tak jsem si vzala krabičku těch nízkých ve velikosti M a podívala se, jak to vypadá... Byly to úplně obyč. kalhotky z velmi tenké bavlny, s těmi pitomými gumičkami po okrajích, co se vždycky rozpářou (takové ty do obloučků) a ten střih - úplně normální kalhotky, nic "těhu", přišly mi teda dóst vysoké. A to M bylo taky tak na hrocha... Takže myslím, že těhu klidně zvládnu se svými normálními kalhotkami, jen nebudu nosit ty, co jsou trochu vyšší.
Mně dneska vyhrabala kamarádka v "hrabacím" sekáči těhu džíny s nápletem za 30 Kč. Že prý vypadají dost "hubené" a snad by mi mohly být. Tak jsem na ně moc zvědavá...🙂 Byla jsem včera hrabat taky, ale ulovila jsem jen takové širší elastické manžestráky, které se pokusím nějak upravit.

vivian
4. zář 2007

listicka77: já to zvládám normálně v kalhotkách, které jsem nosila před těhotenstvím, akorát se mi teď začínají trošku rolovat pod břichem, ale to ničemu nevadí 😎, prostě si je dávám níž...

listicka77
4. zář 2007

vivian: však já to vidím taky tak, jen jsem se chtěla podívat, jestli těhu kalhotky nejsou nějaká "skvělá bomba" a teda fakt nejsou. Naštěstí mám většinu kalhotek dost nízkých, protože věci do pasu fakt nesnáším, takže si taky myslím, že to s nima v poho zvládnu. No a kdyby ne, tak to budu řešit, až se objeví problém a ne preventivně.

mobina
5. zář 2007

No na ty spoďáry jsem natrefila náhodou v DM a ta velikost mě fakt rozesmála. Měly tam nejmenší jen M tak jsem do nich nahlídla a fakt jsem se musela řezat. Mám pocit, že výrobci si myslí, že každá těhotná je tlustoprdka 😠 Nakonec jsem si koupila úplně obyč bavlňáky v Hák a Hák za 39/ks 😝

mobina
7. zář 2007

Holky tak se musím pochlubit, že už mám těhu džíny. Nakonec jsem se rozhodla si je pořídit, protože mi alespoň v zimě nepotáhne na ledviny a břicho 😉
Nakonec jsem dostala typ od Majmuny na HM v Letňanech (díky) a byla jsem moc spokojená, tedy až na cenu, ale s tou jsem se po těch peripetiích už tak nějak smířila. Vyzkoušela jsem si jich kvanta, různé velikosti i střihy. Nakonec mi sedly jediný, ale díky za to. Stály 1500 Kč 🙄 , ale snad vydrží i další těhu a pak je pošlu dál 😉
O proti CA fakt luxus výběr 😉 Takže hodně štěstí při lovu 😀

kachnicka01
7. zář 2007

mobina: tak to ja se tam teda taky vypravim... doufam, ze sezenu..

jinak sem byla v jednom obchode a opet tam meli hardy jako kdyby si mysleli, ze vsem tehu je minimalne 50 a pracujou na nadrazi jako des bes 😠 fakt modely 🙄

jak se ted ochladilo, tak na me dolehlo, ze do zimy nemam co na sebe..tak taky budu muset vyjit na lov.. 😉

listicka77
8. zář 2007

Tak po úsměvném prohlížení "těhu kalhotek" jsem taky zabrousila to obchodu s levným textilem a tam objevila tak proklatě nízké kalhotky za 26 Kč... Hned jsem je koupila. Ty mě fakt nebudou tlačit ani na konci těhu. Takže specialozované obchody s těhu prádlem a předraženými a úplně blbými těhu kahotkami si můžou trhnout nohou! 😀

lenkabu
8. zář 2007

V CA teď mají podzimní kolekci...kdo jste neviděl, mrkněte, mně se docela líbí. HM tady bohužel nemáme ☹ Jinak tady jsou lususní oblečky ve Finese, mají narozdíl od ostatních fantazii,ale ceny jsou trochu vyšší 😅

petisan
9. zář 2007

Fakt pěkné téma holky 🙂 Nemůžu než přispět svoji troškou do mlýna. S tričkama a svetrama rozhodně není problém - však už od loňska byly in delší střihy 😉 Co mě ale dostalo byly ty džíny - tak dlouho jsem lovila na netu a hledala až jsem to nakonec vyřešila svou ne-zručností. Jednak jsem měla strach, že mi ty džíny budou krátké nebudou sedět - copak vím, kolik a jakým směrem ještě přiberu?
Tak jsem vzala dvoje staré džíny (nosím bokovky) - rozstřihla jsem pásek a vypárala boční švy až ke kapsám a všila jsem tam klíny z nápletu - takže to pěkně pruží, drží a rozhodně mi to vydrží až do konce těhu. Investice 50,- Kč za náplety, trocha popíchaných prstů a pár hodin ruční práce. Ale mám džíny, které nevypadají jako ty modely, které jste tu už popsaly ☹
A až budu chtít mít zase "hubené" džíny? Prostě odpářu náplety, sešiju švy zpátky a přes ten zašitý pásek si dám normální pásek. Takže nikdo nic nepozná. Tak pokud doma nemáte do čeho "píchnout" zkuste ruční práce 😀 a zachováte si svůj styl navzdory těm "odborníkům" co navrhují těhu oblečení.

kajule
9. zář 2007

Petisan, no tak já tak zručná jako ty nejsem. 😔 😎 Kže jsem si musela džíny koupit, je ale vážně lepší, jít si je vyzkoušet do kamenného obchodu, než kupovat po internet. Já je začala nosit zhruba někdy po tom 20.tt.

ivinka32
9. zář 2007

Ahoj holky,já končím čtvrtý měsíc a těhu kalhoty už nosím minimálně měsíc.Přišlo mi zbytečné kupovat kalhoty o několik čísel větších,které po porodu třeba ani neužiju..

kajule
9. zář 2007

Já jsem si teda kalhoty o nějaký to číslo větší nekupovala. Ale myslím si, že bych je ještě tak dva měsíce po porodu určitě užila. Teď už teda ne, dneska jsem s radostí zjistila, že mi začínají být i ty nejmenší velikosti kalhot, co jsem měla. 🙂

petisan
9. zář 2007

Kajule, já teda moc zručná nejsem a šití nesnáším 😠 - ale představa že se navlíknu do těch zkvostných modelů co se nabízejí v obchodech byla dost otřesná - a to nejsem žádný módní guru 😀 jen mám ráda svoje pohodlí a hlavně džíny, džíny a zase džíny.
Tak dva měsíce po porodu a vejdeš se do svých nejměnších kalhot? Hmm - to jsi fakt dobrá. Jestli se budu takhle cpát, tak si těhotenské oblečení začnu kupovat až po porodu 😀

listicka77
9. zář 2007

Petisan, přesně tohle jsem plánovala taky. Jen jsem se ještě k tomu nedostala. Zatím nosím malinko volnější bokovky a vejdu se do nich. Pak jsem koupila takové větší v sekáči a s těmi plánuju spíš pravý opak (jsou fakt velké) - rozpářu boky a udělam je "nastavovací" na sucháče (tak jako bývají ty těhu kalhoty na knoflíky).

zusma
9. zář 2007

Holky co jste tak zručný,tak závidím. To já bych na svých kalhotech a hlavně riflích nebyla schopná upravit asi nic 😅 😔
Když bylo jaro,tak jsem koupila jedny sportovnější 3/4 kraťasy taky větší,ale jakmile břicho povyrostlo,tak mi to stejně bylo nanic 😖 Naštěstí je budu určitě moci nosit příští rok.

Nakonec jsem (i když velice nerada)koupila přímo těh.kalhoty-dlouhé rifle na netu. Jsou pěkné a moderní a jsem za ně štastná,protože žádné jiné kalhoty,co mám doma,mi opravdu vůůůůbec nejsou.

fran
11. zář 2007

Ja si jdu taky koupit tehotensky jeansy. Mam jedny letni kalhoty, do niceho se uz nevejdu a venku zacina prituhovat....brrrr. Sama si prisiju leda tak knoflik. 😒

miluska.woolley
5. říj 2007

Holky, nevite nektera kde se daji na netu najit strihy na tehu obleceni. Rada bych se do neceho pustila. v burde 8/2007 je par strihu, ale nejak mne nezaujaly.

gimulka
3. led 2008

Holky, obnovuju téma, nezkusila jste některá rifle z Quelle? Ještě je teda nepotřebuju, ale pomalu začínám koukat..

majka07
3. led 2008

Gimulko, kámoška je má, ale spokojená není, pořídila si nové v C&A a je spokojená víc. Tedy měla je, už je prodala:o)

iivusja
3. led 2008

Holky, já doporučuju těhu džíny ze Zary! Nejsou nejlevnější, ale zato vypadají fakt dobře... 🙂 A rostou se mnou (resp. s bříškem, furt mi kásně jsou) .. 😀 😀 😵

many
3. led 2008

tak já si kalhoty musela koupit už tak v 7. nebo 8.t. protože jsem nosívala těsný bokovky a začali mě táhnout a není dobrý to mimi tam tlačit 😉 a teď už jsem si musela koupit další,protože rifle už mi nebyli přes zadek,teď mám lacláče mandžestrový a ty jsou super a vydrží mi určitě až do jara a pak koupím nějaký lehký a pak už budu rodit 😀
ale jinak otázka - kdy začít nosit těhu oblečení - no tak když už nic neoblečeme 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru