Kdy začít s nošením těhotenského oblečení?

varfa
14. srp 2007

Ráda bych se zeptala,kdy jste začly a nebo začnete s nošením těhotenského oblečení.Jsem na začátku čtvrtého měsíce a už se nevejdu do žádných kalhot.Je hloupé,abych tedy už teď začla nosit kalhoty těhotenské?

kachnicka01
15. srp 2007

jojo taky jsem zvedava 😉 a do toho CA urco vyrazim, jen nevim jeste, kde maj tehu veci - zkusim Vaclavak a kdyz nic, tak asi Cernak..uvidim 😉 i kdyz ted jak je mi blbe, nemam chut chodit po kramech - haha ale budu muset 🙂 🙂 a segra mi slibovala, ze mi ty sve rifle pujci, tak se tesim 🙂

zusma
15. srp 2007

Sis: už to vidím 😠
takže na ten Bebefield můžete mrknout na tu jejich nabídku.

Já mám: CAPRI jeans(dobrý), BOSTON jeans(na ty čekám) a NEW YORK jeans(bokovky,co moc nedoporučuji ptz padají)

sisstin
15. srp 2007

no holky..bacha na to Ca..pokud jste drobné a štíhlé...tak mně třeba byla velikost S v CA asi tak 3x větší..jsem v tom plavala jak blázen 😅

zusma
15. srp 2007

Já taky mnohokrát koukala v CaA a taky mi to přišlo jak na slona. Stejně tak v Tescu.

sisstin
15. srp 2007

já mám těhu jenom jedny kalhoty..co jsem koupila v malém obchůdku s tehu modou v Intersparu...jsou to třičtvrtáky..moderní..takové bych brala i netěhu 😉 JENŽE...jak už mám velkej pupek..tak ten pruh mám někde pod pupíkem..a jezdí to dolů..a tlačí mě to..tudíž přes břicho jsou mi už malé 😠 😠 😠 a jiné pěkné a hlavně malé kalhoty...mám velikost tak max.34 prostě sehnat nemůžu 😠 😠

zusma
15. srp 2007

To ti Sis věřím. Proto si myslím,že uplně nej jsou ty,jak jsem dávala odkaz na ten litex.Ty mají gumu jen cca 5 cm širokou a vede pod bříškem,takže můžeš mít břicho jaké chceš a nepadají. I když pro tebe je to už asi zbytečný 🙂 - a hlavně taky nejsou nějak extra levný.
Ale já takový stejně chtěla i před těhu,tak je pak využiju další roky 😝

sisstin
15. srp 2007

zusma: nooo..taky ještě něco musím nosit v září a říjnu 🙄 🙄 🙄 🙄

zusma
15. srp 2007

Sis: To je jasný,ale to spíš asi něco dlouhýho ne? 😕Jestli teda nebude teplý podzim. Já si kvůli tomu právě koupila ty dlouhý ptz je asi budu nosit i v listopadu,pokud neporodím dříve.

janahakova
15. srp 2007

Opravdu pěkný těhu oblečení mají v Litexu, kolekce Maternity od triček, šatů sukní, kraťásků po rifle i společ. kalhoty. A kdo to nemá daleko do Litomyšle, vyplatí se to zajet si do skladu, kde vyprodávají starší kolekce.... Jinak v DM je možné získat bunus na slevu při objednání po internetu 20%. Jinak katalok lze objednat na jejich web. stránkách.

sisstin
15. srp 2007

mně se hodně líbí značka Mothercare..to oblečení je sexy a moderní..ale ty ceny už moc sexy nejsou 😅 😅 😅

kachnicka01
15. srp 2007

jo, tak s tim souhlasim - tam se mi pekne protocili panenky 😖

sisstin
15. srp 2007

kachnička: já to řeším tak...že si prostě kupuju věci v normálních obchodech- Terranova, Orsay, Janis...atd, akorát ten top si prostě koupím XXL 😅 😅 i v Taku se dá dobře nakoupit..teda hlavně levně..když to berete tak, že to budete mít fakt na období těhu 😉

varfa
autor
15. srp 2007

No jo,když na všech e-shopech jsem vždycky objevila jen malé velikosti.Né že bych byla nějaká velryba již před otěhotněním 😀 ,ale prostě jsem dobře rostlá 😉

jankax
15. srp 2007

Ahoj holky, dotaz pro ty co cekate mimco v zime - jak to budete resit s kabatem/zimni bundou? Me se teda nechce kupovat o 3 cisla vetsi nebo tehotensky kabat na 2 mesice 😒

mobina
15. srp 2007

Já v prvním trimu nepřibrala nic a stejně jsem se už do svých džínů nevešla. Zatím chodím v jedněch větších a hodně lítám v sukních. Taky mám jedny elast kraťasy, takže zatím pohoda. Se zimou to bude asi horší 😒 .
V CA jsem se byla juknout jednou a taky mi z těch velikostí padla čelist. Absolutně neumím odhadnout jak se bude postava vyvíjet, takže zatím jsem si koupila jedny volnější pláťáky a pak se uvidí.
Jinak Kachnicko to těhu oblečení na Václaváku v CA mají dole za eskalatorama 😉
Jankax to už mě taky napadlo. Mám jeden větší kabát, ale rozhodně se do něj v lednu, únoru nezapnu. Zkušené mě ujišťují, že mi bude stejně pořád horko, takže můžu chodit rozepnutá. Asi to bude jistit silnější svetr. Do nové bundy na jednu sezonu se mi investovat fakt nechce. Pak mě ještě napadla nějaká manžova bunda. Uvidíme 🙂

varfa
autor
15. srp 2007

Mě napadlo pujčit si kabát např.od mamky a nebo od kamarádky,určitě budou mít nějakou bundu a nebo jiný svršek navíc.Já už mám u mamči zamluvený kabátek,který má rošířený střih.A loni jsem si koupila bundu na lyže přez hlavu,tak ta se bude letos taky hodit,jen né na to lyžování 😀

lu777
16. srp 2007

no v zimě budu asi chodit jak hastroš 😀 mám slíbený kabát od jedné známé a bundu od babičky, bude to asi síla, ale co zas, přece neutratím několik tisíc kvůli dvoum měsícům! 🤐 a mimoto si myslím, že s velkým břišounkem se mi po ledě nikde moc nebude chtít chodit, takže to fakt bude na párkrát

edimon
16. srp 2007

Zusmi...díky..juknu 😉

jankax
16. srp 2007

no ja prave nikoho tady nemam kdo by mi neco pujcil takze bud oberu manzu o kabat nebo teda nevim, budu nosit tri svetry na sobe 😀 Anebo doufat ze jeste nebude v prosinci moc velka kosa!
Jinak tady je to s tehu oblecenim podobne - bud je to jak na velrybu 😀 nebo to sice hezky sedi ale chteji za to nekrestanske penize ☹

flow111
16. srp 2007

Tak ja mam problem zohnat normal tehu nohavice od zaciatku, pretoze mam siroke boky a zadok ako dvere autobusu... 😖 a este teraz brusinko je veeeelmi velke takze fakt som taka veleryba... som si v CA kupila panske nohavice velkost 36, lebo na seba uz nic nenavlecie a ak ano tak mi je to na bokoch uzke a necitim sa v tom dobre... chvala bohu uz to nemam daleko a ked schudnem tak budem zase kocka... 😀

zusma
16. srp 2007

Já naštěstí zimní oblečení řešit nemusím. Těhotná budu max.do listopadu a to nějak přežiji. Ale už jsem si mnohokrát říkala, co bych dělala, kdybych měla bříško celou zimu... No fakt nevím. Ale kupovat nějaký speciální věci (bundy,kabáty atd)by se mi teda určitě nechtělo 😖 Nemluvím o kalhotech-ty stačí event.jedny a to člověk unosí a prostě mu nic jiného nezbývá, když se mu bříško do ničeho nevejde...

Asi bych se zkusila narvat do současných bund, možná že by to šlo. Anebo pak mám takovou širší hodně zimní vestu, tak pod to asi svetr a bylo by to.

lu777
16. srp 2007

nebo sekáč holky, když se vyhmátne dobrej sekáč tak je zimní bunda za pár stovek 😉 chystám se tam za pár týdnů koupit nějaký svetr a vestu

kachnicka01
16. srp 2007

to jo to je pravda 🙂 ja mam asi 6let starej tvidovej kabat po kolena a je strizenej do A, tak se do nej doufam narvu i v nejvetsim velrybim stadiu 😀 jinak sem dnes vbehla do CA na ty rifle a jedny se mi libily..ale pockam si na ty slibene od segry a myslim, ze mi jedny budou stacit 😠 juuuu a byla sem v HM na Prikopech - meli tam super akci na takove saticky - ze 599 na 150 - s kvetama do cerna a cervene (koupila jsem si oboje) - tak jestli tam treba budete mit cestu, tak tam nakouknete - maji je dole u pokladen 😉 😉 fakt se do nich podle me vejde i obr brisko a i ted vypadaji super...takove prestrizene pod prsama a narasene na brisku...jsou krasny fakt 🙂 😉

kachnik
16. srp 2007

Holky, já si koupila těhu kalhoty v C&A v Letňanech asi za 1100,-, dají se ohrnout jako tříčtvrťáky a zapnout manžeta, aby to nesjíždělo. Velikost mám 36, je to hodně pružná látka, takže se tam vejdu i v zimě. Druhé kalhoty jsem pořídila v Tescu ve výprodeji za 300,- a ty mají v kapsech knoflíky a podle těhu zvětšovat. (juknete do alba)A ještě jsem si tu koupila v bazárku od jedné maminy za 300,- kapsáče a ty jsou nízké pod pupík, jen mají všitý pružný matroš. Takže jsem vybavená. Svetry mám delší už z loňské zimy. Kvůli močáku jsem si už radši vždy koupila delší. Takže nějakou bundu přes to natáhnu. Kupovat si určitě nebudu nic.

mobina
31. srp 2007

Holky poraďte, kde sehnat těhu džíny v nějakém obchůdku v Praze. V CA jsem byla a otřes. Byly tam jen přebrané zbytky. V HM jsem na těhu gatě nenarazila vůbec. Kdekoliv jsem se zeptala, zda mají těhu módu, koukali jak trdla 😒

listicka77
31. srp 2007

Holky máte nějaké tipy na těhu prádlo? Docela ráda bych nějakou košilku. Zatím se vejdu do super manžestráků, které jsem koupila v sekáči za 30 Kč a jsou dost nízké, jenže mi začíná táhnout na bříško... A všechny košilky, co maj normálně, jsou dle mého soudu pěkně krátké i normálně (když nepočítám nějaké bavlněné vroubkované s našitou umělou kraječkou, která škrábe). Mám ale pocit, že všechno těhu je strašně drahé. A já do oblečení prostě moc peněz nevrážím.
Těhu džíny s tím vysokým nápletem (CA) mi půjčila kamarádka, ale jsou mi velké přes boky a myslím, že to ani nedoženu... Tak možná zkusím koupit nějaké elastické džíny v sekáči, rozpárat je na bocích a vrazit tam nějaký klín z elastické látky... Protože 1200,- já nedám za kalhoty ani normálně, natož za těhu, které budu nosit pár měsíců. Jó výprodej v tescu za 300,-, to by se mi líbilo... Kámoška si koupila legíny Litex za 220,-, protože to byl výprodej prodejny, kterou rušili! A nic mi neřekla!

mobina
31. srp 2007

Lističko moje řeč. Já dneska zapátrala na netu a z těch cen se mi protočily panenky. Takže já si koupila džíny u čongů za 400,- o dvě čísla větší. Až mě bude tlačit podbřišek, tak pásek nahradím kšandama a šmitec. Co se týče horních svršků, tak je naštěstí teď módní trend pro těhulky ideální. Těhu trika mají v každém obchodě 😀

evi3
31. srp 2007

Tie ceny su naozaj strasne, tehu oblecenie na par tyzdnov je drahsie ako veci, ktere clovek naozaj vyuzije. Nieco som si usila, odkukla som fintu s upletom a do tenkych letnych hotovych som si vsila kliny z pruzneho upletu. A v tescu som natrafila na zlavu na tehutricka, tie v obyc obchodoch su sice dobre cez pupik, ale prsia sa deru von 😀 . Tie 2 mesiace uz nejako doklepem 😀

s.arik
31. srp 2007

jj, ceny jsou hnus a proto chodím v teplácích 😀
za celé těhu jsem si "speciálně" koupila jediné nové tričko za stovku - obyčejné netěhu, jenže o fous větší 🙂 jinak chodím ve starších vytahaných věcech
a taky žiju, ten měsíc to už jako hadrářka dochodím... 😎

kachnicka01
31. srp 2007

s.arik: to jsi me hrozne pobavila tema teplakama 😀 ale presne tak - ja bych z nich nejradsi nevylezla...kdyz jdu ven, tak nosim saticky a pod ne plataky s otevrenym knoflikem 😉
jinak sem byla v CA a tragedie ... fakt jen prebrane zbytky. V HM maj tehu veci jenom v Letnanech... dneska sem si v HM zkousela podprdu (netehu) no a velikost L mi byla mala...jako a to mam normalne S,M 😒 proste ze me bude asi sexbomba 😉 😉 😉 hlavne se teda "strasne tesim" na chozeni ve čvachtách v zime s velrybim brichem a ve starem kabate 😖 budu asi fakt šik nastavajicí mamka 😀 no co nak to prezijeme...
mobina: s tema trikama v kazdym obchode mas uplnou pravdu - soucasna moda nam hraje dokonale do karet - jupiiii a jeste to budem moct nosit i po porodu 🙂 🙂 takze jedinej problem budou ty kalhoty 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru