Kdy začít s nošením těhotenského oblečení?

varfa
14. srp 2007

Ráda bych se zeptala,kdy jste začly a nebo začnete s nošením těhotenského oblečení.Jsem na začátku čtvrtého měsíce a už se nevejdu do žádných kalhot.Je hloupé,abych tedy už teď začla nosit kalhoty těhotenské?

anka.
3. led 2008

livusja_a kde v zaře mají těhotenské oblečení???? (a mají i větší velikosti?! ☹ )

kristina_tvb
3. led 2008

ahojky, no ja som zacala nosit tehu gate, ked mi zacali byt uzke nohavice, ktore som dovtedy nosila normalne. A bolo to relativne skoro, kedze som mala brusko od zaciatku. Ved preco sa necitit pohodlne, ze? 😉

many
3. led 2008

😉 😉 😉

pavlina05
3. led 2008

Ahoj holky!!!
Tak tohle taky začínám řešit.
Bříško jsem zatím neměla, ale od Silvestra se nějak zvětšilo a já už nemám co na sebe!!!
Ani nevím kam jít.
Můžete mi Vy z Brna doporučit nějaké obchůdky???
Holky a jaké se kupují velikosti? Normálně jsem mívala 38/M.
A co podprsenka a kalhotky???
Jsem v tomhle děsnej laik!!!

Many.....já tě pronásleduju 😉

mkr
3. led 2008

ahojda, tak já si za celý těhu koupila jen 3 trička a kalhoty jsem nepotřebovala, dřív jsem nosila bokovky a ty bříšku nevadí ani ted 😉 ani to bříško nemám tak velký, takže jsem zbytečně neutrácím, když to není potřeba

pavlina05
3. led 2008

no já mám taky jedny rifle, které můžu nosit pod břichem....ale to nemůžu chodit jen v jedněch!!! 😝

many
3. led 2008

no já taky nosila bokovky,ale i v zadečku jsem se asi trochu roztahla,protože mám vše těsný a nezapnu to 🙂 jinak ty bokovky mi zavazí i na bříško 😉
Pavli podívej se po obchodech s těhotenskou modou,v Brně toho máte určitě víc,jinak v C§A něco mají a myslím,že i v H§M psaly holky,tak navštiv Vaňkovku,teď budou slevy 😉 jinak kde mají oblečení na mimi tak tam prodávají někdy i pro mamči,tak se poptej 😀

dludli
3. led 2008

nejlepsi je gumicka na knoflik 😀

pavlina05
3. led 2008

many díkec 😉

Á Dlu!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

vampirice
3. led 2008

Ahoj holky,

tak přesně teď jsem začla řešit tento problém a skončila jsem ve slevách v CaA koupila jsem si dvoje skvělé kalhoty a mají tam myslím si velký výběr i ryflí. Každý mi říká že vypadají ty kalhoty super. Originál stáli 998 a ve slevě 598, nic levného, ale pod stromečkem byli prašule tak jsem se rozšoupla. Jsou úžasně pohodlné a jsou na super výrost. Takže se nebojím, že by mi nestačili. Jsou tenčí, takže pod ně nosím silonky, ale zase je budu moct vynosit až do května kdy bych měla rodit. Vřele doporučuji.

pavlina05
3. led 2008

vampirice
🙂 to zní dobře. Takže slevy jsou i na těhulí věci?
No možná se zítra zajedu kouknout.
dík

kikimaruska
17. led 2008

koukám že začínáte docela pozdě s nošením těhu oblečení. To jsem asi břídil. Mě bylo od 8-13 tt tak špatně, bolelo mě břicho a byla sem 24 hod.nafouklá jak balon, všechny mé běžné kalhoty jsem nosila rozepnuté a překrývala sem to svetrem. Tak jsme zašli koupit první těhu kalhoty s vysokým textilním bříškem, hned jsem si je nechala na sobě a během hodinky se mi ulevilo a bylo mi pak už dobře, navíc ten textil."pás"na břiše v zimě krásně hřeje. A dnes mi přišli těh.lacláče z manžestru, já nosila lacly vždycky ráda a jsou mi dobře i bez bříška a pak se dají krásně povolit (vejde se tam i slon 🙂 ). Takže asi takhle...jen jsem si ještě koupila pár větších podprsenek, všechny mi začly být malé...

e.k.t
18. led 2008

těhotenské lacláče jsem si objednala vlastně hned po potvrzení těhotenství asi z obavy že když jsem dosud byla slon, tak ze mne hned bude mamut. Občas si je na sebe vezmu, ale ne proto, že by mi mé původní oblečení nebylo pohodlné , ale proto že se mi líbí. K mému překvapení i v 21 tt nosím stejné věci jako dosud. Každá to máme jinak, ale je fajn, že je nyní docela výběr v tom co si kdo vybere.

noangel
18. led 2008

pavlina05: zkus tveret ve spalicku mam odtamtud tehu jeansy ktery se mnou zatim porad rostou a je tam supr prodavacka ktera me vyborne poradila a tehu velikost mam S a dokonce ty velikosti maj kombinovany i na vysku taze mam 180S sem vysoka no a jinde me byly tehu kalhoty kratky - tveret.cz pro inspiraci ale na prodejne toho maj mnohem vic

aponchie
30. lis 2008

jelikoz nezapnu ci me skrti bederni rifle primo na deloze ,ale jinak porad velikostne dobre tak jsem se byla kuknout v C&A na nejakej s tim pruznym upletovym pasem a teda nic moc 😖 maji tri druhy kalhot jedny platene okrove v tomto pocasi na prd,pak cerne rifle ale divnej zvonovej strih takze clovek vypada jeste vetsi v tom a pak takove laclove to ani nahodou pac v zime se blbe cura s laclaceme tak premejslim kde v Ostrave a okoli se daji sehnat slusne rifle rovneho strihu s upletem 😖 a obycejne tricka uple s dlouhejma rukavama 😲

fido
1. pro 2008

Ahoj holky, nevíte některá o internetovém obchodě, kde se dají koupit prodloužené těhu kalhoty nebo legíny? Měřím 183cm a zjišťuju, že s tím bude velký problém ☹ .

plami
1. pro 2008

já si koupila těhu rifle po prvním měsíci, neboť jsem nosila bokovky a byli už nepohodlný navíc mi táhlo na záda🙂 koupila jsem je v CA, mají u nás velký výběr, zkoušela jsem asi pět střihů, s tím úpletovým pasem, jinak u nás je prodávaj i vietnamci ale ne všude, a vyjdou tak skoro nastejno. sice zatím bříško pořád neroste, ale je mi pohodlně, nic neškrtí a hlavně netáhne na záda, což teď v zimě je hodně příjemný🙂 jinak máme u nás ještě krámek kde prodávaj od značky MUTTI, mají i hezký černý kalhoty z příjmenýho materiálu, mají je i na internetu🙂

aponchie
1. pro 2008

tak jak je mozne ,ze v nasem C&A maji prd? 😲 no presne jak pises ty bederka ja porad oblecu ,ale zaprve mam hole zada a pak me to skrti primo na deloze

sisstin
1. pro 2008

apon: v našem cA maj teda taky prd..všechno hnusný..a i 36obří jak na slona 😅

sisstin
1. pro 2008

ja nosila těhu kalhoty asi od 12tt..už jsem měla břicho..a normální mě tlačily..jinak jsem neměla těhu nic..hodně těhotná jsem byla v létě..takže stačily šaty a tuniky..akorát jsem si koupila větší velikost..a někdy jsem ani nemusela..přes to břicho to bylo poddajný 🙂

kurka
1. pro 2008

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s prodlouzenymi velikostmi. Mam 180cm a krasne dlouhe nohy🙂. Navic potrebuji i vetsi velikost sice pri sve vysce vazim 68kg, ale potrebuji vel. 40 uz ted 😢 . A bohuzel v normalnich obchodech moc vetsich jako 42 NEMAJI.

barbarik
26. srp 2010

Diky za tohle tema. Jsem rada, ze nejsem sama, kdo zrejme od 9. tydne bude nosit tehotenske kalhoty, presne receno laclace. Ted cekam, jak dopadne ultrazvuk v 8. tydnu - to je nejdulezitejsi. Sice uz mam otlacene brisko i z bokovek, ktere mi driv byly vetsi 😅 ale bojim se kupovat tehu kalhoty, abych pak nebyla zklamana, kdyby utz nedopadl. Jinak si taky myslim, ze s oblecenim zalezi na tom, jak velke brisko mate. Asi budu po mamce, ta mela vzdycky uz ve 3. mesici brisko jako vetsina zenskejch v 5-6. mesici 😀

sovicka_
10. říj 2010

Nevíte někdo, zda je v nějakém HM vůbec k dostání těhotenské oblečení? Případně v jakém a kde přesně to v tom krámu najdu? 🙂 dík 🙂

malformatio
11. říj 2010

@sovicka_ kupovala jsem těhu kalhoty v HM v Ústí nad Labem, ale zjististila jsem, že třeba v Pardubicích v HM, těhu věci nemají, nebo alespoň jsem je tam nenašla 😅

medrin
5. srp 2013

Tak maminky a těhulky.. mám dotaz. Jsem ve 20+3tt teď je teploučko takže neřeším oblečení.. i když už toho dost neobleču.. moje velikost bývala XS, S a M.. některá Mka jsou mi ještě teď dobrá.. v září má moje kamarádka svatbu a jsem host.. tak uvažuji jakou velikost si mám koupit? :( mám si to koupit dopředu nebo počkat a raději zajít třeba k Vietnamcům a vyzkoušet nebo zkusit opět M jen s přeměřením rozměrů z netu? Jsem moc zvědavá co budu nosit v zimě :D děkuji za rady

jancip
5. srp 2013

@medrin Podle mě víc jak na velikosti záleží na střihu a materiálu.

medrin
5. srp 2013

@jancip jak to myslíš?? Na mě musíš trochu víc jak na lajka.. si kupuji věci jak se mi líbí :D ne podle materiálu a tak...

jancip
5. srp 2013

@medrin 🙂 No, pokud budeš kupovat věci na tělo a z málo pružného materiálu, pak samozřejmě spotřebuješ více oblečení ve více velikostí. Pokud si koupíš třeba triko prostřižené pod prsama do áčkového střihu, tak to unosíš celé těhotenství🙂 Já třeba měla jen těhotenské kalhoty, protože mám hodně různých tunik, které mají tento střih, takže jsem je nosila jako netěhotná, pak jako těhotná a teď zase jako netěhotná.

elastiq
14. srp 2013

já to měla podobně, těhotenské kalhoty jsem střídala s různýma tunikama, nebo různé trička střižené pod prsama do áčka

kukuluna1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru