Kojící podprsenka na velká prsa + malý obvod

elineckaaa
5. led 2018

Doporučíte někdo, jakou kojící podprsenku si pořídit na velká prsa a malý obvod hrudníku (vel. 70G nebo H) ? Nějaké vyztužené s kosticemi mám z astratexu a sedí dobře, nicméně ty jsem nosila až v době, kdy už se dcera začala kojit max. dvakrát denně. Teď bych teď chtěla něco opravdu pohodlného po porodu, co se přizpůsobí velikostí, ale zároveň to nepřiplácne prsa na břicho, jestli nejsem naivní 😀 Po minulém porodu jsem měla nějakou kojicí podprsenku sportovního střihu, ale jednak mi velikostí byla opravdu hodně natěsno a rozhodně prsa nedržela, takže to pohodlné nebylo (jen to, že byla hodně pružná a přizpůsobila se velikostí bylo fajn) :-/
Nějaké typy na cokoliv, co vám vyhovovalo svou pohodlností a zároveň funkčností?

nekiaxy
5. led 2018

Mela jsem 70 F, sice jen chvili, ale oproti astratexu mi mnohem vic sedela ceska Triola. Jen teda maji jen bilou a bezovou. Ale pohodlim to s astratexem vubec nemuzu srovnat🙂 koupim si ji zase.

elineckaaa
autor
5. led 2018

@nekiaxy Děkuji za tip, podívám se, ani jsem netušila, že triola má taky kojicí podprsenky. U těch z toho astratexu to mám stejně- velikost sedí, nicméně ta pohodlnost by mohla být jinde, vůbec si nedokážu představit nosit je hned po porodu, myslím, že na ně zase dojde až za dlouho, teď potřebuji něco pohodlného.

labijoux
5. led 2018

Měla jsem od upavan trutnov 70f byla skvělá, pohodlná, vůbec nevypadala jako kojící,

hojda
5. led 2018

Carriwell je super že se přizpůsobí i přes několik velikostí, po porodu člověk neví, jakou velikost bude mít....

http://www.carriwell.cz/carriwell/podprsenky/po...

alboo
5. led 2018

Sice jsem nekojila. Ale kojící mám jednu koupenou a je od Anity. Taky mám velky prsa a maly obvod, což je opravdu problém něco sehnat.

snahnah
5. led 2018

Jsem z Ostravy, takže až budu potřebovat, zajdu si do Neodolatelné, dělají bra-fitting a mají velký výběr ve velkých velikostech, běžně mám 70K, teď možná už víc 🙂 zkuste vygooglit, kde mají něco podobného, napadá me Správná podprsenka v Praze nebo Caresse, je i v Brně. Bez zkoušení už se neodvážím koupit, třeba všechny Trioly, co jsem kdy zkoušela mi neseděly a splaskly prsa.

nekiaxy
6. led 2018

@snahnah s tim zkousenim souhlasim, ja mam Triolu moc rada, ale vedela jsem, ze mi jejich tvary sedi, nosim ji i jako nekojici, takze online to nebyl problem. Jinak ale s Asrratexem bida. U nas v okoli ty kojici nikde moc nevedou, jen ty univerzalni lambadove a to je tak na spani nebo pro mensi prsa..

nekiaxy
6. led 2018

@hojda tu jsem taky měla, pohodlná byla, ale esteticky žádný zázrak, aspoň u mě ne. Takźe jsem ji nosila jen hned po porodu a pak na doma. Byla jswm v ni trochu splacla a trochu jako ve sportovni, i kdyz ma ty vyztuze.

karlajasmine
6. led 2018

Www.bravissimo.com, super na velká prsa a malý obvod! Mám aktuálně 65L (britská velikost 30HH), mám z této stránky kojící podprsenky značky Freya a super. Kategorie "nursing bras". Odesílaji z UK.

ludmirena
6. led 2018

Koukni zde, ja mam tri ty flexi mama a jsou vyborne: http://www.spodnipradlo-fame.cz/14-na-kojeni

elineckaaa
autor
6. led 2018

@nekiaxy Mám právě stejnou zkušenost. Teď jsem si cariwell zkusila objednat a jednak mi tedy byl velký obvod a jednak jsem v ní měla prsa spláclá a měla jsem doje, že ty kostice v ní nemají žádný efekt. Pohodlná sice byla, ale za tu cenu mě nepřesvědčila, takže ji budu vracet- kdyby mi lépe seděla a lépe bych se v ní cítila, tak bych uvažovala, že si na ní zmenším ten obvod, ale asi by to výslednému efektu moc nepomohlo.

elineckaaa
autor
6. led 2018

@snahnah To caresse mám v plánu zkusit, nedávno jsem narazila na stránky, tak se určitě zajdu podívat.

elineckaaa
autor
6. led 2018

Já asi teď zkusím nějakou Anitu. Ale po narození první dcery jsem ji nějakou dobu nosila a moc mi nevyhovovala a navíc ani estetický dojem nebyl nic moc. Ale zase byla pohodlná, to je fakt. Jedna, co mám z astratexu sice vypadá na pohled dobře, sedí taky super, ale s tou pohodlností to rozhodně není takové, abych s ní počítala po porodu- myslím, že na ni opět dojde až v době, kdy se dítě bude kojit už hodně málo, což u dcery bylo až tak ve 2 letech, kdy jsme si troufla i na takové podprsenky a nevadili mi.

icharlie
6. led 2018

Nejlepsi mi prisla Anita (70H)

gabrieka
8. led 2018

Holky, já se taky přidám s dotazem na podprsenku 🙂. Mám větší prsa i větší obvod a potřebovala bych nějakou bez kostic. Doporučíte mi prosím nějakou. Děkuji

pavelauc
4. srp 2019

@snahnah 70K snad ani nikdo nemá 🙂 Aspoň doufám... já mám 70F a jsem nešťastná z toho...

lobella
4. srp 2019

Mam z lechaton.cz bez kostic, znacka Panache-Sophie a velka spokojenost, krasne prsa drzi, i v noci, nevypadavaji ani kdyz spim na boku, mam v obou barvach, vel 65F,nechapu, ze jsem ji koupila az po pul roce kojeni a vydrzela tak dlouho s lidlackyma, ktere jsem porizovala do porodnice

zelenaesmolda
4. srp 2019

@snahnah
jak vypadaji splacle Kckove prsa?to si neumim predstavit,ja mam kosicky B-C,tam to fakt slo videt,ze jsou splacnute ale u takhle velkych prsou by me nenapadlo,ze to vubec splacnout jde 🙂

pavelauc
4. srp 2019

@zelenaesmolda Tak splácnout jdou asi každá prsa, ne? Mně se Fka splácnou na takové dva velké koláče... 🙂

snahnah
4. srp 2019

@zelenaesmolda Fotit to nebudu 🤣 mají prostě divný tvar kdy horní lem podprdy tlačí a splaskává 🐐🐐.

pavelauc
4. srp 2019

@snahnah To jsme nedávno s kamarádkama zjistily, že každá za divný nepřirozený tvar prsů považujeme něco úplně jiného 🙂

snahnah
4. srp 2019

@pavelauc To jo, ale když ze dvou ňader udělá 4, tak to není to správné 🙈

pavelauc
4. srp 2019

@snahnah To si tedy neumím představit :D Ale správné to určitě není :D

zelenaesmolda
4. srp 2019

@snahnah
to by fakt stalo za tu fotku,konecne by tu bylo neco zajimavejsiho nez tehu testy :D

karlajasmine
4. srp 2019

70K jsem při kojení taky měla a ono není co vidět upřímně, 70 je dost malý obvod, 90K už by za fotku stalo. Po kojení mám zpět svá "malá" prsa 70G 😀

drep
4. srp 2019

Já mám 70F a podprsenku triola a je skvělá. Dobře sedí, nestála úplne majland a za osm měsíců prakticky denního používání je furt v super stavu. Mám ještě jednu z astratexu a kvalita otřesná.

pavelauc
4. srp 2019

@karlajasmine Obvod 70 je vážně uzounký a shánět podprsenku 70K muselo být totální peklo, ale stejně mám docela depku, když píšeš, že košíčky K jsou vlastně malé prsa... to potom já nemám ani lentilky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru