Kojící podprsenky. Osvědčily se vám?

magda27
12. bře 2007

Maminy,

kolik se vám odvědčilo koupit si kojících podprsenek? Mám zatím jednu a jedno takové to bolerko a váhám, jesti ještě aspoň jednu kojící nekoupit. Co myslíte? Jaké máte zkušenosti?

Díky 😉

vercak.
3. lis 2009

Jovi - skoro stejný typ jsem měla od Triumphu. Byla teda dost dražší, ale sedla mi. Měla jsem 95 D a krásně držela. Byla stejně šitá jako ta, na kterou jsi dávala odkaz. Ale jestli můžu poradit, opravdu si někam třeba zajeď a vyzkoušej 😉 Já jí teda kupovala až po porodu, to jsem měla prsa ještě větší 😀

konsa
10. bře 2010

ahoj, obnovuji tohle téma. potřebuji koupit novou kojo podprdu. Mám zatím jen jednu, levnou klasickou (takovou tu babičkovskou), ale fakt v ní nemůžu vlézt ven. Jak to není košíček, ale jen látka, tak jsou přes ní vidět vložky a navíc ten tvar prsou to je děs ☹ jak to děláte vy?
máte typ na nějakou podprpdu s košíčkama? kde v praze koupit (nechci na netu kvůli ozkoušení).
Proč se vůbec nedoporučuje u kojo podprsenek kostice a košíčky?
Díky 🙂

editah222
10. bře 2010

Konsa - krásné podprsenky má firma Anita. Já jsem si vybrala na netu a pak jsem si ji nechala u nás v prodejně objednat. Maji i moc pěkné podprsenky,které nevypadají jako kojici 🙂

konsa
10. bře 2010

editah: a nevíš kde v Praze mají výběr? Když někam jdu, tak tam mají jen ty klasické hladké, bavlněné a ty já nechci - v tom jsem jak stará bába 😢 😀
kde je ta tvoje prodejna? to je ideální si je nechat objednat v obchodě a pak si vzít až po vyzkoušení.....

ivika18
10. bře 2010

konsa, Anita dělá úžasné kojicí podprdy. Některé i s kosticema (prý jsou měkčí než obyč., ale připadají mi stejné), hlavně musíš vybrat správnou velikost - u těch kostic jde hlavně o obvod, když budeš mít menší, tak by ti tlačily na ml. žlázu.

lucie777
10. bře 2010

Já mám tyto http://www.carriwell.cz/podprsenky/podprsenka-n... černou a bílou a sou perfektní, dělají hezký tvar a sou fakt pohodlný, navíc mi vyhovuje, že při nemají ten trojúhelník při kojení, ale jen jednu část po straně, já z tý klasický kojit nemohla, nějak mi to prso nešlo vyndat.. 😅

Ale Konsa chce asi něco víc podprsenkovýho, co? 😀

maly_prcek
10. bře 2010

Nezoufej, mě se třeba kolem 3. měsíce už přestaly tolik nalívat prsa, že můžu mít i obyč podprdy a vložky do podprsenky už nenosívám (i když občas za cenu mokrého trika 🙂 )

konsa
11. bře 2010

holky, díky moc za typy. Já dneska možná problém vyřešila. Koupila jsem normální nekojící podprdu s košíčky. Takovou tu s odepínacími ramínky. Mám jí o něco větší, navíc jsem vyndala kostice, takže je krásně měká a nikde netlačí. Vložka není vidět a dělá mi i hezký tvar prsou, takže maximální spokojenost. 🙂 Doufám jen, že to bude fungovat a nepozaství to laktaci......

bertica.h
11. bře 2010

ja nosím stále kojace podprsenky,najviac sa mi osvedčili od ANITY..bez kostíc,musím mať aj vložky do podprsenky.

karolina11
11. bře 2010

konso, já jsem si taky do porodnice pořídila jednu kojící podprsenku, takovou tu speciální. Nicméně mlíka jsem měla tak normálně, ani ne moc ani ne malo. Po čase jsem si koupila takovou tu sportovní, co jde odnímat zepředu a s tou jsem tedy byla více spokojená. Kojila jsem 3 měsíce a tyhle 2 podprsenky mi bohatě pokryly potřeby prádla. Stíhala jsem je přepírat. Přeji ti hodně štěstí, ať ta co jsi pořídila ti splní tvé očekávání... 🙂

sherry28
11. bře 2010

tak já měla dvě kojící (jedna mě stála 90,-)byly bílé, ale zdálo se mi dost zbytečné vyhazovat 300,- a víc za kojící podprsenku na jeden rok 😉 🙂 tyhle mi udělaly úplně stejnou službu a dokonce jsou ještě zachovalé, že si je vezme sestra a to jsem je nosila denně 😉 🙂

joplin
12. bře 2010

Ahojte, já jsem si koupila jednu kojící od Canpol babies - není nic moc krásného, ale na "doma" v pohodě, jinak mám několik obyč sportovních bez kostic a s těmi jsem max spokojená...a když někam jdeme, tak v pohodě nakojím, i když mám obyčejnou podprsenku s kosticemi.....takže tak 🙂

delfi
12. bře 2010

Ahoj, tak já mám podprdy 4, z toho jednu poděděnou, 2 na doma a 1 na ven s kosticema. z toho 2 jsou bavlněný a 2 s krajkama. po zkušenostech 8 měsíců neustálehoi nošení můžu zhodnotit - 3 by stačily, podprda na ven (většinou s kosticí a s krajkou) nebude nikdy tak pohodlná jako ty obyč bez kostice a bavlněný. ale hlavně jsou blbý ty s krajkou, protože pořádně nevětraj a nejsou na rozžužlaný bradavky po kojení jako bavlna - oceníte až budete bez vložek. 2 na doma ideální a ta na ven jen pokud někdo chce dělat "parádu"

fender
12. bře 2010

Já mám dvě, zainvestovala jsem do nich víc, protože je nosím vpodstatě pořád - vložky jsem nikdy nepotřebovala 😔

maximálně spokojená jsem s touhle http://spodni-pradlo.emanuela.cz/materske-a-koj... je pohodlná i na spaní

a mám ještě tuhle, na tu "parádu" jak píše delfi 🙂 http://spodni-pradlo.emanuela.cz/materske-a-koj...

editah222
13. bře 2010

http://www.anita.com/cz-cs/Products,Anita_mater...
Já mám jako parádní tuhle. Nikdo nepozná, že je kojicí 🙂

lidiab
15. srp 2010

Holky, nevite kde v Praze maji velky vyber podprsenek Anita? Zoufale se snazim koupit druhou kojici podprdu a nedari se :-/ Zatim mam jednu od Triumphu, je moc pohodlna a i ted ji uz nosim doma protoze mi trochu pobolivaji prsa. Ale mam je celkem velka a v te "pytlovite" podprsence ven fakt nemuzu, vypada to hrozne a necitim se moc dobre. Potrebuji alespon jednu s kosicky.
A dalsi dotaz na holky co maji prsa od D a vyse, zvetsila se vam vubec po porodu a behem kojeni?

pattie
16. srp 2010

Na Starostrašnické ul. hned u metra Strašnická je dětský obchůdek a tam měli "Anit" spoustu....

pattie
16. srp 2010

Jinak jsme si jednu koupila do porodnice a druhou pak až s miminem, ta mi seděla lépe. Ale tak od 4 měsíce už jsem pak nosila úplně obyčejnou bavlněnou s kosticeme, bylo mi to příjemnější, než ta kojící. A to jsem kojila do 10 měsíců...

sophie1
18. srp 2010

Já jsem si koupila jednu klasickou bavlněnou, ale nosila jsem ji minimálně, nedělá hezký tvar. Mě se pak osvědčily normální podprdy s kosticemi s odepínacími ramínky - k dostání skoro všude, teď jsem si koupila pěknou v Reserved asi za 200. Jen jsem si dala pozor na materiál, aby byly buď celé z bavlny, nebo měly aspoň bavlněnou vložku.

bubusakalenka
9. únor 2013

Dobrý den maminky ....prosím poradte mi internetový obchod s těhotenskými a kojícími podprsenkami, kt. máte doma a jste s nimi spokojené. Chtěla bych nějakou opravdu kvalitní a nejlépe s kosticemi 🙂 Děkuji ...

puli12
11. čer 2013

ahoj já mám "velký problém" mám totiž F90 a nemůžu nikde sehnat podprdu a za ty drahé je mi líto dávat tolik peněz. ☹ podaríte nějaký obchodl
Děkuji

tomana23
16. srp 2013

Ahoj já mám zkušenosti s touto a je super
http://www.kalhotky-podprsenky.cz/podprsenky-11...

25ka
22. únor 2014

ja som si kúpila dve na stránke mamaja som snimi moc spokojná teda bola som už nekojím 🙂 a nemaju tam len jednofarebne jak v obchdoch a maju aj s kosticami aj bez mne vyhovovaly viac bez kostic a aj vlozky mi vnich drzali kamaratka si raz kupila znackovu za cca 1500,- a vlozky jej tam lietali takze bola cela od mlieka a tak si tiez kupila tu istu co ja.

ilonik2
16. srp 2014
Uživatel ilonik2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ilonik2.

Ahoj Magda27, myslím, že smysl to určitě má, netřeba bláznit s počty, ale dají se sehnat i takový v pohodě vypadající a né tak babkovské, já jsem objedávala na e-broucek.cz v sekci: Pro maminky a vybrala jsem si tam nejen podprdu, ale i další věci a samozřejmě nejen pro mě, takže to je asi tak názor můj 🙂 Přeju hodně zdraví všem 🙂

gepe
16. srp 2014

Kojici jsem mela dve, i tak jsem skoncila na klasik bavlnenych s kostici a odep raminky. Prijemnejsi, pohodlnejsi, vyuziti i po skonceni kojeni.

irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simmonazana
7. bře 2015

Já měla dvě, obě od Tima, černou a bílou, http://www.timo.cz/cs/materske-kojici-podprsenk... Vydržely mi celé těhotenství, byly v poho, dělaly hezký prsa a dobře vypadaly 🙂 Na noc jsem měla normální sportovní pružnou stahovačku a taky to stačilo 🙂

rencatupa
17. dub 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Chci se zeptat, jaká velikost kojící podprsenky se kupuje - v porovnání se současnou velikostí v těhotenství nebo před. A kdy je ideální doba pro nákup?
díky

ema_s
29. čer 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

To je těžké říct, každý to má jinak. Ale pokud je to tvé první dítě, možná počkej na dobu před porodem -- třeba 3 týdny a pořiď si o trochu větší, než budeš mít prsa. Já ji teď taky řeším, a vyhlédla jsem si na funbaby.cz kojící podprsenku od Carriwell push up. Ty obyčejné látkové mi většinou nesedí, tato je vyztužená, zkoušela jsem si ji kdysi v jednom obchodě. Lupnu ji k dalším věcem, které tu budu objednávat...

terulanovotna
11. črc 2015

@rencatupa: To je hrozně individuální, každá to máme jinak. Já jsem si už jednu koupila v Happymum na Harfě,protože to je snad jediná s kosticema co jsem sehnala a musím říct že za mě spokojenost 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru