Kojící podprsenky. Osvědčily se vám?

magda27
12. bře 2007

Maminy,

kolik se vám odvědčilo koupit si kojících podprsenek? Mám zatím jednu a jedno takové to bolerko a váhám, jesti ještě aspoň jednu kojící nekoupit. Co myslíte? Jaké máte zkušenosti?

Díky 😉

kamhajek
12. bře 2007

Já si koupila dvě a zatím mi stačí. Víc si kup těch prních vložek, hlavně ze začátku jsem je potřebovala, než se mi upravilo mléko a teď je zase pořád hledám po domě. To je ale hrozný výběr v těch podprsenkách že? Všechny mi přišli takové jak pro staré a ne pro maminky.

tiki
12. bře 2007

Magdo, já jsem si před porodem koupila jednu, měla jsem starost, že netrefím velikost, každému se prsa po porodu nalejou jinak. Naštěstí jsem se trefila, takže druhou mi už může manžel koupit jen podle udané velikosti a nemusím se tahat do města, abych jí ozkoušela. Doma zatím chodím jen tak v triku a větrám, je to podstatně příjemnější a nikoho to tu nepohoršuje, do společnosti se zatím moc nedostanu, takže mi na to stačí jedna. Mám ale to štěstí, že mi neodtéká v kvantech mléko, takže si to bez té podprsenky s vložkama můžu dovolit, kdyby to ze mne lilo po deckách 😉 , asi by to tak nešlo.

kristi
12. bře 2007

ja si nekoupila ani jednu, nosim kdyz uz ty sportovni lambady a nebo takovy bez kostice, je to taky pohodlne. Navic kozuchy nemam tak velky a mlicko mi z nich netece,takze nebyl duvod investovat.

abela
12. bře 2007

já jsem měla před porodem jednu. To ti na první dny stačí. Pak podle toho, jak se ti dělá mléko. Náš brouček ve dne by mě sežral, tedy mléko z nich samovolně neteče, protože kojíme i po hodině a ona stačí všechno vypít. Ale v noci mi od dvou měsíců spinká bez buzení na kojení, spí v kuse 7 - 9 hodin a to už je moc dlouhá pauza a ani vložky do podprsenky nestačí a často protečou. Tak jsem byla nucena koupit další podprsenky, abych nechodila v mokru a stačila je prát. Ted mám 4 ks, ale to bych kupovala skutečně až podle situace, až nastane. Prsa mám taky malé, a právě proto si myslím, že mi víc tečou, protože to mléko se do nich už nevleze 😀

dasha
12. bře 2007

Ja mam dve, obe dve stejne bile microfiber Triumph. Jsou moc prijemne na noseni, staly kolem 700,-, uz presne nevim. Bez podprdy bych asi nemohla vyrazit, zvlaste ted kdy kojim, takze jsem koupila jednu a pak jsem jeste po porodu dokoupila druhou. Kamaradka mi vstepovala, ze mam podprdu nosit porad, jestli nechci, aby zafungovala gravitace jeste vice, nez je nutne. Navic potrebuji, aby me neco drzelo ty vlozky do podprsenky. Obcas se mi stava, ze mi mlicko "pretece", to pak mam mokrou i halenku. ☹ Ale obcas bych upotrebila treba cernou, nebot ta bila pod nejakym tmavsim oblecenim opravdu sviti. No, ale zatim se mi nepostestilo najit tmavou kojici podprsenku, mozna ani neni, zrejme kvuli hygiene... 😕

mady
12. bře 2007

Milá dasho! Já mám černou kojící a ještě mámrůžovou. Do bílé jsem ani nešla 😉 Zkus se mrknout na www.Emanuela.cz

simus
12. bře 2007

http://www.tveret.cz/detail.php?p=5&fotka=66 tuto sem si koupila těěhu podprdu je to značka Anita a mají i kojící na odepínání různé barvy i černou
http://spodni-pradlo.megapark.cz/materska-podpr... se mi taky líbí

dasha
12. bře 2007

Mady: diky moc za odkaz, uz jsem ji objednala. Vypada dobre a take cena je velice prizniva. Moc diky, ja jsem se po te cerne ptala jen v kamennych obchodech.

zevina
13. bře 2007

fajn kojící podprdy mají v Makru, více střihů i barev (bílá, černá, modrá, růžová...) za asi 300,-
vložky do podprsenky jedině od chicca, tekutina se promění na gel, ty neprotečou nikdy 🙂 a když si spočítám spotřebu, vyjdou daleko levněji než ty obyč, co protěkaj 😉

kajule
13. bře 2007

Já jsem si koupila podprsenku v Úpavanu, měli tam taky větší výběr i dobře poradili. A ty vložky mám taky od Chicca, vyhovujou mi, kže jsem zatím ani jiný nezkoušela.

ladunka
13. bře 2007

Ahoj, já mám dvě, obě od Anita Maternity, jednu černou s krajkou a kosticí a druhou elastickou bílou. Většinou nosím jen tu černou a v zásadě bych si asi vystačila jen s ní, bílou vytahuju na nezbytnou dobu, když se pere a suší ta černá. Do třetice mám tělové tílko, to nosím ven na běhání. Ale s tou černou jsem absolutně happy. Stála sice kolem 1.100,- Kč, ale sedí, výborně vypadá a jestli ji budu tahat ještě třičtvrtě roku, co budu kojit, tak jsou to pro mne dobře vydané peníze.
Dasho, kdybys řekla, odeslala bych Tě na místo, kde černou mají 🙂, ale přes net je nákup pravda snažší 🙂

hotarova
17. bře 2007

Maminky, mam dotaz: v jakem tydnu ma smysl koupit si kojici podprsenku? ted jsem 33. tyden a nevim, kdy tak ty prsa nejvice porostou. Kosicek predpokladam pocitat asi tak o 1 cislo vetsi, co? Dik!

jardine
17. bře 2007

Podprsenku jsem si koupila měsíc před porodem. Ve 2. měsíci mi hrozně narostla prsa, ale pak už se nezvětšovala, takže jsem vybrala podprsenku, která měla trochu vůle na nalití prsou, ale ne nijak dramaticky větši. Vyšlo to akorát. Mám dvě, na střídání. Více už je asi vyhazování peněz.

zevina
19. bře 2007

hotarova, podprsenku si nekupuj dřív jak v 36. týdnu a velikost se určí tak, že se změříš pod prsy a připočteš 12,5cm, pak se změř přes prsa a jestli máš výsledky shodné, potřebuješ košík A, když je o 2,5cm vyšší, košíček B a je-li rozdíl víc jak 5cm, košíček C

carodkaa
19. bře 2007

Ahoj ja nosim uplne normalni s kosticema,jako jsem mela predtim.Akorat v 6.nedeli,co se mi hodne nalevaly prsa jsem mela takovou volnejsi bez kostic. 😉

morusa
19. bře 2007

Holky, nechci vás strašit, ale já i kamarádka jsme si objednali kojící podprsenky z právě www.emanuela.cz a podprsenky vypadaj naprosto jinak než na obrázku, ona jí hned vracela, já si ji teda nechávám ,ale to jen proto ,že má kostice a zatím jsem jinou kojící s kosticema neviděla, ale jak říkám, na fotce vypadala o sto procent lépe. 😒

morusa
19. bře 2007

Hotarova: já měla vždycky béčka, ale sotva jsem otěhotněla ,tak se mi prsa zvětšily, nějakou dobu jsem ještě se starou velikostí vydržela, ale pak už jsem potřebovala novou, tak jsem si koupila céčka, akorát že vyztužený košíček ( něco jako push up), který mi perfektně sedí a kojící mám koupenou též céčka, tu samou velikost ,nejsou ale vyztužené, tudíž je tam pořád nějaké místo.

krista
18. zář 2008

lendych • 1d • 3. září 2008 ve 22:21
Chci se optat jestli jste byli spokojene s nakou kojici podprdou. Ja mam jednu a je hrozna, dela hroznej tvar prsu. pouzivam tedy sportovni, a v nich ale prsa uplacla. nemate tip na nakou peknou kojici? 🙄

johanda • 2d • 3. září 2008 ve 23:12
lendych, já měla kojící podprdu jen v porodnici a pak letěla. Používala jsem běžné podprsenky bez kostic (Triumph, Dim , ne sportovní) a přišly mi pohodlnější a hezčí. Kojící vložku držely dobže a líp seděly

kitty68 • 1d • 3. září 2008 ve 23:16
zadnou

mela js dve a obe delaly tzv jednu kozu, pouzivam normalni s kosticema jinak bych si pripadala jak bez podrprdy

lukin • 1d • 4. září 2008 v 06:55
Nepoužívám žádnou, mám obyčejnou z Tesca za 40 Kč. Je super 🙂

konja • 2d • 4. září 2008 v 07:00
No tak já nosímkojící podprdu jen na doma. Jelikož jsem nahoře dosti "objemná", tak bez normální podprsenky s kosticema nemůžu na veřejnosti udělat ani ránu. Kojící podprsenka mě vůbec nedrží prsa, mám je pomalu až na břiše! No děs.Takže já mám normální podprsenky s kosticema 😉 (Viděla jsem v jednom specializovaném obchůdku s tehu módou, že se dělají i kojící podprdy s kosticema, které sice vypadají jako normální podprsenky,ale ta cena mě srazila do kolen.Stály přes tisíc korun 😲 , což mě připadá teda opravdu dost)

nensy • 2d • 4. září 2008 v 07:10
tak já jsem měla kojící podrdu jenom jednou na sobě a jinak obyčejnou s kosticema 🙂

mysinka • 1d • 4. září 2008 v 07:32
Já jsem ze začátku používala dost, v normální podprdě jsem měla tvrdá a bolavá prsa. Pak se to nějak ustálilo, takže teď Triumph s kosticí i vyztužená 🙂 Ale stejně nejraději naboso (jen doma teda 😅)

radka.m. • 4d • 4. září 2008 v 08:01
ahojda,já si teda myslím,že nemusí být zrovna kojenecká,že může být jakkákoliv,hlavně,aby nebyla moc těsná,protože to může vést ke snížení laktace.hlavně,že pro tebe bude pohodlná,mysinka,ten tvůj výraz naboso mě teda dostal,pěkně jsem se u toho zasmála 😀 😀 😀

kacka.va • 1d • 4. září 2008 v 08:47
mám dvě od Anity s kosticema (s mýma "kozama" bych ani bez kostic mít nemohla) a je to super. Myslím, že holky s většími prsy se bez kojenecké neobejdou.

kijonkova.k • 1d • 4. září 2008 v 08:57
Já jsem spokojená s bavlněnou z Rossmana za 300Kč. 🙂

helenkaa • 1d • 4. září 2008 v 09:10
já jsem měla od Anity, jednu bez kostic na doma a druhou s kosticema. Je fakt, že jsem za obě dala cca 2500,-(ale jelikož mám větší poprsí, obyč.podprsenku jsem si rozhodně nemohla dovolit)- ale byla jsem na 100% spokojená.

kacka.va • 1d • 4. září 2008 v 10:06
no já i běžné podprdy jsem nepořídila levněji než za cca 700 a ty od Anity pak můžu nosit i normálně, protože jsou fakt pěkné.

frog • 1d • 4. září 2008 v 10:18
Když jsem byla těhu a i při kojení jedině Anita.Sice je dražší,ale kvalitní.
kacka.va píšeš s mejma kozama bych bez kostic nemohla,tos neviděla co tahám já.Mám košíčky I 😠

mobina • 1d • 4. září 2008 v 10:42
Nepoužívám. Koupila jsem dvě a měla jsem je na sobě jen při zkoušení. Pohodlnější jsou mi takový ty lambády sportovní. Třeba od Belindy.

kacka.va • 1d • 4. září 2008 v 11:13
frog: já teda teď "jen" G 😀

kitty68 • 1d • 4. září 2008 v 11:39
jo a jak pise mobina ty lambadu mam na noc, jinak ja taham F 😀

frog • 1d • 4. září 2008 v 11:41
tak to je taky pěkná velikost..já už se s tím ale tahat odmítám,záda mě bolí jako čert. 😠

kryserka • 1d • 4. září 2008 v 11:46
já nedám dopustit na Anitu, mám dvě, jedna stála 600, ale super, je z mikrovlákna, super pohodlná, nosila jsem ji už v těhu, košíčky měly růst společně se mnou a taky že jo. Kostice nemá,a le má udělané měkké a přitom pevné švy, které super drží. Ikdyž koukám s vašima košíčkama se se svými Béčky nemůžu srovnávat 😀

helenkaa • 1d • 4. září 2008 v 11:46
já mám F a někdy taky G 😢

kryserka • 1d • 4. září 2008 v 11:53
to si neumím představit, musí to být hrůza ☹

kapulet • 4. září 2008 ve 14:01
taky se přidám, už druhé mimčo nosím jen Anitu, u první jsem měla jakési obyč. bavlněné, ale tvrdli mi v nich prsa. Na anitu nedám dopustit a jak píšou holky, u většího poprsí se bez podprdy neobejdete, já mám taky větší a když nemám podprdu tak je mám někam na pupek 😀 . Jsou sice drahé ale pohodlné

krista • 1d • 4. září 2008 v 15:15
Ahojky,
já jsem si koupila jednu koj. podprdu u vietnamců asi za necelou 100,- - ta byla snad nejlepší, používala jsem jí hodně v porodnici, pak jsem si řekla, že si koupím kvalitnější, tak jsem si koupila v Tescu za 300,- vypala opravdu kvalitně, ale byla strašná! Vůbec mi neseděla, prsa mi ven lezly i když jsem měla vel. košíčků G, tak jsem se na to vyprdla a koupila jsem si klasickou bez výstuže, ale s kosticema a jsem spokojená! 🙂

tynucha • 1d • 4. září 2008 v 16:55
čau holky, já mám 2 Anita podprdy, jednu za 400 a druhou za 700 a ta levnější je snad i lepší, protože není tolik vystužená, tak netlačí tolik na bradavky. Obě bez kostic, já mam velikost "jen" D, tak kostice nepotřebuju a někde jsem četla, že na kojení ani nejsou vhodný, ale už nevím proč 😉

kalo • 1d • 4. září 2008 ve 20:04
Měla kojící podprdu jen v porodnici a pak pár týdnů po porodu na doma a na noc. Na nošení ven jsem si nakoupila obyčejné bavlněné-bez kostic /nebo i s kosticí, ale na noc ne/...aby z toho šlo bez svlíkání vystrčit prso 🙂
...Ty kojící jsou fakt hnusný (asexuální 😀 😀 )

kacka.va • 1d • 4. září 2008 ve 21:07
tynucha: nedoporučuje se to, protože by to mohlo tlačit na mléčné žlázy u podpaží nebo co. 🙂

niki2 • 2d • 5. září 2008 ve 23:45
Tak ja mam od Anity a jsem super spokojena. Dokonce jsem ji po skonceni kojeni prvniho ditete pouzivala dal a ted s druhym opet jako kojici 😉 A vypada stale dobre.
Koupila jsem si i par levnych treba v Intersparu nebo Tescu, ale ty nosim jen vyjimecne, nedrzi tvar a nejsou nic moc prijemne.

romankav • 1d • 7. září 2008 v 17:08
Ahoj holky, já mám kojící podprdu Cariwell a jsem velmi spokojená. Je příjemná na nošení a nevypadá špatně. Tvar prsou není tak pěkný jako u podprdy s kosticema, ale to pohodlí za to stojí 😎

cazadora • 1d • 7. září 2008 ve 20:36
já měla kojící asi 4 žádná extra spokojenost, tvar hroznej(ale o to mi v tu chvíli ani nešlo), ale chtěla jsem jednu lepší koupila jsem jednu s kosticema, a když sem jí vzala jeli jsme do prahy,nějak víc se prsa nalila a v tu ránu podprda neseděla nebylo jak to řešit tlačili mě kostice(sunadt to nešlo jinak měla bych mokrou i zimní bundu a nenapadlo mě co může být za následky jinak bych radši brala mokrou bundu) když sme přijeli dom byla mi pořád zima šla jsem do pelechu a když sem se vzbudila měla jsem 40 teplotu jeli jsme do nemocnice a tam mi řekli že mám náběh na zánět prsu nakonec jsme to rozehnali ledem ale už sem jí víckrát nevzala a jinou s kosticema taky ne. takže bacha

aponchie • 1d • 7. září 2008 ve 21:15
nic moc spokojenost mela sem obycejnou bez vystuze a vytahla prso a bylo to a kojici uz bych nekoupila nez to odmontujes tak mas prso i zpatky 😀

ivusakos • 1d • 7. září 2008 ve 22:35
Mám jich nekolik stejných v různých barvách od Cariwell. Jsou bezešvé, drží prsa, prostě super a nosím je 24/7.

samicka • 27tt • 7. září 2008 ve 22:42
já se chystám pořídit si kojo podprdu z LINDEXu (Brno-Olympia), viděla jsem tam ve velkých košíčkách (teď v těhu už mám aspoň E-F) a vypadala velmí hezky a jednolitě, žádné švy...půjdu do ní asi co nejdřív, dokud je tam mají 😉

jitulka1985 • 1d • 9. září 2008 ve 12:22
Ahoj, já kojící podprdu používám, mám 2 značky Anita, mají rozepínací ramínka a asi bych se bez ní neobešla.Je to hrozně praktická věc, když kojíš a skvěle tam drží i ty vložky.

martinka79 • 2d • 9. září 2008 ve 13:15
Já používala kojící podprsenku asi 3měs. apotom jsme začala užívat do společnosti i normální. kojilo se mi dobře. Značka sportovní Molvy bezešvá. moc pohodlná. 😉

berynka • 1d • 9. září 2008 ve 13:20
Já měla podprsenku zn. Timo a dobrý, byla bavlněná, vůbec neškrtila, dala se v pohodě rozepnout a zapnout jednou rukou. Nosila jsem jí hlavně ze začátku, když jsem si tam dávala vložky. Pak už jsem to střídala s podprsenkou normální.

lenkaha • 1d • 10. září 2008 v 11:17
Ahoj. já mám 4 kojící podprdy zn. Anita. 2 superpohodlné na spaní a 2 trošku zpevňující na den. Maximální spokojenost!

georgine • 2d • 10. září 2008 v 11:20
ahojky, jednoznačně ANITA

barusha
18. zář 2008

Ahojky,tak já jsem sehnala v Litexu,jmenuje se Naturana,je bavlněná a je super.Zatím mám 2,ale nejspíš ještě jednu budu potřebovat.

strasska
18. zář 2008

Ahojky, tak ja mam Cariwell, je sice drahsia (asi 800Sk), ale velmi dobra. A potom mam obycajnu bavlnenu, ale ide ma z nej slak trafit, lebo ma sev rovno cez prsnik, takze velmi drazdi bradavku. Preto si zhanam este nejaku bavlnenu, lacnu, na doma.

radka.k
18. zář 2008

Já měla dvě a stačily. Jednu přemáchneš a druhou nosíš. Taky doporučuju zn.ANITA, není to sice nic levhého (kolem tisícovky), ale obě mi vydržely celý rok kojení. Nechápu holky, který nosí normální podprsenku, u té kojící uděláš cvak a kojíš. Nemusíš složitě vyndávat celé prso z podprdy.

anke
18. zář 2008

Ahoj, ja nosim normalni sportovni bezesvou podprsenku. Ani ty polstarky uz nemusim, to jen ze zacatku, kdy mliko strikalo proudem. Ale ted radsi risknu, ze protecu, protoze ty vycpavky nesnasim.
Ale ja mam maly prsa, takze je to ok. Vetsi asi potrebujou vetsi podporu. To jsem moc neporadila ze?
🙂 😅

zelva
18. zář 2008

Ahojky,
tak já si pořídila 2 podprdy od Canpol Babies a jsem úplně spokojená. Jsou příjemné, bavlněné a stojí do 300 Kč.

krista
19. zář 2008

karotky • 1d • 22. březen 2007 ve 14:35
Ahojky děvčata!
Byla jsem se dneska podívat po podprsenkách.Pár jsem si jich vyzkoušela.Jedna se mi obzvlášť líbila(byla sexy),ale cena byla trochu nad moje možnosti-1600kč.Tak jsem se nakonec spokojila s bavlněnou za 660kč.
Kolikpak jste Vy daly za pořízení podprsenek?

bertica.h • 1d, snž • 22. březen 2007 ve 14:37
myslím že 400-450kč,anita.Jednoduchá,bez kostíc,bavlnená.Nosím ju aj teraz,mala som asi 4,rožne veĺkosti,pretože som ju nosila aj v tehotenstve.určite si ich ešte kúpim.

bazalka • 1d • 22. březen 2007 ve 14:44
Mne prisla podrprsenka prave dnes ... je mi zatim trochu vetsi, ale myslim, ze do ni rychle dorostu 🙂. Je moc pohodlna, od fy Clematis ... je z vlakna Tactel, antibakterialni ... jen skoda, ze ji maji jen bilou, hned bych si stejnou objednala jeste cernou. Jo a byla za supeeeer cenu 😉.

arietiska • 1d • 22. březen 2007 v 16:43
bazalka a kdepak sis ji objednala???

lennis • 1d • 22. březen 2007 v 18:17
holky mrkněte na www.emanuela.cz, mám Naturana, bílá, jen je potřeba objednat větší. Normálně mám B, objednala jsem si D a je to tak akorát, i když už je mám dost dlouho stejný. Chce to přeměřit a porovnat s velikostma, ale je pěkná bavlněná a docela dobrý tvar🙂sice žádná sexy frajeřina, ale účel splní

zdenicka • 1d • 22. březen 2007 v 19:42
me mamka koupila tehu podrprsenku,pry se tak o cislo jeste zvetsi,ted mi je taky jeste trochu vetsi a stala 650kc.Jinak pres 1000kc,bych rozhodne nedala.

gedren • 1d, 21tt • 22. březen 2007 ve 20:50
Ahoj,

ja nakonec nepotrebovala zadnou 🙂 Prsa se mi zvetsila z 0 na 0.5 a mliko neukapava, takze pohoda a svoboda jako driv.

Chtela bych varovat pred www.primaobchod.com Maji tam krasne podprsenky, objednala jsem si dve, kdyz jsem jeste nevedela, ze je nebudu potrebovat ;), zaplatila predem, ale oni nebyli schopni mi je poslat pres dva mesice (slibovali dodaci lhutu 4 tydny). Nicmene po zruseni objednavky vratili penize, tak aspon ze tak 🙂

karotky • 1d • 23. březen 2007 v 07:48
Přes net raději nic neobjednávám-je lepší si to hned vyzkoušet a odnést domů. 😉
Asi zůstanu při jedné podprsence.Pochybuji,že se natolik rozkojím,aby mi to teklo všude. 😀 Spíš naopak. 😒

magda27 • 1d • 23. březen 2007 ve 13:18
Já si koupila jednu pěknou kojo-podprdu od Anity za 730Kč a tři takové ty lambády asi po 190Kč. Tak to budu nějak střídat.

Moje sestra i švagrová radily mít pro období kojení určitě 3 kojící podprdy (nebo prostě 3 fungující podprdy).

jovi
3. lis 2009

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenost z touto kojící podprsenkou od Anity http://www.mikulisek.cz/detail.php?zbozi=1403839 chtěla bych vedět, jestli velikost i košíčky odpovídají a jestli je dobrá i na větší prsa. U nás v obchodech jsou jen takové ty obyčejné bavněné a ty vůbec "nepodrží" a tahle vypadá docela pevně 🙂

rimmel
3. lis 2009

ja mam tri ale stacili by dve.

editah222
3. lis 2009

Jovi - s tou podprdou mám jen dobré zkušenosti. Vlastně s čímkoliv od Anity jsem spokojená. Taky mám větší prsa (košiček D nebo E) a tahle značka je pohodlná a prsa drží tvar.

kacka.va
3. lis 2009

jovi: jestli odpovídají čemu? 🙂 někomu určitě sednou a jiné mamině nemusí, každá máme jinak tvarovaná prsa, takže i kdyby dvě z nás měli stejnou velikost podprsenky, tak neznamená, že bude tahle podprda sedět oběma 😉.

jovi
3. lis 2009

holky, díky za odpovědi
kacka.va: tím, jestli velikostě odpovídají jsem třeba myslela to, že sposusta holek si třeba od Naturamy objednalo kojo podpsenku přes net a pak psaly, že košíčky jsou o jedno až dvě čísla menší, než je uvedeno 🙂 Já vím, že nejlepší je to vyzkoušet přímo, ale tady je to s podprdama fakt bída.. ještě tak na ty "méně" obdařené by se něco našlo, ale na nás těžko ☹

kacka.va
3. lis 2009

no já si od určité doby musím podprdu vyzkoušet, protože i šev blbým směrem ovlivní, jestli mi sedne nebo ne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru