Krásné těhotenské oblečení v Praze. Kde ho seženu?

terinka123
16. lis 2011

Ahoj všem, jsem v 15 týdnu, nyní nedopnu ani jedny kalhoty takže mám rozeplý knoflík a maskuju páskem. Včera jsem byla na radu kamarádek v oddělení těhotenské mody CaA a HM, ale to co nabízejí je příšerné, asexuální. Chci být sexy a chic i v tomto období takže se vás ptám na nějaký kamenný obchod v centru Prahy, kde nabízí krásné oblečení pro nastávající maminky. Na e-shopech nenakupuju, raději bych oblečení nejprve vyzkoušela. Díky za tipy!🙂

zvalentova
16. lis 2011

ahoj, řešila jsem to samé. Od 9tt jsem nemohla nosit normální věci. Nakonec jsem jako jedinou "nositelnou" věc, koupila úzké džíny z HM v Myslbeku. CA bylo příšerné, prostě výběhovka Evropy.Se svým dosavadním oblečením jsem se musela rozloučit. Ostatní oblečení řeším o číslo většími pletenými svetry nebo delším tričkem. Jen nevím na jak dlouho mi to vydrží 😀

zvirka
16. lis 2011

Já tedy řešila hořejšek taky delšími tričky a svetry apod. a kalhoty mi buď ušila tchýně (je švadlena), nebo mi přešila rifle. Prostě ustřihla vrch a našila pružnou látku - podobnou jako je prodlužovací pás, chodilo se v tom perfektně. Přímo "těhu" věci jsem nekupovala nic, spíš prostě něco volnějšího, co nosím i teď.

arianka
16. lis 2011

Řešila jsem totéž 🙂 Těhotenská móda v ČR je velmi asexuální a odpudivá až hrůza, bohužel. Pozitivní radu nemám, nakoupila jsem si základ v zahraničí, protože jsem tady nesehnala nic, co by mne oslovilo. Ale přesto jsem nakonec koupila v C&A džíny, a to hlavně ke konci, kdy mi šlo opravdu jen a jen o pohodlí (ale je fakt, že jsem prošla asi 3 různé C&A, než jsem narazila na něco pozitivního) a v H&M myslím košili a jedny sportovní kalhoty "kapsáče". Takže ode mne rada jedině asi ta, že pokud chceš hezké věci, tak Nextdirect .com, já u nás opravdu žádný shop ani eshop nenašla.

rozarka65
16. lis 2011

Z těhu oblečení jsem měla jen kalhoty bokové na gumu (vadily mi kalhoty přes břicho) a vršek šaty nebo tuniky, když jsem měla "kratší" triko,tak pod to delší tílko...

evaviki
16. lis 2011

E-shop tecka mamashop.cz maju aj kamennu prodejnu na Prahe 6
inak taka otazka tu uz je, nabuduce treba lepsie hladat .-D https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kde-se-d...

tina74
16. lis 2011

Já už se do normálního oblečení nevejdu od 8. týdne. V H&M jsem si nebyla schopná koupit vůbec nic, bohužel ani džíny. Nabídka mi tam připadala naprosto katastrofální. V minulosti, když jsem ještě těhotná nebyla, jsem tam kupodivu viděla docela pěkné věci...
V C&A se mi před dvěma měsíci naopak podařilo koupit černé kalhoty do práce, halenku a šaty. Později ještě manšestráky. Momentálně je tam ale nabídka šílená, mám pocit, že zboží vůbec nedoplňují.
V normálních svetrech si připadám hrozně objemně, potřebovala bych něco, co postavu vyrýsuje. Zatím pořád hledám.
V létě je to asi o dost jednodušší...

kacasim
16. lis 2011

Terinko, koukala jste na obchůdek Vseprotehotne.cz? Mají tam docela velký vývěr všeho, od riflí, přes prádlo atd. Docela se mi osvědčily takové ty, jak nemají klasické těhotenské bříško, ale po bocích 2 gumové vsadky, vypadalo to efektně a bylo to nadmíru pohodlné. Navíc je teď na ně sleva v listopadové Mamince, 10 %. Můžete mrknout 😉 Já tedy osobně měla laclové rifle z HM a byla jsem spokojená, krásně držely bříško v posledních měsících...

ajerdna_sk
17. lis 2011

Na teh. rifle by som doporucila Zara (ja som si kupila Na prikopech), alebo H&M - kupila som si klasicke slim rifle, okrem bavlneneho pasu cez brucho sa nicim nelisia od bezne konfekcie. Inak super vec su leginy a pletene saty - tie sa teraz daju najst v prakticky kazdom obchode a zatial sa pohodlne vojdem s bruchom do svojej normal velkosti S (natiahnu sa). Par veci do prace mam z Happymum.cz/ a mozem jedine doporucit.

petruskaz
17. lis 2011

moc těhotenských věcí jsem nekupovala... jsem hodně šatová a sukňová, kalhoty skoro nenosím a tak spousta věcí z mého šatníku se dala využít i pozdě v těhu... nakupovala jsem občas pouze v e-shopech, a to spíš pro radost - ve výše zmíněném Happymum mají opravdu nádherné a šmrncovní věci, které se dají využít i po porodu.... a i bez zkoušení mi vše padlo...

ronyx
17. lis 2011

Ahojky,tak já teda jediné z těhotenské módy co mám jsou rifle. Jsou naprosto stejné jako normální, bokové jak po bocích mají takové všité pružné nádstavce,aby se roztahovaly rovnou s mým bříškem. Trika,svetry atd nosím od začátku normální.Na to nepotřebuješ těhotenskou módu,stačí si tričko koupit o číslo,či dvě větší než je tvá běžná velikost,nejlépe z nějakého pružného materiálu a je to. Já jsem už v 9. měsíci a zvládla jsem to v pohodě.Jediné v čem mi nastal problém je teď zimní bunda,jelikož přez bříško potřebuju doooost místa a bundy které to umožňují jsou zase obrovské přez prsa,ruky a tak vůbec. 😉

vernero
17. lis 2011

Také jsem už velmi brzy potřebovala těhu oblečení, ne že bych své kalhoty nedopnula, ale prostě mě to všechno mačkalo, je fakt, že tady v ČR jsem koupila jen džíny, a to v CA (nutno podotknout, že jsem potřebovala během těhu 2 velikosti 😀 ), zbytek jsem koupila v zahraničí, měla jsem například úžasnou sukni z Mothercare, tyhle obchody jsou i u nás, tak se zkus mrknout tam.

anetka1701
17. lis 2011

Měla jsem neuvěřitelný štěstí a v CAčku jsem koupila dvoje kalhoty podle svého vkusu. Jinak jsem to řešila sukněma s gumou v pase a šatama :o) Hořejšek jsem neřešila nikdy, břicho bylo malé a krásně jsem přes něj přetáhla svoje normální oblečení - jenom jsem teda musela po těhotenství koupit nový trička, protože ty starý byli pěkně vytahaný :oD Což bylo ale plus :oD :oD Jinak jsem si všimla, že v Babiez maj nějaký těhotenský oblečení, ale blíž jsem to moc nezkoumala...

luciebx
17. lis 2011

ano muzu rict ze nakupy tehu obleceni v cr jsou silene.. za prve ty ceny des bes a vyber jeste horsi..
ono vetsinou vse sedi z eshopu nevim proc mas k tomu takovy odpor i jsou lepsi ceny a vse se da v pripade vratit... nebo zkus kupovat tu na bazarku.. vsak hodne maminek ti premeri a na to ze to mas na sobe par mesicu tak pouzite byt muze..

ivarei
17. lis 2011

Já kupovala těhotenské v Lindexu, Mothercare, Nextu a zbytek (hlavně trika, šaty) přes web z Anglie - Motherhood, Red Herring, George.

marecek4
17. lis 2011

tak jsem si mylsela,že po těch pár letech se věci změní k lepšímu-zbytečné naděje,naštěstí teda při posledním prckovi jsem se někdy do šestého měsíce dostala do normálních kalhot jen s povoleným knoflíkem a pak jsem si koupila elastické kalhoty tříčtvrťáky v Quelle-potřebovala jsem opravdu maximální pohodlí a pružnost,protože jsem byla pořád v práci,a vrch jsem řešila košilí,kdy jsem ji měla buď jako košili a posléze jako bundičku-to po ránu na cestě do práce,a pod ni delší triko-a na tu hvilku jsem odmítla běhat po obchodech a hledat,navíc když do každého to mám kolem 60km,ale teď jsem byla překvapená že v KIK mají těhu oblečení-ale jelikož je to u nás už neaktuální tak jsem nezkoumala jaké

hlasil
15. pro 2011

Řešila jsem totéž před rokem a děs a bída. Volnočasové věci v CA nebo HM ujdou (z HM jsem měla jedny fakt super kalhoty s rolovacími nohavicemi, takže z nich byly i perfektní 3/4, ty jsem užila hodně). Elegantnější věci jsem koupila buď v prodejně Mammina (patří jim ten eshop Vseprotehotne, co už se tu objevil, v té prodejně mají leccos skladem) nebo Tveret, ti mají prodejnu u Karláku. Ten web momentálně nejede, tak nevím, zda stále fungují. Z mé zkušenosti je výběr omezený všude, max. tak černé kalhoty, bílé halenky a sem tam něco jiného 😖

ladie
15. pro 2011

Kopila jsem si jen těhotenské rifle, látkové slušné kalhoty a sukni - tuším CA nebo HM.
Jinak jsem nosila normální tílka, trička (dneska se dělají i dlouhé, což je super), legíny, elastické sukně, šaty. Nic těhotenského.

Přijde mi, že u nás těhotenské=asexuální, pytloidní, jak na důchodkyně, v šedivých nebo černých barvách a za dvojnásobnou cenu, než normální oblečení 😠 😠

lienka4343
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hehena
16. pro 2011

tak mě rozhodně zaujala značka Happymum - opravdu krásný kousky, ale netuším, jak jsou na tom s prodejnou.... další Mamaja - ale nemají tam eshop a moc jsem je na netu nenašla... něco málo i Bonprix v sekci pro těhotné, včetně vkusných plavek! chystám se na tohle oblečení s druhošem, protože v prvním těhotenství jsem chodila jak hastroš a fakt lituju. já jsem navíc z těch, tkerý to oblečení využijou dlouho po porodu, břicho se mi trošku zatáhlo až víc jak po roce a ani teď to není vůbec žádná sláva a to jsem přibrala "jen" 13 kilo a teď jsem v podstatě téměř na svý váze, přesto to břicho je hrůza a děs, jako kdybych nabrala nejmíň 30 kilo :(

a jinak souhlasím, v českých obchodech opravdu děs! kolikrát jsem bloumala nešťastně, že si chci něco koupit a buď to bylo strašný, a když už něco tak stejně nic moc a ještě nehorázně předražený....

mamcaklara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejda
27. čer 2013

Našla jsem krásné těhotenské oblečení, tedy hlavně šaty, na Victoriagrace.cz. Jsou z neuvěřitelně krásného a příjemného materiálu (viskóza a elastan) a dají se nosit i po porodu :D Takže i v těhotenství můžu být sexy, chodit do společnosti a užívat si komplimentů od okolí!!! 🙂

kristinkaaaa
16. srp 2013

Souhlasím, dnes mi od victoriagrace přišly šaty adele blue a jsou krasny skvěle sedí a určitě je využiju i bez bříška!! A to taky nerada nakupuju přes internet, ale zkusila jsem to, jsou hodně pružné, takže se skvěle přizpůsobí! 🙂

kukuluna1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaludinka11
28. říj 2013

Ahoj, já jsem si objednala již několik triček zde: Svatebnitricka.cz mají skeci těhotenská třička a jsou úžasné 🙂 mohu vřele doporučit. Textil je kvalitní a po vyprání je stále bez známky opotřebení 😉 Kolikrát nevím jaký potisk si vybrat 😵 Krásný den a mějte se báječně 🙂

monivo
28. říj 2013

Zrovna minulý týden jsem koukala, že těhotenskou modu začali mít v Esprit nebo sOliver (teď si nejsem jistá, tyhle dva obchody se mi pletou). Nebylo toho tam sice moc, ale třeba by i tam mohlo být něco "chic".

mamaja_latkove_pleny
31. říj 2013

Existují i speciální pásy s knoflíky a háčky, díky kterým můžete nosit svoje kalhoty a sukně i v těhotenství. Nemusíte jen nakupovat nové oblečení 😉

adellaa
11. lis 2013

Dobrý den všem,
podívejte se na naše webové stránky, jsme nově na trhu a snažíme se vytvořit pro těhotné kolekci, která je nositelná i po porodu, máme příjemné materialy ( hedvábí s lycrou, úplet atd.) Našim cílem je , aby byla žena i v těhotenství krásná, samy jsme si prošly tímto obdobím a lacle a vytahané tričko už nechceme 🙂 .www.chercher.cz těšíme se na Vás!!!

partyzanka91
15. srp 2014

Zkus Straussmayerovo náměstí tam je přímo kamenný obchůdek z těhu módou, ale vím to jen od vidění. Já v těhu oblečení příliš neřešila, břicho mi rostlo pomalu a bylo vidět až ve 3tím trimu, vystačila jsem s jedněma volnějšíma kalhotama co jsem vždycky na rychlovku přepírala a když jsem měla břicho největší tak už bylo teplo a já nosila šaty

nikolinanikola
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezkalukas
4. srp 2015

Ahojky ,já koupila vše co jsem potřebovala v obchodě ve Vodičkovi ulici Maternity wear,příjemná prodavačka,kvalitní výrobky mohu jen doporučit,mají obchodů více

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru