Legíny Lelosi v těhotenství. Máte zkušenost?

maminaodrachel
14. bře 2022

Čaute, mate někdo zkušenost s leginy od značky lelosi a nošení je v těhotenství? Aby drželi nesjizdeli po brisku a byli příjemný? Dekuji za odpovědi

lnovic
14. bře 2022

@maminaodrachel já jo. A za mě byly super. Příjemný materiál a nesjizdeli, drželi, ale zároveň se nezarezavali. Za mě super volba

limali
14. bře 2022

@maminaodrachel nedávno som si objednávala, sú veľmi pohodlné. Viac mi vyhovuje nosiť ich pod bruchom. Objednávala som o číslo väčšie, než nosím bežne a sú akurát 😊

gruyerre
14. bře 2022

@maminaodrachel ano, za mě jediné použitelné legíny. Nosila jsem svoji velikost.

ena_
14. bře 2022

@maminaodrachel koupila jsem troje asi před rokem a byla velmi nadšená.. potom ještě po porodu jedny, ale kvalita pod úroveň, rychle se zežmolkovatěly a vybledly.. asi záleží kus od kusu ( poslední zmíněné typ Barcelona)

petep
14. bře 2022

@maminaodrachel
Ano, za mě jediný kousek v šatníku, přes ně pak sukně. Na pupíku drží dobře, až jsem překvapená ( a to jsem týden po termínu).

lnovic
14. bře 2022

@maminaodrachel jo a ještě je dobrý, že se nevytahaji a můžu je používat i po porodu. 😀

pettrus1210
14. bře 2022

@maminaodrachel jsem ve 20. tydnu, nosím je stále, ale už se mi hrnou dolů a jsou na břiše nepohodlné, jestli by to vyřešila větší velikost? Raději si koupím tehotenske, kdysi jsem byla spokojená z H&M, tak snad je pořád delaji

maminaodrachel
autor
14. bře 2022

@pettrus1210 též jsme ve 20tt 😅 ja chodím ještě cvičit i teď takze by pro mě bylo pohodnejsi koupit leginy co využiji teď a i potom na sport. 🙂

petulkadodo
14. bře 2022

@maminaodrachel Měla jsem dvoje a byly skvělé. Moc příjemný materiál, nesjížděly, hezky seděly, ale nevydrží. Po pár měsících se prodřely na stehnech.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru