Mám v létě nosit jen dvoudílné plavky nebo i s tílkem?

mami29
25. kvě 2011

Holky nemam a nechci si kupovat specialni tehu plavky ale nevim jak pres leto. Mazat silnym faktorem a nosit dvoudilne nebo pres plavky tilko?

ffiinnkkaa
25. kvě 2011

Já měla prostě jen plavky v celku. Do těch mých dvoudílných bych se už stejně nevlezla 🙂

sisip
25. kvě 2011

Ahoj Já chodíla normálně s holým pupkem ve dvoudílných plavkách 🙂 A mazala se silným faktorem ale i tak se mi bříško trochu smahlo, tak pak jsem už chodila v lehkém tílku.

crca
25. kvě 2011

Doporučuje se nenechávat bříško holé na přímém sluníčku ,je dobré přikrýt třeba látkovou plenou,pokud se chceš opalovat a nebo triko,ale je to každopádně na každém jak se rozmyslí 😉 ale není to moc vhodné,UV paprsky prosakují až k mimču 😒 To je ale jako s bio potravinamy-za nás to taky nebylo a žijeme 😀

romcovaklarka
25. kvě 2011

Já nosím pořád tričko nebo tílko, aspoň něco lehoučkého. Do vody ne, ale jak vylezu, zase bříško oblíknu 🙂

kammka
25. kvě 2011

já jsem si na těch pár týdnů léta koupila u vietkongu větší jednodílné plavky...a bylo to vyřešené za 100Kč... 😀 blbé je, že mi zůstaly 😒 se prostě do těch před těhu nevejdu, no...

myska
25. kvě 2011

Já jsem u obou těhotenství nosila dvoudílný plavky a holej pupek 😎

rezicka
25. kvě 2011

Holky a koupaly jste se normálně v bazéně? Neškodí to mimču ta chlorovaná voda?

aemmi
25. kvě 2011

@rezicka já myslím, že neškodí, vždyt se tam pořádá těhotenský plavání a různý aktivity pro těhotný 🙂 a k mimču se ta voda nedostane...já jestli mám ohledně vody z nečeho strach, tak z kvasinkový infekce 😒

niki2
25. kvě 2011

Ja mela tankini, uzila jsem je i pozdeji, bez briska 😉 Ale nevidim duvod, proc by clovek nemohl mit dvoudilne plavky...

rezicka
25. kvě 2011

@aemmi No spíš jsem to myslela tak,že můžu dostat něco já.Mám nízko položenou placentu,tak i proto mám obavy. Ale doma v bazénu by to mohlo být bezpečnější ne?Ikdyž ten je taky plný chemie... 😒

aemmi
25. kvě 2011

@rezicka Já bych se nebála, ono se tam nic nedostane...ale jestli máš strach, tak se pro sichr zeptej doktora, za to nic nedáš. Jo, domácí bazén na tom nebude líp, co se chemie týče 😒

kamcatkakoc
25. kvě 2011

Holky můžu se k vám přidat? Já mám taky dvoudílné plavky, ještě od loňska 🙂, byla jsem snad pět minut na sluníčku a už jsem musela jít do stínu. Nějak mi to nedělalo dobře. Před těhotenstvím jsem se strašně ráda slunila, vydržela jsem tam i několik hodin. Takže nemusím mít obavy,že bych miminko moc vystavovala sluníčku 😀

kalo
25. kvě 2011

@rezicka Já chodila v prvním těhu pravidelně plavat normálně do veřejného bazénu (měla jsem ale ten těhotenský, plavací tampon). DR.mi řekl, že můžu. Nyní jsem v 2.těhotenství ale mnohem opatrnější, do bazénu bych nevlezla 🙂 Natož pak do rybníka...Jedině do moře! 🙂

kalo
25. kvě 2011

Ještě se chci zeptat, jak to máte s opalováním, že se zde řeší plavky....Schováváte se, nebo mažete???....Já se hystericky mažu 50 faktorem a mám hrůzu s pigmentových skvrn v obličeji. Když jsem byla těhotná poprvé, tak mi to nikdo neřekl, že těhotenské hormony tohle nevratné zbarvení způsobí a vyvalovala jsem se na sluníčku na zahradě 😒 Výsledek byl, že mi zůstal nad rtem hnědý pruh (který vypadá jak knír) a na licních kostech fleky-jak Ferda mravenec 😠 Teď se statečně před sluncem schovávám, takže zatím nevylezly..... 😠 😠 😠

sussanah
25. kvě 2011

Ja planuju na dovcu (jedeme za 3 tydny) normos dvoudilne plavky a satek na plaz. Stejne budu prevazne ve stinu, mame jeste 20m kluka, takze ten by se taky nemel na slunku vylozene valet. KAzdopadne budu i mazat, mazu daylongem, stejne jako maleho, je to hypoalergeni. Jakoze urco pupek na slunku na chvilku taky prohreju, ale tak nejak primerene. Neopekala bych se nekolik hodin a abych zas chodila jen pod velkou plachtou, to taky ne. Proste tak nejak primerene 🙂
@rezicka Doma v bazenu bych se nebala. Vsak urco pravidelne cistite a jen tak nekoho si tam nepustis 😉 Me dr minule tehu doporucovala po koupani vzdycky sundat mokre plavky, at se nezanese nejaka infekce a vecer si udela vyplach rosalginu

rezicka
26. kvě 2011

@aemmi
@kalo
@sussanah Tak holky díky za názory,asi se první zeptám doktora a aspoň jednou za den do bazénu vlezu mají být horka,tak bych to asi nevydržela a na sluníčku teď stejně dlouho nevydržím,i když ho miluju,letos budu prostě bílá 🙂.

simonceli
26. kvě 2011

Ahoj, já se mazala silnějším krémem a těhu plavky sjem si taky nekupovala, dávala jsem si přes bříško buď ručník, nebo nisila tílko i do vody, abych měla pupíček schovaný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru