O kolik čísel větší jste kupovaly těhotenské oblečení?

jituscinkova
31. bře 2013

Holky, chtěla jsem se zeptat, o kolik čísel větší jste si kupovaly těhotenské oblečení než normálně? A podprsenky? Děkuji 🙂

lv
31. bře 2013

z vel.38 jsem šla na 42 /pyžamo i 44/. Podprsenky stany 🙂 ze 3 na 5...co z toho je teď si dovedeš představit.. 🙄

andelka
31. bře 2013

kupovala jsem stejnou velikost oblečení jakou jsem nosila normálně. Podprsenku o číslo větší, košíčky.

dezyre
31. bře 2013

já jsem šla z velikosti 36 38 na 42 - 44 (v prvním těhotenství nabráno 30 kg, v druhém zatím 23 kg) a podprsenka z A na C-D (v obou těhu)

kajalka
31. bře 2013

Stejnou velikost. Trička nosím pořád stejný, jsou dost pružný. Jen zimní kabát už mám celkem na fest, tak čekám na teplo, abych už mohla chodit rozeplá.

dana3262
31. bře 2013

@jituscinkova při prvnim (+15kg) jsem zůstala na 36 a při druhém (-1kg) z 36 na 34. Při prvním podprsenku o cislo větší a při druhém jsem žádnou nenosila nebo jen takovou hadrovou.

aktaka
31. bře 2013

Oblečení stejná 38, jen jedny kalhoty 40, ale rozměrově stejné jak 38. Podprsenka o číslo větší. Přibrala jsem 20kg

ange_de_la_morte
31. bře 2013

těhotneské jsem si kupowala wíceméně we swé welikosti - nosila sem 34/36 kalhoty a sukně a 36/38 trička, těhotenské kalhoty jsem měla wšechny 36 a trička tak různě ale wolné takže číslo až tak nehrálo roli. Podprsenku jsem před těhu měla D , teď mám při kojení E, jednu nosím i D ale je mi těsnější. Akorát teď 2 měsíce po porodu neobleču žádné ze swých předchozích kalhot ani triček tak nosím wíceméně to co w těhu, myslela sem že se rychle srowná ale asi ne , takže mi nejspíš nezbyde než koupit nowý šatník ( omlouwám se za ,w, nefunguje mi jednoduhé)

veruska007
1. dub 2013

Ahoj, já v těhu kupuju oblečení o 1 - 2 velikosti menší, v těhu moc nepřibírám a přijde mi, že ty těhotenské velikosti jsou v HM a CA, odkud mám troje kalhoty a sukni, dost nadhodnocené. Trika mám stejná, max. o číslo větší ke konci těhu - nebo prostě normální, některá se vytahala, jiná vůbec. Podprsenky - v prvním těhotenství se mi velikost prsou i hrudníku většovala dost, cca ze 75 - 80 D na 85 E-F, v dalším už vůbec nebo tak málo, že to ani nebylo o celou velikost.

gwennie
1. dub 2013

Ahoj, já těhotenské oblečení rovnou zavrhla. Normálně nosím 34, a když jsem ji teď, v 7.měsíci, chtěla koupit těhotenskou, vlálo mi to do všech stran, jak rifle (slimky), tak halenky...
Takže jsem to vyřešila tak, že jsem koupila normální netěhotenské oblečení o číslo větší, než nosívám běžně, tedy 36... a i po porodu to víc vynosíš, než těhotenské rifle s mega pásem nad pupek

sedivka
1. dub 2013

Ja meka vetsinu normalniho netehotenskeho, akorat volnejsi a delsi svetry a kosile. Tehotenske jsem mela jen kalhoty kvuli pasu 🙂 tehotenske jsem mela stejne jako normalni v 38tce. Po porodu jsem se dostala na 36tku 🙂))

jituscinkova
autor
1. dub 2013

holky, moc díky 🙂

nunacek
2. dub 2013

@jituscinkova Těhotenské oblečení jsem nekupovala žádné, kromě těhotenských kalhot, ostatní jsem nosila pořád netěhotenské. Netěhotenské oblečení mívám většinou 40/L a těhu kalhoty jsem měla 38 a 40. Podprsenku jsem měla obvod pořád stejný, jen před těhu košíček B a před porodem košíček C.

mysicka_lb
11. pro 2013

Ahojky, těhotenské kalhoty jsem si kupovala o číslo menší, než byla má normální netěhotenská velikost. Vyrostlo mi jen břicho, ale celkově jsem nepřibrala, takže to šlo všechno ze zadku a nohou a mé původní kalhoty na mně visely. Podprsenku jsem si kupovala netěhotenskou o dvě velikosti větší než před těhu (měla jsem 75 B a kupovala jsem si 75 D). Jinak všechno oblečení zatím nosím své původní.

olusenka
11. pro 2013

oblečení stejné, pokud bylo těhotenské. Většinou píšou, že se má brát stejná velikost, že už je upravená, že se s tím počítá. Nebo jsem kupovala i volná trika, tuniky netěhotenské, a tam jsem brala většinou o číslo větší, ale ono to leckdy neodpovídá, každý výrobce to má jiné. Podprsenku jsem nosila před otěhot. 75D nebo 70E, kojící jsem kupovala u prvního těhotenství v 7.měsíci a to 75G, o tři čísla větší jsem potřebovala. Lepší by byla s obvodem 70, tedy 70H, ale tu jaksi neměli. 😉 Ovšem už 3měsíce po porodu při plném kojení už prsa trošku splaskly, takže už by stačila zas menší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru