Oblečení pro těhotné - kde nakupujete?

macekzmalacek
7. črc 2017

kde nakupujete oblečení pro těhotné?
navštívila jsem jen HM, ale nic.. skoro všechno mají ve velikosti M a větší.. to si jako myslí, že všechny těhule jsou jako velryby? a hlavně mě zaráží ty ceny.. za to, že je na kraťasech guma, zaplatit dvojnásobek jako za klasické kraťase? a hlavně nevím, jak dlouho mi to bude přes stehna např.. takže máte nějaký ověřený sekáč v Praze?
přes net jsem nikdy oblečení nenakupovala ani se mi moc nechce.. ačkoliv se změřím.. většinou mi to pak stejně nesedne..
děkuju

olga_
7. črc 2017

Já jsem kupovala trička a sukně od české firmy Jožánek. Sama oblečení přes net taky nekupuju, ale v těhotenství se mi zase nechtělo objíždět. U těch jejich triček je super, že se dají nosit i později normálně (výborný střih i látka). Pečlivě jsem se přeměřila a byla jsem spokojená. Totéž sukně. A ceny více než příjemné...

martyina
7. črc 2017

Já i když přibrala přes ccs 20 kg nosila do 28tt své věci jinak v Lidlu super trika a gatě.

macekzmalacek
autor
7. črc 2017

@martyina : no já nosila doposud své oblečení, ale trika se mi "zkrátila", leze mi z nich pupek..;) a kalhoty dopnu taktak a necítím se v tom.. tak potřebuju aspoň nějaké jedny kalhoty.. trika delšího střihu koupím kdekoliv.. šaty taky.. a kraťase jsem nakonec koupila o číslo větší a s nízkým pasem, takže v pohodě pod pupkem.. ale když se ochladí, tak nějaké dlouhé kalhoty a v klasických riflích se nějak přestávám cítit..

lavender21
7. črc 2017

Ja som niečo nakúpila v bonprixe, hlavne bundu som odtiaľ mala, nejaké tričká... V Lidli mali akciu tam som tiež pokúpila super tričká a tento týždeň som videla v Kauflande v letáku za veľmi dobré ceny tehotenské oblečenie, neviem aká kvalita, ja už nepotrebujem ďalšie tak som nebola pozrieť, ale asi by sa oplatilo 😉

danfal
7. črc 2017

Ted jsem vkdela pekne veci v Tchibu.

kexina
8. črc 2017

Já měla pár věcí z Tchibo (hlavně leginy a punčocháče.. Prostě "podvlíkačky") a pak jsem si koupila
"netěhotenské" úpletové šaty, ty se přizpůsobí a nestojí majlant.

tomikjoejoe
8. črc 2017

@macekzmalacek HM eshop, Lidl, tady na bazárku (HM sedí mi dobře a dá se sehnat i S a kraťasy a rifle stojí půlku, navíc jsou to věci v dobrém stavu), záleží jakou máte velikost - já jsem si koupila normálně v obchodě, L trička pak trochu větší a sedlo mi to lépe než těhtenské

karlajasmine
8. črc 2017

@macekzmalacek můžeš objednat na Zootu a vyzkoušet a kdyztak si to pak nevezmes. Mají na všech odberovych mistech zkušební kabinky. Jinak C&A, HappyMum, Lidl, Asos, bazarek Emimina, bazarky na Facebooku..bohužel proste objednávat online.

lucykal
8. črc 2017

Kupovala jsem jen kalhoty v HM a trička normální netěhotenská co jsem měla před.

gabcava
8. črc 2017

Lidl,bonprix 🙂

chimneysweeper1
8. črc 2017

Do porodu jsem nosila svoje trika a halenky (přibrala jsem ani ne 10kg), měla jsem od sestry jedno těhu triko a jedno jsem si koupila při akci Dny Marianne v HM. Jedny džíny z CA za 800,- jsem nosila až do porodu. Jinak hodně volné šaty, které nosím i normálně. Zkusila bych teda CA, HM a ideálně dobu výprodejů😉

karlajasmine
8. črc 2017

Ja strasne moc nechapu a obdivuju kohokoliv, kdo je schopny v tehotenstvi nosit netehotenske veci. Kalhoty jsem vymenila za tehotenske uz v 8tt, protoze nesnesu cokoli pres bricho, co neni uplne volne.. tricka normalni bych na sebe nenatahla ani pres prsa ani pres bricho a kdyz bych se o to pokusila tak vypadam jako totalni velryba, kdezto ty tehotenske jsou tak pekne strizene, ze zdurazni akorat brisko... ani svetry svoje netehotenske nemam sanci oblect ani zapnout.. :D A koupit si o velikost nebo dve vetsi nehrozi, protoze v tom vypadam jak pytel. Fakt to nechapu, je to hrozne zvlastni, jak ma kazdy clovek uplne jinou telesnou stavbu. Pritom to neni ani o vaze, pri prvnim tehotenstvi jsem pribrala trochu min nez ted a uplne normalne tabulkove a stejne to bylo to samy... Omlouvam se za vylev mimo tema, akorat vzdycky tu ctu jak si nekdo koupil jedny kalhoty, jedny elastaky a s tim si vystacil... a zasnu jak je to mozny :D. Ja jsem si musela vymenit kompletne cely satnik vcetne spodniho pradla.

chimneysweeper1
8. črc 2017

@karlajasmine na začátku těhu jsem si koupila dvě nebo tři trika s takovým stříhem, že jsou obepnuté kolem prsou a bříško volnější, normální netěhotenské oblečení, ale fakt jsem je nosila až do porodu plus teda dvě těhotenská trika. Mně lezla žebra a moje břicho vypadalo, že jsem spolkla kopačák 🙂 Ale samozřejmě pokud někdo přibere nebo se mu rozšíří pánev, tak holt obměna šatníku je nutná. Vždycky se to oblečení dá prodat, ač teda já nerada kupuju oblečení po internetu :(

drzticka81
8. črc 2017

ja vsevhna tri tehotenstvi odchodila pres zimu a nosila jsem cerne zimni punchochy a nejake saty-pletene-tzv. hazuky-k letu jsem mela treba takove basic tilko cerne dlouhe z hm , saty z orsay, ktere nosim i po porodu.......ty teh.veci mi nedelaly dobre na bricho a mocak-mela jsem par pujcenych od kamosek....ale nenosila.....takze ja to odchodila v mych vecech

buho
8. črc 2017

Já se tedy do svého nevešla, kalhoty, legíny a punčocháče jsem kupovala těhotenské v HM, trička nosím normálně basic s vero mody, jsou hodně dlouhá, takže jsem je tahala až do konce, pak jsem si ve verošce koupila i několik kalhot na gumu, takže jsem je vesele neosila i po porodu a neměla jsem stres z toho, že jdu z porodnice v těhotenském 🙂. Stejně tak sukně a šaty, elastické z normálních kolekcí (hm, promod, lindex). Jinak svetr jsem si vzala od manžela, kabáty nosím oversized, takže ty mi taky sedly, koupila jsem nazouvací boty, abych se nemusela moc ohýbat (ty se hodily i pak s šátkem a nosítkem). Také jsem nakoupila zásobu spodních kalhotek o velikost větších, taktéž jsem užila i poporodu. No a podpsenky a pyžama v Bílé Taře.

simone5
8. črc 2017

@karlajasmine Tak já jsem třeba byla před těhotenstvím celkově drobné postavy a i teď v těhotenství se mi zvětšilo jen bříško a trošku rozšířily boky. V zimě jsem si tedy koupila jen jedny kalhoty do práce a pak jsem si ustřihla rifle, ke kterým jsme přišily gumu a bylo. Zbytek věcí nosím po mámě, která má stejnou postavu jako já, akorát o číslo až dvě větší a má plno věcí střižených pod prsy, takže ideál. A teď v létě už nosím jen šaty. Sice jich mám asi jen patery, které točím furt dokola, ale stačí mi to.

Co však mám za problém já, jsou kojící podprsenky. Mám velmi malá prsa a malý obvod, což je kombinace, se kterou výrobci u kojících žen asi nepočítají. ☹ Všeho všudy jsem v Praze našla jen dvě podprsenky a obě nad 1000 Kč, tak teď řeším, jestli se mi bude chtít do toho ty prachy dát. 😒 Holt, každá máme něco.

karlajasmine
8. črc 2017

@simone5 zkus objednat z Velké Británie www.figleaves.com, mají tam snad všechny velikosti a mají i kojící 🙂

karlajasmine
8. črc 2017

@simone5 ja mam prave taky maly obvod ale naopak velka prsa a v Praze pradlo skoro vubec nenakupuju, jedine treba v Marks&Spencer obcas, jinak si vsechno objednavam.. kvalitni pradlo je v kamennych obchodech v Praze hrozne drahy a v tech mene kvalitnich maji velikosti takovy ty typicky 75A - 80D..

pucmelinka
8. črc 2017

Ja tricka,svetry,upletovy saty a sukne a mikiny nosila ty co pred tehotenstvim,koupila jsem jen jedny dziny v C&A a zimni bundu v Bonprix...pak neco v Lidlu,ale to jsem prodala,protoze i S mi bylo velky...

kihan
8. črc 2017

@macekzmalacek hm,c&a, lidl, jozanek (tricka su dobre na kojenie)
Budem predavat tehu kalhoty co som nosila. Velkost 36/38. Ak by bol zaujem...

simone5
8. črc 2017

@karlajasmine Já se dívala na obchody jako je Caresse, Le Chaton i Správná podprsenka a teda je to drahé až děs, ale pro velká prsa i s malým obvodem je docela slušný výběr. Já mám velikost 65 B-C a většinou nemají buď nic, nebo jen 2 podprsenky. Teď jsem se dívala na ten britský shop a cenově to vychází stejně a bohužel výběr je stejný (opět jen 2 podprsenky). 😔 Každopádně ale moc díky! ❤

luciapaja
8. črc 2017

@simone5 Zkuste kouknout na whish,je to sice cina a parkrat jsem netrefila velikost,ale cena a kvalita je cajk jak pradlo,tak tehu obleceni tak treba plavky.

karlajasmine
8. črc 2017

@simone5 Tak to chapu, ze takova velikost se blbe shani.. ta moje (70H) taky nic moc :D.. vyber sice nejaky je, ale s takovou velikosti je to i hodne o strihu a leccos vypada blbe..
Kazdopadne ve tvoji velikosti je jedna na Astratexu, kdyby sis chtela koupit jednu asi mene kvalitni 🙂 : https://www.astratex.cz/kojici-podprsenka-layce...

luciorlice
9. črc 2017

Nejsem těhule, ale podprsenky a to i kojící doporučuju na astratexu, konečně jsem sehnala na svoje prsa 80F krásné, padnoucí a cenově dostupné podprsenky, kojící jednou taky koupím tam. Zboží můžete objednat na eshopu a možností vyzkoušení na prodejně v Praze či Náchodě nebo objednat domu, a když něco nesedí, vyplníte přiložený reklamační lístek, zvolíte, zda chcete vrátit peníze či poslat jinou velikost a číslo účtu, kam chcete vrátit peníze.
Pořád mají nějaké akce, záleží na vkusu každé, já pořídila nejlevnější podprsenku za 360 Kč, nejdražší za 600 Kč, což mi při větších velikostech v jiných obchodech nepřijde tolik...

simone5
9. črc 2017

@karlajasmine Jé, děkuju, dámy, jste zlaté! ❤
@karlajasmine Jo, tak 70H je asi taky dost oříšek, to je pravda. Já včera byla v klasickém obchoďáku, jen zkusit štěstí a samozřejmě vše začínalo na obvodě 75 nebo 80 a košíčky končily u D... 😒 😀

macekzmalacek
autor
9. črc 2017

Dekuju vsem za tipy.. Kdyz jste zminily ty podprsenky - o kolik se vam zvetsila prsa? Ja mivala A a ted kupuju D.. A to mam jeste x tydnu pred sebou..

michaela6599
9. črc 2017

Právě proto jsem nic nekupovala tehu oblečení všude problém s velikostmi a cenami 😁 na konci tehu bylo už léto což byla v tomhle výhoda doma jsem chodila v plavkách i po zahradě a koupila jsem si v normálním obchodě kalhoty tříčtvrteční bez gumy a větší velikost trika než co normálně nosím

macekzmalacek
autor
10. črc 2017

@michaela6599 : taky jsem si poridila o cislo vetsi kratase, sedi mi lip nez tehukratase a byly za polocni cenu..saty jsou elasticke, ale potrebovala bych jeste nejake pohodlnejsi dlouhe kalhoty..

michaela6599
10. črc 2017

@macekzmalacek
Přijde mi to lepší než utrácet za tehu já přibrala jen přes břicho coz byla výhoda toho že jsem toho ani moc nemusela kupovat ....zkuste mrknout v Lidlu mám odtud černé legíny jsou strašně pohodlné myslím že by byli i super v těhu kdyby jste chtěla mám tu ještě jedny nové z kiku černé s krajkou u kotníku

macekzmalacek
autor
10. črc 2017

@michaela6599 : dekuju, nejak jsem leginam neprisla na chut..nekomu slusi, nekomu ne, ja se v tom proste necitim.. Resp.pripadam si jak naha 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru