Od kdy nosit těhotenskou podprsenku? A i doma?

eliotka
19. bře 2008

Ahoj holky, od kdy jste začaly nosil těhotenskou podprdu? A nosily jste ji i doma?
Já jsem zatím v I. trimenstu, ale prsa už se mi dost zvětšily. Je těhotenská podprsenka jiná, než normální?

moncicak83
26. črc 2012

Já jsem nosila těhu podprsenky hned od té doby co se mi zvětšili prsa. Těhotenská podprsenka pro mě byla pohodlnější. Zkus kouknout na tyto stránky http://www.luxusni-spodni-pradlo.cz/materske-pr... . Jsou tam moc pěkné a určitě si vybereš.

katerinanov
26. črc 2012

Já ji začala nosit až po porodu. Jo a vyztuženou, aby to nebyl hnus bez tvaru a na noc nevyztuženou.

dana3262
26. črc 2012

Podprsenku na doma? Kéž bych mohla bez i ven.. proč nodite podprdu doma? Kvůli bolesti?

guinea
19. led 2015

@dana3262 U velkých velikostí to táhne a bolí.. Tak proto 🙂

tarra27
19. led 2015

já jsem mela tehotenskou jen poprve v porodnici, pak už ne. Nosila jsem obe tehotenství i po porodu vyztužené, pevné, s kosticema, ale správnou velikost. Z mých c se totiž staly E, nechtěla jsem mít vytahaná prsa. A udělala jsem dobře....obě dcery jsem kojila, první 8-9mes a druhou cca rok....nemám prsa jako v 16ti, ale troufám si tvrdit, že je mám pěkná 🙂) ted tedy přelom C až D, jak který tvar...ale C mám převážně.

Když má žena velká prsa, podle mě ji neprospeje těhoenská podprsenka, prsa se vytahají a nedrží, nemluvě o tvaru pod tričkem...je dobré a vhodné zajít do obchodu a zkusit si několik velikostí. Dá se najít pěkná, vyztužená podprsenka s kosticema, je fakt, že nebude stát 300kč, ale stojí to za to 😉

ale je to pouze moje zkušenost a názor.

svobodpetika
19. led 2015

tak jak koukám jedna z mála co se rozhodla investovat 🙂 já nakupuji jen ve správné podprsence v Praze mají i stránky ale to spíš když už víš jakou velikost, mají krásné ale taky to něco stojí, mě se zvětšili prsa hodně brzo a do své jsem se prostě nevešla 🙂 jela jsem se tedy s nimi poradit a nikdo se rozhodně nedivil jestli je to nebo není na mě vidět 🙂 koupila jsem si dvě a jsem spokojená, mají širší ramínka jsou už kojící a hlavně zapínání má možnost asi 5 posunutí, navíc já mám malý obvod a přitom větší košíčky a to byl tady u nás v zapadákově strašný problém, tady na mě rvali 75 C to jsem měla až za ušima a z košíčků mi to vytékalo nejen horem ale i do stran no hrůza, jo a nejsou to žádné příšery 🙂

tarra27
19. led 2015

@svobodpetika udelala jsi správně!

svobodpetika
19. led 2015

@tarra27 🙂 některé holky v práci dokonce závidí jaké mám pěkné podprdy 🙂 měla jsem vždycky problém s velikostí a tady jsem prvně měla podprsenku která mi opravdu padla a byl to teda velký rozdíl a když to vezmu cenově tak né zase tak moc velký 🙂

zuzka3112
19. led 2015

@tarra27 asi tak... pokud jsme prostě obdařené a to i já jsem a prsa se mi zvětšila, určitě hodlám pořizovat nějaké, abych pak za pár let neměla totální věšáky 😀 😀 je mi jasné, že mě to bude stát více penízku, než klasické bezešvé kojící podprsenky (takovou si koupím na spaní), ale i v "normálním" životě před otěhotněním jsem měla problém sehnat dobře padnoucí... jo a jinak koncem března rodíme (možná dřív, to nikdo neví) a pořád nemám koupené. Narazila jsem u nás na velmi ochotnou paní prodavačku, která mi naobjednávala velikosti (plus mínu E, F), abych si pak jen v únoru přišla odzkoušet a vybrat si, co mi bude vyhovovat. Má jich běžně hodně na výběr, ale abych prý měla i nějaké hezčí k dispozici 🙂)) Mile jsem byla překvapena a už se těším 🙂

svobodpetika
19. led 2015

snad nebude nikomu vadit ale docela pěkný článeček 🙂 jo a paní má stejnou podprsenku jako já 🙂
http://www.sexymamas.cz/vecne-tema-jak-spravne-...

kesinka2406
13. čer 2018

Holky prej je dobra ta tehotenska lambada,co myslite?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru