Přípravek Cyclo 3 Fort, užívat ho v těhotenství?

giovik
3. srp 2016

Ahoj holky, chtěla bych tu trochu rozvířit diskuzi ohledně braní některých léků. Abych situaci trochu přiblížila. Víte, jak se pořád píše, že v druhém trimestru se budete cítit skvěle a plné energie, tak tohle se mi bohužel nepodařilo. V podstatě už 4 měsíce trpím únavou, občas mě bolí nohy (otoky a křečáky nemám), a tak jsem si na to na poslední kontrole postěžovala gynekologovi a on mi předepsal jakýsi přípravek Cyclo 3 Fort, ale v letáčku jsem se dočetla, že jako preventivní opatření je vhodné se vyhnout užívání během těhotenství, takže teď nevím, jak se zachovat. Zobat či nezobat? Moje otázka bude asi mířit na maminky, co to braly v předchozím těhotenství, případně na ty, které jsou svým lékařem lépe informované než já. Poslední věc asi podotknu, že jsem nucena svého gynekologa pro jeho chování vyměnit, tudíž mu moc nevěřím. Díky moc za názory a zkušenosti s přípravkem Cyclo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru