Prodávají v H&M nebo C&A kojící podprsenky?

ivca_ch
21. bře 2014

Ahoj holky,
nevíte, jestli prodávají v HM nebo CA kojící podprsenky? Někde v Praze... děkuju!

blahova_andrea
21. bře 2014

nevím jak v praze, ale v brně ano, v obou obchodech 😉

martina_z
21. bře 2014

Prodavaji, ale v HM maji obecne nejak mensi kosicky a uz ve dvou C&A jsem neporidila, protoze mely same 85B a podobne velikosti. Z retezcu doporucuju Marks & Spencer, kde je mnohem vetsi vyber velikosti (i v 70-75 a s kosicky D a vetsimi, cena za 2ks asi 1000Kc), Mothercare... nebo specialky Bila Tara (Navratilova kousek od Karlaku, maji i zn. Anita), Spravna podprsenka (na Palmovce - maji krasne pradlo, jen trochu vyssi ceny cca od 1000Kc)...jeste nejaka specialka je v Dejvicich na Kulataku, ale tam jsem nebyla.

martina_z
21. bře 2014

*meli takova hrubajzna, mekne mi mozek

gosa22
21. bře 2014

můžu doporučit Marks and Spencer...mají i větší velikosti a docela výběr 😉

gepe
21. bře 2014

@ivca_ch v H&M jsem si koupila vloni dve a ani jednu nepouzila. Osobne bych si koupila spis od Anita apod.

ivca_ch
autor
28. bře 2014

A nevíte v kterém HM nebo v CA v Praze mají mateřské oddělení právě s kojícimi podpdrsenkami a ostatním těhu oblečením? V Palladiu to snad nevedou...

coreprincess
28. dub 2014

v obou je mají, ale v HM docela drahý a nic moc. ja koupila v ca a sem nejvíc spokojená 🙂 a za 298kč

molynka
23. bře 2015

@blahova_andrea a můžu se zeptat ve kterém CaA v Brně je mají? V Olympii mají jeden stojan s těhu módou, ve Vaňkovce pro změnu těhu módu nevedou☹

blahova_andrea
23. bře 2015

@molynka já pořídila v olympii a ve špalíčku. je fakt, že tam není výběr kdo ví kolika barev a střihů, ale prodávají se 😉 měli bílé a černé, tenké bavlněné a nebo s podšitím, jemně vystužené

elisabethk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru