Prodloužené těhotenské kalhoty. Kde je seženu?

luccii
2. led 2009

Ahoj holky, shanim prodloužené těhu kalhoty, protoze mam cca 190 cm. Poradite prosim? (Na netu jsem nasla jen nejake na strankach Litexu, ale nevim, kde je nejaka prodejna, kde jejich zbozi prodavaji. Tu u nas zrusili.)

luciejadr
3. led 2009

ahoj Lucii, odkud jsi? já jsem vysoká 183cm a mě teda kalhoty šili na mír )teda prodlužovali velikost M-dlouhé tam měli XL,ale v tom bych plavala, rpotože měsíc před porodem jsem ještě ani nepovolovala knoflíky na bříšku) v Ostravě. když tak ti písnu do IP jejich adresu stránek, třeba to půjde i domluvit přes telefon. mám lacláče, ale byli ochotini prodloužit i ty klasické rifle s pásem na bříšku.
jinak Litex - tam mám zkušenosti, že mi prodlužují i tepláky, sice si připlatím, ale jsem mooc spokojená. vždy si nějaké vyzkouším v obchodě a pak ty samé si telefonicky objednám o 10cm delší 😀. takže zkus najít kdekoliv jejich prodejnu, něco z těhhu oblečení vyzkoušejba pak si volej do Litomyšle. akorát že já jsem třeba nikde jejich těhu oblečení nenašla přímo v obchodě, jen v Litomyšli v podnikovce.

ducky
3. led 2009

Ahojky,
já jsem sice vysoká "jen" 178, ale nohy mám dlouhý a vždycky taky potřebuju delší kalhoty.
Já jsem si těhu gatě pořídila v krámku v Podskalské ulici v Praze, kde prodávají i konfekční, ale když vybočuješ, tak ti je ušijou. Mě je šili a spokojenost 😉

luccii
autor
3. led 2009

lucie, ja prave prodl.teplaky od Litexu mam a dokonce jsem je jeste musela zalozit... 😉
ale jsem ze strednich Cech, takze Ostrava je pro me daleko

ducky diky za tip, ale radsi bych je rovnou koupila, mam jeste ve vzpominkach horsi zkusenost se svadlenou, ktera mi sila svatebni saty, takze do siti bych sla jen nerada...

luciejadr
4. led 2009

lucii, kdybys měla Boleslav kousek, tak si můžeš zkusit moje kalhoty apak to zkusit objednat přes telefon 😀 oni tam píšou ,jak jsou ty kalhoty od lacláče dlouhé-myslím, že 106 od rozkroku a tak by sis nechala udělat 120 od rozkroku 😉
no a nebo ten Litex, když máš taky dobrou zkušenost jako já 😉
a kde třeba kupuješ rifle???jako že bych měla tip, kam jít 😀 po porodu. nevěřím, že se vlezu do svých slim, co jsem nosila před těhu. velikost 36/38.. nejsem naivka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru