Šaty v těhotenství, máte zkušenost s půjčovnou?

helcaify
12. pro 2012

Ahoj holky. Za tři měsíce máme jít s přítelem na ples. Budu ve čtvrtém měsíci a nevím, kde bych měla sehnat nějaké společenské šaty. Máte některá zkušenost s nějakou půjčovnou třeba? Díky 🙂

ined77
12. pro 2012

@helcaify ...ahoj, ve čtvrtém měsíci si myslím, že ještě nebudeš potřebovat speciálně těhu šaty 😉

veruska007
12. pro 2012

@helcaify Já byla na plese ještě 3 týdny před porodem. Měla jsem normální netěhotenské šaty od Vietnamců. Vyber si třeba takové ty po kolena, které jsou uplejší přes prsa, pod prsy převázané a pak mají širokou sukni. Takové šaty mám dvoje a nosím je v těhu i netěhu a vypadají skvěle. Těhotenské šaty jsou jinak brutálně drahé a často mají blbou délku do půli lýtek.

dana3262
12. pro 2012

@helcaify Ve 4.měsíci jsem mela bricho jak lavor 🙂

renatalen
12. pro 2012

Ahoj, já byla na plese oboje těhu a to asi v šestém měsíci a měla jsem netěhu šaty. Dnes se dá sehnat spoustu krásných šatů...

ladenka
12. pro 2012

Take se chystame na ples a mam netehu saty prestrizene pod prsy.

ladybugie
12. pro 2012

já nevím, ale ve 4. měsíci se člověk ještě vejde do svých normálních šatů, ne? Teda já se vešla a to jak s jedním dítětem, tak s dvojčaty.
Jinak k půjčovnám, já s nimi nemám problém. Půjčuji se šaty na každý ples - vymetáme tak 3 - 4 za sezonu. Dají se sehnat různé typy za různé ceny.

romcovaklarka
12. pro 2012

@helcaify V 7. měsíci jsem se vdávala a měla jsem svatební šaty z Adiny, měli jich na výběr několik a vím, že jsem zvažovala i jinou barvu šatů než do bílé, krémové apod. a paní mi nabízela o několik modelů z plesovek. Takže výběr tam docela byl.

llluckaaa
12. pro 2012

@romcovaklarka @helcaify Jé, já měla taky svatební šaty z Adiny. Ale nevdávala jsem se těhotná 🙂 Souhlasím, že měli na výběr i plno plesových šatů, stačí zvolit zprávný střih a bříško se tam určitě vejde.

kacci
12. pro 2012

Byla jsem ve čtvrtém měsíci s dvojčaty, takže pupík už byl, ale měla jsem šaty vzadu na šněrovačku , takže bez problémů (pořizovat nové by se mi kvůli tomu určitě nechtělo a pokud to nebude nějaký extra nobl ples, tak ani půjčovat.)

aneta0707
12. pro 2012

ahoj, jeste v 7. mesici jsem byla na plese a mela jsem saty se snerovacim korzetem. krasne sem si je zasnerovala podle zakulacení 🙂 ale dost zalezi na modelu. taky se daj pouzit zavazovaci pod prsama se splivavou sukni. moznosti je spousta, tehotensky saty jsou zbytecne drahy a vetsinou nejsou ani hezky

frantiska85
13. pro 2012

Ve 4. měsíci určitě oblečeš normální šaty 🙂
Možná o číslo větší než jsi zvyklá.

market99
23. kvě 2016
Uživatel market99 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.

Taky si myslim ze to jde jeste snadno schovat, to moje tchyne se vdavala az v 8mem mesici :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru