Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

sisstin
24. únor 2007

Tak jsem začala projíždět nějaké ty stránky s těhul oblečením a všechno mi přijde strašně hnusné 🙄 a když už je věc, která by se dala..tak topík stojí 1500 Kč 😠 mám odpor např. k "lacláčům", těhulka v tom vypadá jak tlustej krtek 😝 neví některá nějakou prodejnu, kde by měli fakt pěkný topíky, tílka a šatičky? 😀

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: tak do Ba se dostanu víckrát než do Prahy... 😉 a rozhodně je tam víc obchodů než u nás v Pardubicích 😉 a po porodu ze mě bude Sereďanka..takže nákupy jedině BA 🙂

bihan
24. únor 2007

to už by som potom radšej skočila do Viedne alebo Budapešti 😉

sisstin
autor
24. únor 2007

bihan: tam se nedostanu 😒 přítel je pořád v práci...a sama tam nepojedu 🙄

melory
24. únor 2007

jeeeej ty budes nasa? ale to sa ti oplati chodit na nakupy do obchodnickeho mestra trnava, kde chodie aj blavaci. ale ak si potrpis na znacky drahe tak v blave aupark alebo polus.

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: tak v Auparku jsem byla...tam je to samej snob... 🙄 jsem seděla venku na tý lavičce..a přišla taková rodinka...a manžílek že: Som si dačo zabudol..tak pojdem este dnu..a ona: Ja na teba cakat nebudem, iba za novu kabelku... 🙄 no comment 🤐

melory
24. únor 2007

ta trnava je o.k. na oblecenie, len musis vediet kde.

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: se po porodu asi jen tak nikam nedostanu 😒 když můj drahý je stále v BA..zavřený v NBS 🙄

andira
24. únor 2007

jusnina - ano byla jsem v Praze Letnanech, tam jine veci nemaji

sisstin - me jsou zatim kalhoty 42 taky o dost vetsi,takze je utahuju zatahovacim paskem, ale brisko roste hroznou rycholosti a navic uz jsem pribrala 6 kg, takze nepochybuji, ze to brzo budu mit cim zaplnit 😀
Navic jsem mela bricho snad uz 2.tyden tehu 😅

andira
24. únor 2007

jusnino - pisu nejake nesmysly, koukam, chtela jsem napsat, ze v jinem H&M v Praze ty tehu veci nemaji, pouze v Letnanech 🙂

melory
24. únor 2007

sisstin ved aj po porode budes chciet nove veci a nemusis chodit do ba ked tt mas 10km.

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: si nějak neumím představit, jak s malým miminkem cestuju autobusem do Trnavy 😒

melory
24. únor 2007

jaaaj tak to neviem ani ja...to ma nenapadlo, skoda, lebo ja by som ti poukazovala dobre obchody.

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: jenom mimo téma, v Trnave bydlí přítelova exmanželka 🙄 😅

melory
24. únor 2007

spolu by sme ju spacifikovali. 😠

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: já ji vůbec neznám, ani nevím, jak vypadá 😅 ale to už je fakt silně mimo téma 😅

melory
24. únor 2007

ak budes v seredy a budes nieco potrebovat okolo obchodov alebo hoc co, tak sa ozvi, poradim, ved sme tvoje buduce krajske mesto.

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: super 😀

xsipm04
24. únor 2007

Holky, já na začátku ty hadry taky pěkně řešila, hlavně když jsem ještě nechtěla, aby to všichni věděli a těhotenství bylo tak nápadný. Právě proto jsem si koupila to tričko v H&M, nevypadá těhotensky, ale přes bříško je volnější (je střihlé pod prsama), takže to vypadalo, že mám normální moderní tričko a já si pod ním syslila břísko🙂

Teď mi ale připadá super, že si můžu vzít tríko, který jsem dřív moc nenosila, protože se mi zdálo, že mi z něj lezou špeky 🙂 a teď se mi v něm hezky kulatí bříško a to se mi moc líbí. Takže zatím mi ani nepřipadá, že by byla potřeba ukrývat ho pod těhu tričkem.

Když ale koukám na bříško Melory 🙂 tak asi přijde fáze, kdy je těhu oblečení skutečně potřeba 😀 Ty už asi normální tričko přes bříško nepřetáhneš, co 🙂 Ale máš ho krásňoučký 😉

melory
24. únor 2007

dakujem, budes sa cudovat ale obleciem elasticke triska, najlepsie su tie pod prsiami strihane. vipada to pekne fakt, len nech to ,a dobry strih, ale brusko mam veru poriadne.

sisstin
autor
24. únor 2007

xsipm04: no, ty už máš taky docela velký bříško 😉 😀

melory
24. únor 2007

este vyuzivam dost trickaco maju dole patent.

xsipm04
24. únor 2007

Andira: Teda, když jsem koukala na tvoje svatební fotky, tak se nedivím, že už to na tobě bylo poznat od 2 tydne tehu - u tebe by špíček na bříšku asi nikdo nečekal 😀 Jinak koukám, jaké máš nové oblečky na prcka v albčíku, že jsou z H&M 😀 Já tam na ty zelené bodíčka zrovna dneska koukala, děsně se mi na nich líbí, jak jsou celorozepínací, že je nemusíš mimčo přetaovat přes hlavu, už jsem si tam taky pár takových koupila. No, ale čím jsem víc těhu 🙂 tím víc objevuju krásu nakupování v secondhandech, ale dneska jsem měla úplně neodolatelné nutkání taky si to zelené bodíčko koupit 😀

xsipm04
24. únor 2007

No jo, už to taky konečně pořádně roste. Na začátku to byl děs, protože pořád vypadalo spíš jako špek 🙂

Melory tak tos mě potěšila, že i v téhle fázi jde použít normální tríko. Tak to už se na těhu obchody asi pěkně vykašlu 🙂

Ale holky, já teď tak krásně ušetřím na všem ostatním oblečení, nic mi nikde není, když vidím někde slevy, nemám chuť si ani nic zkoušet a kupovat a z šatníku vytahuju věci, který jsem dřív moc nenosila, neb mi byly větší a každý si o nich myslí, že jsou nové. No není to paráda 😀

sisstin
autor
24. únor 2007

xsipm04: no..u mě to taky vypadá jako špek 😅 😅 ale nevím, jestli to je těhotenstvím nebo tím, že teď pořád jím 😠 😎

morusa
24. únor 2007

Ahojte ,pro pražské krom H a M v Letňanech můžu ještě doporučit www.tveret.cz a nebo www.formes.cz, ten už je ale dražší.A v Mothercare v Myslbeku se dá taky občas něco pořídit. Já jsem si zatím na celé těhotenství koupila dvoje kalhoty, jednu sukni a mám tři těhutopy a s tím si vystačím, jelikož se stále horním dílem vejdu i do normálních triček. Je to o fantazii a kombinovat se dá dost.

xsipm04
24. únor 2007

Haha, to já taky pořád jím. A nejlepší je, jak každý říká, jen si dej, vždyť jíš za dva a já si v duchu říkám, nooooo, jenže já bych si takhle do nosu dala, i kdybych za dva nejedla 😀 🙂 Ale je to super ne, můžeš si papkat a když tlostneš, tak si řekneš, to je přeci miminko, co ve mě roste 😀

sisstin
autor
24. únor 2007

msunny: dobrý odkaz, tam se mi i něco líbí 🙂

morusa
24. únor 2007

Xsimph: já myslím, že je zbytečný se cpát, všude je psáno, že denní potřeba se má zvýšit tak o cca 300kcal a bohatě to stačí.

xsipm04
24. únor 2007

Morusa: no to máš pravdu, já to mám vlastně taky tak. Jde hlavně o ty kalhoty a sukně, protože normální člověk přestane dopínat už na začátku těhu, za to ty vršky se dají použít i normální. V tom tvertu jsem si právě kupovala oboje své kalhoty a jsou tam i moc příjemní a hlavně se mi líbilo, že mi tam nikdo nic nenutil. Ale ten odkaz na ten formes 😠 To jsi sem neměla dávat, to vypadá hodně nebezpečně 🙂 Takovýhle hadříky bych brala i na normální nošení. Tomu obchodu se budu snažit vyhnout, neb to zavání nebezpečím pro mou peněženku, už když to vidím na těch webovkách, tak nemůžu odolat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru