Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

sisstin
24. únor 2007

Tak jsem začala projíždět nějaké ty stránky s těhul oblečením a všechno mi přijde strašně hnusné 🙄 a když už je věc, která by se dala..tak topík stojí 1500 Kč 😠 mám odpor např. k "lacláčům", těhulka v tom vypadá jak tlustej krtek 😝 neví některá nějakou prodejnu, kde by měli fakt pěkný topíky, tílka a šatičky? 😀

emjee
25. črc 2007

susana28 • 26tt • 25. júl 2007 o 15:59
Ahojte milé tehulky.
Má niektorá z vás skúseností s nákupom tehotenského oblečenia cez internetové obchody. Napr. Neckerman, quelle, ma-ma.sk, buducamamicka.sk, popr.iné? Ak áno, boli ste spokojné? Oblečko Vám sadlo?

angua27 • 30tt • 25. júl 2007 o 16:09
ahoj susana ja som zo značkou ma-ma veľmi spokojná. je pravda, že som nakupovala v ich predajni v Bratislave, ale stretla som sa tam s majiteľkou celej tej záležitosti a je to veľmi ochotná a milá pani. takže si myslím, že aj v prípade nejakej reklamácie, by nemal byť problém. a veci od nich sú kvalitné, takže odporúčam.

lenkamt • 1d, 36tt • 25. júl 2007 o 16:11
ja som si objednávala tiež z ma-ma. cez internet- veľmi rýchlo vybavené objednávky, kvalitné veci a všetky mi sadli. objednávala som si všetko M, tak ako som nosila pred teho.

bihan • 30tt • 25. júl 2007 o 16:30
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

fifla • 35tt • 25. júl 2007 o 16:38
sus, ja mam kupenych par kuskov z maderna a som veeeeeeelmi spokojna. len cislovanie mi velmi nesedelo. Takze asi cez net by som objednala a z vtedy, ked by som to mala vyskusane v obchode. ale MADERNA skutocne odporucam. Nosim to oblecenie od cca 4-ho mesiaca a je mi stale dobre. Ma vela systemov na povolovanie, co je na brusko super.

domeenika • 23tt • 25. júl 2007 o 18:07
fifla a v akom smere ti nesadlo? cislovanie je vacsie alebo mensie? tiez som pozerala na nete madernu

ketka
25. črc 2007

Ahoj, mě se hodně líbí těhotenský HaM, ale v Praze je jenom v Letňanech a jinde v ČR nevim a těhotenský CaA taky není špatný, ale tam je to spíš o tom natrefit na něco dobrýho, páč některý kousky jsou fakt děsivý. JInak teda myslím, že tenhle rok máme fakt štěstí, že frčí delší trička, nabíraný pod prsy, takže můžem docela dobře nakupovat i v normálních obchodech. Docela hezký trička jsem teď viděla v New Yorkeru a Orsay a nebo v Camaeiu (nevim jestli se to takhle píše). Tak asi tak 😉

bianca
25. črc 2007

ja som bola denes v C&A a zrovna tam maju vypredaj,tak som si nakupila za super cenu

kurka
1. pro 2008

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s prodlouzenymi velikostmi. Mam 180cm a krasne dlouhe nohy. Navic potrebuji i vetsi velikost sice pri sve vysce vazim 68kg, ale potrebuji vel. 40 uz ted . A bohuzel v normalnich obchodech moc vetsich jako 42 NEMAJI.

campi
1. pro 2008

Kurko: kdybys mela moznost zajet do Rakouska nebo Nemecka, tak tam maji uplne uzasnej vyber ruznych velikosti, zkracenych i prodlouzenych delek, strihu. Konkretne porovnavam CaA. U nas to obleceni je treba taky,ale nemaji na skladu ty varianty a clovek musi mit stesti, ze jsou k dostani zrovna kalhoty na jeho nohy/zadek. Totez plati pro podprsenky. Jinak bohuzel neporadim.

kurka
1. pro 2008

diky campi, zkusim zajet s manzelem do Nemecka.

susik77
23. únor 2009

Ahojte, holky, kde kupim v Prahe nej. pekne tehu oblecenie vhodne do divadla? Zatial som si kupila nohavice v H&M a vrch som nikde nic extra nevidela ☹ Na nete som pozerala Tveret a to sa mi teda nic nepozdavalo.

pikkumyy
23. únor 2009

susik - ja jsem si v tehotenstvi vrsky nakoupila v terranove - vubec ne tehotensky veci,ale takovy ten strih satecek prestrizenych pod prsama... Jinak myslim, ze v tom Tveretu bys neco vybrala - mne se tam zdalo vsechno takovy moc luxusni, tak treba by se to do divadla hodilo 😉

susik77
23. únor 2009

no, na nete mi to pripadalo odveci, ale mozno tam skocim a pozrem to nazivo.

simone
23. únor 2009

Tak my zijem v Uk a tady co je pro netehu,maji i pro tehu,takze maji pekne veci.Od svetriku,rifli.....ale jeste jsem nenarazila na tehu saty nebo zahradniky,ktere ale stejne necchi.Navic ted se nosi ty strihy halen do acka,strizene pod presy a dlouho,takze se da koupit i pro netehu.

holky zkuste ebay-next,apod. Treba starsi,kamoska tam koupila krasne veci a levne 😉

susik77
23. únor 2009

simone: ja mam next hrozne rada-netehu oblec., pripada mi omnoho kvalitnejsie ako H&M a podobne...akurat nem skus. s nakupov. cez e-bay ☹

prasiatko30
23. únor 2009

ja tiez nakupujem netehu veci - teraz som sa dala na saty - maju velmi pekne, upletove - take fajn strihy vacsinou len akoby strihnute pod prsiami - dala som sa skor na mini - to co hladam aby bolo volnejsie cez brucho tak ostava kratsie na nohach 😀 😀 ale vcelku som spokojna takto mam nakupene aj na buducu zimu, dokonca aj v mangu sa daju kupit saty ktore mozem nosit aj ako tehu aj ako netehu. akuat som kupila jedny tehu rifle aj to su mi zatial take ze ked ich mam dlhsie oblecene tak vypadam ako taky stary hip-hoper 😀 😀 ale inaksie nemyslim ze budem kupovat vela specifickych tehu veci - vacsinou saty s princesovym strihom a potom v predoslom tehu sa mi osvedcili sukne a normalne tricke ktore som nosila aj po tehu ked som uz schudla do povodnej miery 😉

susik77
5. bře 2009

Ahojte, bola som v Tverete-v Prahe a strasne doporucujem 😵
oblecenie padne ako uliate, kupila som 2 tuniky a jedny spoloc. nohavice, krasne, vobec sa nemusia zehlit, straaasne pohodlne. pani, co tam pracuje strasne mila a ochotna, skusala som asi polhodinu kopec veci, super poradila. Akurat su tam vyssie ceny-nohavice stali 1400 Kc, tuniky cez 1000 kc. Ale fakt kvalita, vyplati sa investovat 😉

ivanka821
5. bře 2009

hahaha
toto sa mi paci....
Myslim ze neexistuje.
Zijem v UK a je to strasne biedne. Ten vyber je uplne nevkusny a farby su uplne strasne

susik77
5. bře 2009

inak dnes som bola pozret aj v C&A a nechapem kto to oblecenie navrhuje 😕 To je ako pre 70-rocne babicky, nie pre mlade zeny 😖 A tie strihy, totalne rozsiruju, vobec netvaruju postavu 😒

dominikuska
5. bře 2009

HM obchod je v optime v kosiciach

perelandra
5. bře 2009

ivanka821, skus pozriet na nete www.seraphine.com alebo funmum.com

kleopatris
5. bře 2009

baby neviem ci poznate oblecenie ma-ma, tie maju velmi pekne veci, nie zrovna lacne, ale zase vsetky vyrobene v SR, inak maju aj internetovy obchod

peta.cz
6. bře 2009

Já jsem si pořídila tento těhotenský pás, je z pružné látky a moc příjemný. Díky němu můžu nosit trika, která bych už přes pupek nepřetáhla a v zimě mě krásně hřeje na zádech. Je to sice jenom kousek látky, ale vůbec jsem si nemusela kupovat těhu trika nebo halenky, takže i když to není nejlevnější, tak člověk i tak ušetří... a hlavně je to celkem hezky vtipné...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16419979&tab=2

renny7
2. čer 2010

Ahojky, jsem ve 22tt a zjišťuju, že už se skoro do ničeho nevejdu 🙂 Přes internet sem si objednala krásné trička. Teď scháním nějaké kalhoty, našla jsem docela pěknou stránku, ale bojím se si to objednat, abych trefila velikost. Přidávám odkazy ať se podíváte 🙂
http://www.tehotne.cz/v-tehotenstvi/tehotenske-...
http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/shop/...

bobofci
23. črc 2010

emjee : nevis. zda je ta ma-ma v Bratislave stejny obchudek jako tenhle www.ma-ma.cz ? Diky.

hanka119
5. únor 2011

Elegantní ale bez slev drašší těhotenská móda: www.9fashion.cz
Kdo radši kvalitu která vydrží ví co volí.

makreluska
11. únor 2011

Já dnes koupila troje slušné kalhoty v H& M a jednu docela pěknou tuniku.Za solidní ceny.Přes internet si nakupovat netroufám,oblečení mi nemusí sedět(hlavně kalhoty) a slušet.
Byla jsem zvaklá chodit pěkně oblékaná,takže hledám vkusné kousky,ale zse nedrahé,je to jen na pár měsíců....

katarina_007
9. bře 2011

Ahojte holky!
Chtěla jsem se zeptat. V čem chodíte do ordinace na gynekologii, když máte už velké bříško? V sukni moc nechodím, nechce se mi kupovat jen kvůli vyšetření na gyndě. Děkuji

suik
9. bře 2011

@katarina_007 já ke gynekolovi chodím zásadně v sukni, nesnáším, když tam musím běhat s holým zadkem, největší břicho jsem měla v létě, takže sukně šaty, nebo tuniky, ta skryje taky hodně......nebo jsem šla jednou v kalhotech a přes zadek si natáhla těhotenský pás, mám takovej hodně vysokej z dm, takže to vypadalo jako minisukně, a vždykcy jsem měla tričko, co sahalo pod bříško.

kalo
9. bře 2011

@katarina_007 mám pár dlouhých triček-tunik (pod zadek), to mám přes džíny. Když se sleču, mám to jak minišaty..

gabulinecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cajomilka
25. kvě 2013

Mám dobrou zkušenost s HaM, koupila jsem si tam mj. opravdu úžasné pohodlné džíny. Uznávám, že není tak kvalitní jako jiné značky, ale na těch pár měsíců se mi nechce investovat do oblečení tisíce. V CaA už je to horší, menší výběr. Kvalitní těhotenská trička české výroby za přijatelné ceny mají např. v Bráně k dětem http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/oblecen....

happymum_sk
28. kvě 2013

Ja som tehotenstvo prežila už dva krát a vždy som mala oblečenie značky Happy mum http://www.happymum.sk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru