Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

sisstin
24. únor 2007

Tak jsem začala projíždět nějaké ty stránky s těhul oblečením a všechno mi přijde strašně hnusné 🙄 a když už je věc, která by se dala..tak topík stojí 1500 Kč 😠 mám odpor např. k "lacláčům", těhulka v tom vypadá jak tlustej krtek 😝 neví některá nějakou prodejnu, kde by měli fakt pěkný topíky, tílka a šatičky? 😀

sisstin
autor
29. kvě 2015

@agatamonika no já už stihla za založení téma ted druhý těhu a oblečení mám až až z HM 😅

jipe
29. kvě 2015

CA, HM + jsem objednávala oblečení zn. Jožánek - s tím jsem moc spokojená, jinak si vystačím se svým šatníkem zatím

jersika
11. čer 2015

Já teď začala nosit věci od Happymum a jsou opravdu super! Naživo vypadají snad ještě lépe než na fotkách, vše je pohodlné a zároveň elegatní (a mají i e-shop www.happymum.cz nebo www.topmama.cz). Já jsem na oblečení hodně náročná a výběr v ostatních obchodech mě spíš děsí...Hlavně ty lacláče...

barunkastastna
11. čer 2015

To nevím, ale Já jsem cele tehotenstvi nosila oblečení z orsaye 🙂 mají tam super sirsi veci

elisabethk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisabethk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slunicko554
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barumat
4. lis 2015

Tak moje osobní nejnovější zkušenost - H&M nic moc výběr a všechny kalhoty slim, navíc mi přišlo, že je to všechno taková divná móda. C&A oproti tomu výběr slušnej (ale na jedný prodejně - na druhý i když těhu oblečení měli, tak výběr nic moc), měli i těhotenský sukně, těhotenský 3/4, svetry, blůzy, kabáty, džíny, manšestráky... Vybrala jsem si jedny džíny a jedny manšestráky a krásně sedí, můžu jen doporučit.

zuzineckah
4. lis 2015

@jersika potvrzuji, nejlepší a nejlépe padnoucí těhotenské oblečení. Měla jsem kompletní šatník, včetně kabátů a spol.šatů 😉

zazana81
4. lis 2015

Lindex MOM

izzybickerstaff
4. lis 2015

Ahojte, už jsem to psala v naší skupině (a omlouvám se, jestli to zmiňoval někdo přede mnou), moc doporučuju šaty Victoria Grace, jsou nádherné, použitelné i po porodu/v nízkém stupni těhotenství a mají opravdu kvalitní materiál! 🙂 Já potřebuju eleganstní společenské oblečení do práce, takže si ve většině obchodů nevyberu (legíny a pod.)...

nevesta172
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barumat
18. lis 2015

@jersika No nevím, vypadají hezky, ale CO TY CENY? Třináct stovek za bavlněnou košili na tři měsíce nošení rozhodně platit nehodlám... 😒

jersika
18. lis 2015

@barumat Dle vlastní zkušenosti můžu doporučit kalhoty, džíny a šaty, trička se dají koupit i jinde, případně nosit pořád ty netěhotenské (mám malé bříško, takže si v klidu vejdu). Nicméně právě kalhoty, šaty a tak jsou krásné a kvalitní a některé se dají nosit i po porodu. Ale je na každém, kolik hodlá investovat, já to za ty věci dala ráda 🙂.

barumat
18. lis 2015

@jersika Já si koupila dvoje kalhoty (jedny džíny a jedny šerný elegantní manšestráky) v C&A, za každý jsem dala 900,- Kč a zrovna mi je kamarádka chválila, jak jsou krásný, že vůbec nevypadají jako těhotenský. Mně přišly normální, dokud jsem nevybalila dvě tašky těhu oblečení od týhle kamarádky a ještě od jedný - všechno širokánský humpolácký zvonáče, ve který každej vypadá jako by měl dvě stě kilo. Strašný. Já za sebe rozhodně to C&A můžu jen doporučit, a trička si objednám obyč delší v otto nebo bonprix (dělají prodlouženou dýlku 76cm), plus dvě nebo tři elegantnější zavinovací přímo těhotenský a nazdar. Prostě do tohohle období investovat zbytečně nechci, ale uznávám, že to někdo má jinak, někomu navíc kvůli práci nic jinýho ani nezbyde a to je pak blbý, no...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru