Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

sisstin
24. únor 2007

Tak jsem začala projíždět nějaké ty stránky s těhul oblečením a všechno mi přijde strašně hnusné 🙄 a když už je věc, která by se dala..tak topík stojí 1500 Kč 😠 mám odpor např. k "lacláčům", těhulka v tom vypadá jak tlustej krtek 😝 neví některá nějakou prodejnu, kde by měli fakt pěkný topíky, tílka a šatičky? 😀

susik77
24. únor 2007

sisstin: ja som si pozerala stranky litexu tehot.moda asi pred 2 mesiacmi a mali celkom pekne veci za pijatel.ceny- topy okolo 700 Kc

sisstin
autor
24. únor 2007

susik77: na litexu jsem byla..mně to přijde všechno takové obyčejné strašně..ráda se oblíkám moderně a výrazně...já nevím..asi to odchodím ve svých tílkách a šatech 😅 😅

melory
24. únor 2007

teraz je podla mna velmi dobra moda co sa tyka vyuzitia pre tehulky, siroke opasky pod brusko...dlhe tricka s patentom...rifle s nasitym klokanom, ale tie vesticky z menzestru v ponuke ked vidim, tiez krutim hlavou. ja osm hodne vyuzila tricka co maju patent dole, lebo pekne sa tam brusko zmesti a vyformuje to postavu, cize treba chodit po obchode a skusat. ma leto si myslim, ze budes mat bez problemov nieco vymysliet. ale co mi teraz v zime, to je hroza.

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: to jo..v zimě je to na prd 😉 ale ty vesty jsou fakt děs..to máš pravdu..já viděla jeden moc pěkný top z terramody..takový zlatý na ramínka..ten byl krásný..a stál asi 700Kč..ale jinak teda 😠

melory
24. únor 2007

to je 700,- fajn, keby bol v tehu obchode stal by 1700,- su to svine ty obchodnici. a v lete to mas uplne o.k. v tom, ze ja napr.rada nosim bedrace a to vyuzijes ci platene., riflove alebo suknove. hole brusko a ides.

sisstin
autor
24. únor 2007

melory: právě, že ten byl z těhul obchodu, na i-netu 😉 jinak jsem si všimla, jak je to těhotenské strašně drahé 😲 a člověk to bude nosit jednu sezonu...

melory
24. únor 2007

treba investovat do spodnej casti a potom vrch si prisposobit, ja nosim vela elasticke tricka ktore mi obtiahnu brusko a vynikne pekne postava.
ked ma zena saty vypada ako v sude, aspon ja.

xsipm04
24. únor 2007

Ahojky holky, k tomuhle se musím přidat 🙂 Když jsem na začátku viděla ty ceny v těhotenských obchodech, tak jsem taky myslela, že padnu. Nakonec jsem investovala do dvouch poměrně drahých kalhot (jedny do práce - ať vypadám slušně 😀 a jedny manžestráky), ale stejně si většinou džíny nebo kalhoty nakonec koupím v takovéhle cenové kategorii, takže žádná velká škoda. Jinak pořád nosím normální vršky, všichni se mě většinou ptají, jestli je to těhotenské, tak říkám, že ne, že z normálnío obchodu, jen mi to holt zrovna dobře sedlo 🙂 Kupovat tričko za 1000 a víc, který budu nosit tak 2 měsíce (do teď mi pořád v pohodě sedí normální trička) mi taky připadá děs. Jo a ještě se musím pochlubit s jedním úlovkem 😀 Koupila jsem si sukni v Benetonu na sleve (nebylo to teda v Čechách 😢 ) cca za 900 Kč a je tak super, že i když je těhu, hodlám ji nosit i potom, což mě těší dvojnásob. Jo a ještě jsem si vzpomněla, v H&M mají také těhotensko modu, která je trochu levnější, než ve speciálních těhu prodejnách, tam jsem pořídila jedna těhu tríko asi za 400 Kč. Ale tu těhu modu nemají všude, já jsem z Prahy, takže tady mi v jednom HMku poradili, že těhu moda je v Letňanech. Tak nevím, jestli se vám tahle info bude hodit 🙂

sisstin
autor
24. únor 2007

u nás v Pce mají těhul oblečení v Clockhousu..ale ještě jsem se nedívala 😀

melory
24. únor 2007

skus ci nemaju stranku www.clockhous.cz

jusnina
24. únor 2007

Je to síla. Těhotenský = dražší. Fakt to nechápu. A sehnat se to dá docela blbě. HM má zatím v ČR jen dva obchody s těhu "módou" - v Praze a v Plzni. Ale mezi náma, tady v Plzni mají pěkné akorát kalhoty a jinak je to katastrofa. To už je lepší CA.

andira
24. únor 2007

sisstine a spol. , taky jsem propadla depce, kdyz jsem videla modylky pro tehu treba v C&A 😀 Nakonec jsem to vyresila tak, ze jsem si ve slevach nakoupila obri velikosti v Zare a H&M, normalne mam vel. 36, ted 42. Kalhoty se mi osvedcily 3/4tecni, kdyz cloveku koukaji aspon stihle nohy, tak to vypada o 100% lip. pak ma jeste ze Zary cerne spolecenske kalhoty, tmave dziny a kratkou sukni. Mam sikovnou svadlenu, takze jsme se u nekterych kalhot, ktere zacly "tahnout", domluvily, ze mi do vsije kliny z pruzneho upletu (da se to do bocnich svu), nebo se sunda pasek a nasije se takovy navlek,musim rict, ze to dost zestihluje oproti klasickym tehu velrybim vecem a o "laclech 😖 ' ani nemluve.
Velkej problem jsem mela hlavne s trickama, protoze se mi za par tydnu zvetsily prsa o dve velikosti a navic mi bylo najednou vsechno kratke, takze jsem dokoupila hezke tuniky a tricka v H&M, Promodu a Mangu, vsechno L-ka, myslim, ze nektere muzu nosit i pak. Tak zatim jeste nikdo cizi nepoznal, ze jsem tehu, i kdyz uz mam velke bricho, pristi tyden zacinam 5. mesic. Myslim, ze v klasickym tehu obleceni clovek vypada mnohem vic tehu nez je 😉

melory
24. únor 2007

mne muz doniesol z belgicka tak krasne tehu tricko, ze sa da nosit aj potom po porode, ale u nas na sk nemaju ani to co u vas v cechach. ked nieco maju tak ozaj je to otrasne a nemoderne. {neforemne, starecke ako pre 50 rocne tety}

sisstin
autor
24. únor 2007

andira: no, taky mě napadlo, že si koupím normální věci, akorát v L-velikosti 😀 jenže, já jsem dost štíhlá (zatím teda 😀 ) a doufám, že přiberu jenom na břichu..nikde jinde..tak aby to na mně zas neplandalo 😝 jinak, některé těhul jsou rády, že vypadají jako těhul 😅

andira
24. únor 2007

xsipm04 - jeste k tomu H&M, pred par dny jsem tam byla!! Urcite je to nejhezci tehu obleceni, co jsem zatim videla a rozhodne to neni zadny financni ulet 😉 Rozhodne to stoji za navstevu. Maji velky vyber od ruznych kalhot, jak dziny, tak spolecenske, sukne, letni zbozi, ruzne tricka a vse moc pekne!

melory
24. únor 2007

http://www.tehotenskamoda-ul.cz/strana_fotogale...

toto je ta hroza o ktore hovorime, ze holky?

melory
24. únor 2007
sisstin
autor
24. únor 2007

melory: tak to je přesný..ty lacle 🤐 🤐 🤐 a ty ceny 😲

jusnina
24. únor 2007

Andira ale to jsi byla asi v Praze, že jo? U nás s emi fakt mimo kalhot nic nelíbilo.
Včera jsem byla na plese a viděla jednu těhulu s tak nádhernejma šatama, že ty určitě neměla z Čech 😀

melory
24. únor 2007

ja vam zavidim to leto ja som takto mala huga a to som sa super obliekla ale teraz je to hroza, co sa budes paradit pod kabat a sveter?

erika153
24. únor 2007

ja ked som zacinala tehotenstvo vravela som si aka budem krasna tehulka a ako sa budem super obliekat, aj by bolo z coho vybrat u nas v obchodoch ale tak som sa zle citila ze sa mi vobec nechcelo paradit. nakoniec som skoncila s jednymi tehu riflami a jednou vestickou a stacilo mi to bohato.. 😒

wladka
24. únor 2007

sisstin, skus HM, CA, Mango.. ja som mala odtial oblecko, aj ked nie tehotenske, ale bolo to aj XL, a perfektne..

melory
24. únor 2007

co sa tyka vesty, nieje vesta ako vesta, mne sa na tehu paci dlha akoby strikovana rovnz vesta a pod brusom opasok...este som ju neobjavila.

mihalicka
24. únor 2007

Kocky, kde na slovensku najdem obchod HM ??

sisstin
autor
24. únor 2007

wladka: u nás je jenom Terranova, Orsay a CA..HM a Mango nic..tak snad, až budu v Blave, tak kuknu..ale to zas budou ceny fujky 😒

melory
24. únor 2007

kocka nikde...nenajdes

bihan
24. únor 2007

mihalicka - na Slovensku nie je, na stránke je len info, že sa chytajú otvoriť, takže asi v BA 😖

bihan
24. únor 2007

a v Čechách majú 6 obchodov!! pochopíte to? 😲

sisstin
autor
24. únor 2007

bihan: já se nikam jinam na SK než do Ba nedostanu...takže mi zbývá jenom tam...

melory
24. únor 2007

sisstin tu nic nieje oproti vam cechom a ked si to preratas sa ti to neoplati, ved u nas je drahsie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru