Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

sisstin
24. únor 2007

Tak jsem začala projíždět nějaké ty stránky s těhul oblečením a všechno mi přijde strašně hnusné 🙄 a když už je věc, která by se dala..tak topík stojí 1500 Kč 😠 mám odpor např. k "lacláčům", těhulka v tom vypadá jak tlustej krtek 😝 neví některá nějakou prodejnu, kde by měli fakt pěkný topíky, tílka a šatičky? 😀

altoja
24. únor 2007

Sisstin, já si koupila právě těhotenské věci u vás v Pardubicích, akorát že teď nevím v jakém to bylo supermarketu 😀 , ale myslím, že to byl Interspar a jak jsou tam okolo ty malé krámečky, je tam i jeden s těhotenskou modou. Paní byla velice ochotná, jen se na mě koukla, co mám na sobě a hned mi řekla, co by se jí na mě líbilo, já jsem totiž takový sportovnější typ, takže nesnáším žádné moc překombinované oblečky. Ale píšu Ti proto, že tam hlavně paní měla i takové nápadnější kousky (já bych se teda v tom necítila), které vypadaly opravdu modně. Tak to zkus.Já si tam koupila těhu rifle a topík.
Je sice pravda, že jsem tam nechala dva tisíce. ☹

sisstin
autor
24. únor 2007

morusa: tak já zatím přibrala kilo a půl..takže jsem na 50,5 😕 já se necpu jen tak, já mám prostě šílenej hlad 😕

morusa
24. únor 2007

Sisstin: tak to jsi hubendíra.Já do čtvrtého měsíce nic a pak to šlo samo a to se absolutně nepřecpávám,jím tak, jak mám hlad a mám nahoře 15kg,holt tělo si řekne.
Xsipm: já mám taky kalhoty z Tveretu, ve Formesu jsem se byla podívat, ale přijde mi ,že to tam je na těhulky typu modelky, normálně jsem teda taky šíthlá, ale tohle mi připadalo spíš na hubendíry s dlouhýma nohama, co i v těhotenství plánujou nosit minisukně a ty já nosím pouze u moře. 😀

sisstin
autor
24. únor 2007

altoja: díky za tip, až budu mít čas..tak se půjdu mrknout..je to kousek ode mě 😉

morusa: já hubendíra moc nejsem..tak normoš,ale jsem mrnavá 😉 takže se děsím, že ze mě bude malá koule 😅

andira
24. únor 2007

xsipm04 - to je legrace, ze se nam libi stejne miminkovske veci, ta soupravicka a bodicka jsou z H&M a ta zluta soupravicka je z C&A, i kdyz osobne tenhle obchod nemam moc rada, tak miminci veci se mi tam vetsinou libi a neni to takovy cenovy masakr. No a samozrejme na sekace se take chystam, vim, ze se tam daji koupit fakt krasne veci a hlavne to cloveka nezruinuje, protoze toho, co se musi koupit, je fakt dooost 😒

sisstin
autor
24. únor 2007

andira: btw: vůbec nevypadáš jako maminka od 15-letýho syna 😲 😲

andira
24. únor 2007

sisstin - uz mu bude v lete 16 😅 , no to nerikas sama 🙂

sisstin
autor
24. únor 2007

andira: a nebojíš se, že k puberťákovi budete mít malý miminko?

andira
24. únor 2007

sisstin :naopak, my mame hrozne hezkej vztah a syn se moc tesi, ma uz "vaznou" znamost a jeho "slecna" se taky moc tesi, tak doufam, ze budou hlidat a odradi je to od toho, aby ze mne brzo udelali babicku 😀 😝

sisstin
autor
24. únor 2007

andira: tak to je dobrej plán 😀

madeleine
24. únor 2007

no ja mam v okoli obrovske mnozstvo tehotnych zien a popravde, väčšina je naozaj pekne oblečena... 😉 neviem, kde nakupuju, ale môže urobiť prieskum... 😀

sisstin
autor
24. únor 2007

madeleine: tak v BA je snad každá pěkně oblečená 😝

madeleine
24. únor 2007

no, bola by si prekvapena, čo človek občas stretne... 😖 trebars mňa 😀

kattum
24. únor 2007

ja mam pocit, ze prave teraz frci moda, ktora je pre tehule akurat. Smrncovne vecicky strihane pod prsiami, dlhsie tuniky, polopreisvitne halenky, vrstvenie, patenty a stahovanie cez boky, no parada.... len tie ceny... no da sa najst.

sisstin
autor
24. únor 2007

madeleine: já tam vidím samý modelky 😀 zas na druhou stranu je jim tak 16 😅

sue
24. únor 2007

Súhlasím s Kattum...inak, ja hoci tehu nie som, veľmi sa mi páči štýl blúzok a tričiek strihaný pod prsiami - teda kvázi ako tehu a naozaj nie je problém niečo také zohnať, horšie je to už s nohavicami - v lete to asi nie je problém, lebo sa niečo dá vykryť bedrovými nohavicami, ale v zime je to asi problém...
Inak, mne maminka hovorila, že ona keď bola tehulka, tak si kúpila len jedny šaty a dvoje nohavíc a inak nosila svoje normálne veci a od nejakého šiesteho mesiaca tatkove svetre a tak a v pohode sa to dalo...tak neviem

sisstin
autor
24. únor 2007

madeleine: to je fakt pěkné..ale podle koncovky tuším, že je to z německé www 😠

madeleine
24. únor 2007

sisstin, to sice je, ale za ovela lepsiu cenu sa daju dat usit, alebo kopa krasnych veci sa nachdza v secondhandoch az si obcas poviem, ze skoda ze nie som tehulka... inak vidis, normalne by to bol dobry napad... obchod specialne so secondhand vecami pre tehule... 😎

madeleine
24. únor 2007

http://www.burdamode.com/downloads/downloadschn... tu som nasla strih na tricecko, ak mate sikovnu krajcirku, alebo sa tomu same venujete, aj to je cesta... 😉

iga
25. únor 2007

Ahoky Sisstin a ostatni, ja jsem pri prvnim pruzkumu (pred vanocemi) byla v tezke depresi, oblikam se totiz rada, rada veci stridam a kdyz jsem videla tu "nabidku" - byla jsem zrovna s manzelem v Martine na Slovensku - myslela jsem ze padnu... Meli jsme tam s manzelovou rodinou stravit svatky a ukazalo se, ze v normalnich dzinach to uz nezvladnu🙂 Nakonec jsem koupila hezke dziny ale hrozne predrazene... Pak jsem se vratili do Prahy a kdyz jsem videla za jake obludy si jsou ve "specialnich" 🙄 obchodech schopni rict takove prachy, tak mi bylo zase smutno. Nakonec to trochu vyresili C&A a H&M - aspon spodni dily, vrsky mam porad normalni - a s novymi rozmery prsou je to to docela pusobive 🙂 🙂 🙂 Do obchodu yourbody se chystam, protoze jsem dostala darkovou poukazku, tak pak dam vedet. Az bude nejhur, reknu at mi neco usije mamka, ta chodila v tehu jako jako modelka, vsechno si sila sama, to u me nehrozi ☹

carlisse
25. únor 2007

Ahojka, k tomuto tématu dodám svou oblíbenou stránku s těhu módou, mám z toho obchodu už kalhoty a když vezmete svou obvyklou velikost, není problém. Máte navíc možnost vrátit zboží do 14ti dnů, když by to třeba nesedělo. A mají opravdu hezké věci ve kterých těhotné nevypadají jako v pytli🙂
www.9fashion.cz

sisstin
autor
25. únor 2007

carlisse: tam jsou fakt krásné věci 😲

iga
25. únor 2007

Tam jsou super veci, ale ty ceny jsou vuci nastavajicim maminam vylozene nefer!!! Vzdyt kazda tehu ma najednou tolik vydani ☹ Ty ceny jsou napaleny tak o 30% proti normalni kolekci 😠 Ale je to urcite perfektni inspirace a trocha nadeje, ze nas necekaji jenom haleny neurcitych strihu a kalhoty s pytlem na zadku 🙂

sisstin
autor
25. únor 2007

drahý to teda je..ale ty modré šatičky jsou super 😀

melory
25. únor 2007

este je prekvapujuce ze holky vobec nepribrali, to si potom mozes obliect ozaj hocco.

sisstin
autor
25. únor 2007

když už jsme u toho, podívejte se na bazar..ty šaty 1 😠

melory
25. únor 2007

ja mam taku nocnu koselu od mojej mamy...na kojenie bude dobra 😝

sisstin
autor
25. únor 2007

melory: no to jo 😀 😀 tak na spaní, si neumím představit, že by v tom někdo dobrovolně chodil ven 😲 😲 😅

alenahabibi
25. únor 2007

To vypadá jak pytel, to bych asi nenosila, já mám naštěstí těhu už za sebou. Přibrala jsem jenom 6 kilo, takže jsem nosila až do 7 měsíce moje oblečení úplně normálně, a poslední dva měsíce kalhoty nedopínala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru