Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

sisstin
24. únor 2007

Tak jsem začala projíždět nějaké ty stránky s těhul oblečením a všechno mi přijde strašně hnusné 🙄 a když už je věc, která by se dala..tak topík stojí 1500 Kč 😠 mám odpor např. k "lacláčům", těhulka v tom vypadá jak tlustej krtek 😝 neví některá nějakou prodejnu, kde by měli fakt pěkný topíky, tílka a šatičky? 😀

sisstin
autor
25. únor 2007

alenahabibi: no vůbec..ten střih, ta barva..to je jak na těhulku před padesáti lety 🙄

alenahabibi
25. únor 2007

Ty podle mě taky moc nepřibereš, a máš termín v tu samou dobu co jsem měla já. Léto je fakt ideální na šaty. I když loni to byl extrém, sem se potila jak dveře od chlíva. 😀

sisstin
autor
25. únor 2007

alenahabibi: to jo, to bylo strašný horko, taky jsem si říkala, že to odchodím ve svých šatech a tílkách 😀

alenahabibi
25. únor 2007

To je nejlepší, mizím malá má hlad

dendisa
25. únor 2007

krásné těhotenské věci jsem viděla jenom na Ebayi.

v pátek jsem byla po všech normálních obchodech, které skýtá Ostrava. Nadchnul mě Clockhouse (manžela pak ty halenky na mně 🙂) - mají tam teď spoustu takových těch halenek, které jsou jakoby zpevněné pod prsama, mají výstřih a jsou delší a volné přes břicho. Takže na mama-bříšku to volné není, ale vypadá to hrozně decentně a hezky. Nejde o těhotenské halenky, ale podle mě nositelné až do porodu (do velikosti asi 42). Jinak je to všude pro těhotné pasé - Orsay, Private, Terranova... svetry i halenky krátké a vypasované. V práci bych v tom vypadala jako magor! Ještě zkusím sekáče!

lara1znk
25. únor 2007

Ja sa na tehotensku modu nemozem vobec stazovat, myslim ze je teraz tolko moznosti, aj v normalnej mode sa daju vybrat veci vhodne pre tehulky.
U nas v UK je skvely vyber, stale sa mozem krasne nahodit aj s bruskom. 🙂

carlisse
25. únor 2007

jinak po registraci na 9.fashion jsem dostala slevu a při dalším nákupu je další sleva, takřže to nakonec jde o takových 25% dolů. Dala jsem za kalhoty marocco, tričko s nápisem Boy or girl? v bílé + poštovné 2000,-. V krámě bych dala víc, nebo alespoň u nás to mají dražší. Je to palba, ale ostatní věci už budu shánět levnější🙂

morusa
25. únor 2007

Holky, chtěla jsem se zeptat, když už řešíme oblečení, jaké noční košile si budete brát do porodnice? Já odmítám klasické antisexuální na knoflíčky, takže si vezmu asi normoš bavlněné na ramínka, přijde mi to i pohodlnější kvůli kojení, jen se stáhne ramínko a je to. Pak jsem ještě přemýšlela nad normoš pyžamem, něco jako prodávají v Marks and Spencer, kalhoty tříčtvrtáky a k tomu tílko, co myslíte? Zase nevím, jak kvůli hygieně, když se pořád chodí do sprchy..

kristi
25. únor 2007

moruso, shodou okolnosti mam ze Spencera 2 pyzama, ja mela i klasicky s kalhotama a tilkem a bylo to v pohode...jinak spousta maminek mela i jen dlouhy tricka...

sisstin
autor
25. únor 2007

morusa: ty antisexuální jsou fakt příšerný 😅

morusa
25. únor 2007

kristi: takže myslíš ,že pyžámko je do porodnice v pohodě? Uf ,to jsem si oddychla, na mě by totiž nikdo noční košili s knoflíčkama nenarval.

sisstin
autor
25. únor 2007

morusa: ono, když občas vidíš, jak maminky vypadají... 😒 mastný vlasy, tepláky a jdou 🙄

kristi
25. únor 2007

jo,kazdopadne v pohode, vubec si s tim nedelej hlavu, kazdymu je naprosto jedno, v cem tam jsi.
sisstin, ono mozna budes mluvit pak jinak, nekdy je to fakt nekonecna makacka a budes rada,ze si ty vlasy umyjes...

sisstin
autor
25. únor 2007

kristi: no, to je asi pravda 😉

morusa
25. únor 2007

sisstin: jak píše kristi, ono asi fakt je těžký ze začátku stíhat cokoliv, já si pořád naivně myslím ,že budu schopná aspon nahodit nějakej makeup , než dorazí návštěvy,no uvidíme. 😀 Ale jinak s tebou souhlasím, znám spoustu ženskejch ,co otěhotní, nasadí lacláče, vlasy stáhnou do culíku a děj se vůle boží, prostě na sebe přestanou zcela dbát..

sisstin
autor
25. únor 2007

morusa: tak ony jsou to asi hlavně baby, který na sebe nedbaly ani předtím, každej má jiný priority 😀 já bych nešla nenalíčená ani s košem..a občas to i pěkně otravuje 🙄

xsipm04
25. únor 2007

Ahoja holky, jak jsme se tu včera bavily, tak jsem si začala hledat nějaké oblečení na mimibazaru, ale nic moc mě nezaujalo. Hlavně si nerada kupuju věci na sebe přes internet, to co sluší modelce, nemusí zrovna padnout mě, že 🙂 (zato prckovi tam nakupuju jak divá 😀 ) no, ale k těm košilkám, to bylo jediný , co mě tam zaujalo odkaz je http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=38699 prodává je inzerentka s přezdívkou Katso, líbí se mi s ty s tím čápem, říkala jsem si, že sice nic sexy 😀 ale jsou takový roztomilý a srandovní, jsou uzpůsobený na kojení a ta cena - když je nějak zničím, nijak zvlášť bolet mě to nebude 😀

sisstin
autor
25. únor 2007

xsipm04: ty s čápem jsou fakt roztomilé 😀

dadula118
25. únor 2007

holky mrkněte se na www.bosman.cz nevypadá to špatně.Sisstin,s tím líčením a dbaním o sebe po porodu je to težké.Já jsem si taky myslela,že bych nevylezla nenalíčená ven a pak jsem byla ráda,že jsem se stihla napít.a malovat nebo česat.první tři měsíce ani náhodou.měla jsem nespavce a já byla mrtvá.

iga
25. únor 2007

Xsimpo04, tak to je vazne dobry typ! Jsou to urcite ty nejmin odpudive kosilky, ktere jsem videla 😀 Do porodnice by se urcite hodily! Ty sis je objednala? Ja bych do nich sla hned, ale trochu mam strach z tech zahybu - aby jako ten pristup k mlicku melo jen mimi a jen kdyz ja budu chtit 😀

iga
25. únor 2007

Xsimpo04 mimochodem ten minibazar s detskyma vecma me fakt prijemne prekvapil! Krasne nove hadriky, super ceny 😉

adkag
26. únor 2007

ahojte, ja by som si tiez chcela objednat nejake veci z www.mimibazar.sk, len neviem, ci je to spolahlive. totizto oni najprv pozaduju zaplatenie uvedenej sumy na ucet a potom poslu tie veci. Je tam nejaka zaruka,ze ich naozaj poslu?

rova
26. únor 2007

Já jsem nosila normální oblečení, ani jediný kousíček nebyl těhotenský. V létě pak, když jsem měla největší bříško jsem nosila bokovky a normální tílka (trička) a jak se to nejen mému příteli zdálo slušivé 😀

iga
26. únor 2007

adkag, ja jsem na to taky vcera prisla ☹ Predem penize neposilam, nejsem blazen, oni to jsou male castky, ale z principu je to podle me dost riskantni! Uz jsem psala jednomu prodejci dotaz, jakou mam zaruku, ze mi veci posle... Ale xsimpo04 psala, ze uz otud objednavala, tak by nam mohla dat vedet, jak to je. Xsimpo04, jsi tu?

iga
26. únor 2007

Rova, ja jsem uz od 4. mesice nemohla mit obycejny spodek, mas proste kliku, zes tehotensky veci nepotrebovala 🙂 Jenze ja uz ted mam 10 kg+ brisko jako melounek a prsa o tri cisla vetsi 😀

adkag
26. únor 2007

Rova, ja tiez rozmyslam nad tym, ze budem nosit normlane vrsky, tricka a tak v lete,len sa bojim,aby sa mi to neroztiahlo a potom to uz neobleciiem. ty si s tym nemala problem?

Iga, no man to tiez napadlo, sice to fakt nie je vela,co som si zatial onjednala, 2 veci za cca 400 Sk,ale aj tak by ma zaujimalo,aku mame zaruku,ze nam to dorucia. lebo sak je lahko skasirovat peniazky a neposlat nic. tak som zvedava na skusenosti a nazory ostatnych babeniek,ktore uz takto objednavali.

iga
26. únor 2007

Adkag, cos objednavala? Nejsou to nahodou ty super zavinovacky kus za 199? Ty me totiz uplne dostaly! Ale pockam si co mi chlapik odpovi, jsem ochotna si pro ne i osobne zajet... Az ti neco prijde, tak mi prosim te dej vedet! Diky moc.

adkag
26. únor 2007

ja som zatial objednavala tuniku a tricko, pre baby zatial nic,ale chcem objednat to bodinko lubim ocka - pre draheho k meninam 😀 . ale ja mam na nakupovanie pre baby este cas,nechcem to zatial nejak prehanat, az po UZV o dva tyzdne co idem volaco popozeram 🙂 . urcite dam vediet, co a ako, ale zatial som objednala len predbezne, kedze neviem,aku to mam zaruku, ze mi to aj pride. skusim pockat, ci mi ostatne babenky odpisu svoje skusenosti.

a tebe sa to ake zavinovacky pacia? take pre mimi?

kristi
26. únor 2007

ja teda nakupuju po internetu skoro vsechno a vzdycky mi vse poslali, at se jedna o obleceni nebo i spotrebice do domacnosti...takze se nebojte niceho

iga
26. únor 2007

No nasla jsem jeste tyhle, sice neni tam ta nejhezci tyrkisova, ale poslou je i na dobirku 😵 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1888875

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru