Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

sisstin
24. únor 2007

Tak jsem začala projíždět nějaké ty stránky s těhul oblečením a všechno mi přijde strašně hnusné 🙄 a když už je věc, která by se dala..tak topík stojí 1500 Kč 😠 mám odpor např. k "lacláčům", těhulka v tom vypadá jak tlustej krtek 😝 neví některá nějakou prodejnu, kde by měli fakt pěkný topíky, tílka a šatičky? 😀

zuuzka
28. kvě 2013

@happymum_sk Happymum je super, mam od tejto znacky perfektne tehotenske tricka a upletove zimne saty...sice nie zo slovenska, ale super 🙂 naozaj dobry vyber pre tehulky

brufinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
babetka131
30. črc 2013

Mně se moc líbí věci na www.dumplavek.cz, kalhoty bych sice přes net nelajzla, ale trička a šaty mám v plánu, navíc za rozumné ceny...

lea77777
8. srp 2013

ahojte, poradite mi nejake tehotenske kamenne obchody v BA? pripadne vieden...neviete, su nejake tehotenske obchody v parndorfe? dakujeeem.

upam
8. srp 2013

@lea77777 ja mam ten isty problem - nechcem kupovat cez internet lebo s velkostou XS mi skoro nic nesedi, bola som pozriet v h&m v Eurovea, c&a v Auparku ale v prvom skoro ziadne male cisla a v druhom moda ako pre dochodkyne. tak sa chystam do rakuska vraj v SCS maju vacsie oddelenie tehotenske h&m, v Parndorfe by aj mna zaujimal obchod co ma aj male velkosti ako XS / 34

kukuluna1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jara24
3. zář 2013

@upam nejake tehu rifle vo velkosti 34 som videla aj na stranke www.mojamoda.sk

eratex
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzuliak1981
21. únor 2014

ahojte, pekne tehu oblecko www.newlook.com, kto by nieco chcel objednat, piste sukromnu postu, chcem si rozdelit postovne (9libier)

kisa01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tehotne
26. dub 2014

Myslím, že i u nás nakoupíte slušivou a pěknou těhotenskou módu. Navíc teď máme jarní výprodej, takže se některé kousky dají koupit za opravdu dobré ceny. Slevněno přes 100 druhů těhotenských šatů a slevy až 500 Kč. Slevy jsou z reálných cen, nikoli jen na oko 🙂

coreprincess
28. dub 2014

v HM maji super tehotensky veci 🙂

1kacaba1
3. kvě 2014

@sisstin Já našla celkem pěkné věci zde: http://www.vseprotehotne.cz/tehotenska-moda/esh....

bielamacka
26. kvě 2014

já jsem zatím nakoupila hadry v tradičních obchodech, kam chodím, s tím, aby mi byly trošku volnější a narůstající rozměry se do nich vešly 😀 Těhotenské hadry na netu se mi nelíbí, přijde mi, že to z ženy udělá tlustou vzducholoď... pokud si něco těhotenského koupím, tak asi nejspíš džíny, protože tam je ten pružný pas, ale jinak si myslím, že v krámech je toho tolik, že každá něco najde..... Jinak jsem viděla hezké těhotenské oblečení v Lindexu.

jaajaa
26. kvě 2014

Ja teda tricka/ sukne/ saty nosim stale normalni i nakupuji jen treba volnejsi nebo jiny strih....tehotenske me ani v prvnim ani v druhem moc neoslovilo. Jedine kalhoty a ty mam z H&M nebo CA.

coreprincess
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejda
8. čer 2014

Krásné těhotenské šaty má www.victoriagrace.cz - fantastický materiál, krásný barvy a hlavně jdou nosit i netěhotensky :D

simona83p
22. čer 2014

@sisstin já si dneska koupila kalhoty a halenu 😀

simona83p
22. čer 2014

@andrejda nádherný

andrejda
22. čer 2014

@simona83 jojo, nádherný a navíc teď se super letní slevou - některé šaty jsou i -40% 🙂 Asi si zítra udělám na victoriagrace.cz udělám další radost :D

ali34
22. čer 2014

@andrejda nádherné modýlky 😉 ...se ti nedivím a radost musí být 😉 ...se pak pochlub 😉

linnhe
23. čer 2014

@jusnina HM má ještě v Hradci těhu oblečení. Džíny tam měli loni za 900 Kč 🙂

letadlo13
21. črc 2014

@1kacaba1
@andrejda
Modely hezké, ale za tu cenu si nekoupím šaty, které unosím max. 4 měsíce 🙂

romana_t
21. črc 2014

Mně se osvědčil asos.com, koukněte na to. Je to anglický obchod a teď mají myslím i slevy. Ale koupila jsem si jen dvoje džíny, jedny normální šaty a jedny slavnostnější na svatbu, do divadla a tak...V létě jsem nosila normální oblečení z HM, Zary, Manga...jen jsem všechno kupovala o pár velikostí větší a kraťasy zásadně na gumu;)

daskagal
30. črc 2014

V H&M mají hezké těhotenské oblečení. Ale já jsem to neřešila. Pořád jsem nosila stejnou velikost a kalhoty jsem si kupovala normální o číslo větší.

topoblecky
21. srp 2014

Nakoukněte k nám, nabízíme také pěknou těhotenskou modu 🙂

kam18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejkonellis
11. kvě 2015

Holky, parádní věci mají v Nextu - ale já jsem objednávala přes net, v Brně v Nextu nemají ani novou kolekci normální, už vůbec ne těhotenskou 😀 . Je to teda dražší, ale třeba já si koupila jen šaty a džíny, které jsou parádní 😎

agatamonika
29. kvě 2015

@sisstin Já jsem objednávala přes ZOOT, ale oblečení nic moc, teď jsem ale objevila naprosto úžasný obchůdek v obchodním centru vedle O2 areny, jmenuje se to Happymum a mají tam asi nejhezčí oblečení pro těhulky co jsem zatím viděla. Já jsem potřebovala šaty na svatbu a tam mají i přímo kolekci pro nevěsty 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru